Наша Звезда водиља - звездаштво

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Кад је креативност у питању ја се повлачим, ја сам чист "физикалац"! :travka:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Sve sto treba, tu sam i ja naravno...

Voleo bih da mu poklonimo nesto, sto bi ga bas dirnulo u srce i emocije da zna da ga zvezdasi mnogo vole, postuju i cene, kao i da mole Boga da nam se jednom vrati..

Sada ovako na prvu, pojma nemam sta bi to moglo da bude, ali neko ce vec naci nesto prikladno. samo da ne zurimo.
Neko ce uz Gazdino meze i pice da osmisli garantujem..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by naka »

Vidi se da su nam dame znatno bolja polovina..

Pitao sam Ivana pre nekoliko dana da pogleda u kolekciji. ideja mi je bila neka fotografija gde trči ka severu ili nešto što ima veze sa odnosom nas i njega. Pa ili da uvećamo i uramimo ili da zamolim nekog umetnika da uradi neku sliku. Zamišljam veliko žuto kako trči ka nama dok su okolo "pune tribine..."

Preteravam, zar ne? :travka:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

naka wrote:Vidi se da su nam dame znatno bolja polovina..

Pitao sam Ivana pre nekoliko dana da pogleda u kolekciji. ideja mi je bila neka fotografija gde trči ka severu ili nešto što ima veze sa odnosom nas i njega. Pa ili da uvećamo i uramimo ili da zamolim nekog umetnika da uradi neku sliku. Zamišljam veliko žuto kako trči ka nama dok su okolo "pune tribine..."

Preteravam, zar ne? :travka:
I možda onako poput eha ispisano nanananananana Robert Prosinečki...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

naka wrote:Vidi se da su nam dame znatno bolja polovina..

Pitao sam Ivana pre nekoliko dana da pogleda u kolekciji. ideja mi je bila neka fotografija gde trči ka severu ili nešto što ima veze sa odnosom nas i njega. Pa ili da uvećamo i uramimo ili da zamolim nekog umetnika da uradi neku sliku. Zamišljam veliko žuto kako trči ka nama dok su okolo "pune tribine..."

Preteravam, zar ne? :travka:
Sjajno...Gazda se otvorio za meze, pecenje i pice, i odmah idu predlozi

:zastavaGRB:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Image

Image

Image

Тачно знам једну где после гола трчи ка Северу ал немогу да је нађем.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Пољак
Новајлија
Posts: 2
Joined: Thu Apr 04, 2013 12:22 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Пољак »

Добро вече свима. Имао бих ја једну молбу за вас. Водим неки фејсбук профил на којем причам о Пољској уопште. Обичаји, традиције, познати људи и неке занимљивости. Било би ми веома драго ако бисте се придружили овом профилу ;)

https://www.facebook.com/RazmisljanjaStudentaSrbistike" onclick="window.open(this.href);return false;

Ево линка, надам се да ће вам се свиђати.

Ћао ;)
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by EmptyClip »

Лајковано. На први поглед делује занимљиво.


Него тешко ћемо наћи слику за израду, све су то мали формати.

Image
ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by ЦПСШ »

akademski : fotorealizam.Ne preterujes Nako,samo jos da vaskrsnemo Tapija ! :film:

Odlicna ideja,samo da vidimo ko to radi...

Moja omiljena :

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
РС Либурнија

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by РС Либурнија »

Као један од изворних и најистрајнијих идолопоклоника сматрам да ми је мјесто на бини одмах иза Робија. :plezi:

Шта год направили и послали му, било би ми велико задовољство да будем један од оних који ће то да му однесе. А један од вас ће бити задужен да ми руком запуши лабрњу када буде споменут Лукић, "харизматични", Маза и компанија...да не кваримо човјеку и себи а и поштедимо ме од операције жучне кесе.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ivan Vasev »

Image
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Mozemo pokrenuti akcije u svim vecim gradovima i garantujem da bi nam to poslo za rukom.. Recimo prijateljskih utakmica, od kojih bi sav novac isao za nas klub..

Krusevac je zvezdaski grad, mozemo recimo na Napretkovom stadionu da organizujemo spektakl sa nekom prijateljskom utakmicom, gde bi ulaz bio minimalan , da dodje sto vise ljudi, i onda sav novac uplatimo na ziro racun kluba.. Organizujemo razne akcije tog dana za klince, za penzionere, da sto vise privucemo ljudi na stadion...I tako u 5-6 gradova i fina bi se lova sakupila ubedjen sam... Ima mnogo ljudi koji vole Zvezdu, koji zive za nju a nisu nikada dosli na Marakanu, a ovakve akcije bi im dosta znacile.. Dodje Dzaja u svaki grad, to se fino objavi, primi ga predsednik Opstine, slikanje sa navijacima.. Ma mozemo mnogo toga, samo ako hocemo, jer ovo sto ima Zvezda od navijaca nema niko..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Броћко ти ли си? :smeh:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Najdoski dr. Ilija wrote:Броћко ти ли си? :smeh:
:smeh:

Kamo lepe srece....
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

Идеја је као што већ рекох сјајна и једноставно је морамо преточити у дјело! Праведник и ја смо већ некада то планирали, релативно смо и близу ЗГ, али може и неко други или неки други предлог, битно је да се договоримо. Не би било лоше да уђу у дискусију сви који имјау неки други предлог. Лично мени најбоље звучи Накин предлог са Баријевским дресом али ето Броћкомаг нема у продаји тих дресова. Алтернатива је опремљена фотографија па не би било лоше да се постављају и ти предлози, није чак лоша ни нека из тренерске ере као нпр. ова:

Image

Морамо већ и оперативно договарати како да организујемо да се сви потпишемо, морамо организовати да дрес/слика дође до свачије оловке.
Врста која изумире
Locked