Наша Звезда водиља - звездаштво

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by EmptyClip »

Ја планирам да у суботу дођем у БГ. Могли би се скупити. Имамо ватерполо на Ташу у 5, фудбал је у 7 а после тога може кафана и гледање баскета који почиње у пола 9.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

Овако другари, слика је преузета од Наке и његовог сликара, и код мене је ( и одмах да кажем прејака је :P ). Мој задатак ће бити да је опремим (оквир и паспарту око слике). Што се тиче потписа размишљао сам које је најбоље рјешење и дошао до следећег: сви заинтересовани да скенирају своје властите потписе (испод њега може ићи и ник са форума). Ја бих прикупио све те потписе у дигиталном формату путем мејла или ПП, посложио их и гледао којом техником да их пренесем на паспарту (паспарту је бијели дио између слике и оквира).
Дакле:
1. потпишите се и испод ставите ник са форума
2. скенирајте и пошаљите ми преко ПП или мејлом
3. када нађем начин да пренесем све те потписе и никове на паспарту урамљујем слику
4. договарамо ко ће и када у ЗГ код Робија да му се уручи поклон испред форума (и свих Звездаша)

Треба још да дате предлоге шта ћемо да ставимо од текста међу потписе. Нпр. "У име форума czb.tv и свих звездаша нашој легенди..."
Изволите!
Last edited by Константин on Fri Apr 26, 2013 2:11 pm, edited 1 time in total.
Врста која изумире
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Трапа »

До када отприлике треба да пошаљемо те потписе? И како ћемо да поделимо трошкове? Што се текста тиче, најбоље да метнемо стих из неке звездашке песме.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

Не сикирајте се за трошкове, највјероватније их неће ни бити. Крајњи рок за потписе ћу накнадно објавити да обавим прво разговор са човјеком који ће опремити слику, у принципу што прије то боље. Што се тиче предлога будите конкретни.
Врста која изумире
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Il genio »

Svaka cast! Ako bude, bilo bi lepo da podelimo troskove... Robi ni ne sluti sta mu se sprema. :D
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by carapan »

Ja mogu tek u ponedeljak da posaljem na mail sve to, jer od danas po podne nisam kuci sve do nedelje navece.. Tako da u ponedeljak imas sve brate Konstantine, a ako treba, a treba, red je da podelimo troskove...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by carapan »

Inace, moja akcija, za moj fudbalski klub, gde iskreno mi je pomogao tadasnji gen.sekretar Stefanovic, koji je na samo jedan moj mail upucen njemu reagovao i sve ove dresove poslao..Na tome mu iskreno i veliko hvala..

Svi u timu, smo zvezdasi, od rukovodstva do igraca, sto je bas mozda i jako zanimljivo.Ne da mi ne primamo one druge, vec ih jednostavno nema :D

http://www.mojacrvenazvezda.net/40409/2 ... veno-beli/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

Константин wrote:Овако другари, слика је преузета од Наке и његовог сликара, и код мене је ( и одмах да кажем прејака је :P ). Мој задатак ће бити да је опремим (оквир и паспарту око слике). Што се тиче потписа размишљао сам које је најбоље рјешење и дошао до следећег: сви заинтересовани да скенирају своје властите потписе (испод њега може ићи и ник са форума). Ја бих прикупио све те потписе у дигиталном формату путем мејла или ПП, посложио их и гледао којом техником да их пренесем на паспарту (паспарту је бијели дио између слике и оквира).
Дакле:
1. потпишите се и испод ставите ник са форума
2. скенирајте и пошаљите ми преко ПП или мејлом
3. када нађем начин да пренесем све те потписе и никове на паспарту урамљујем слику
4. договарамо ко ће и када у ЗГ код Робија да му се уручи поклон испред форума (и свих Звездаша)

Треба још да дате предлоге шта ћемо да ставимо од текста међу потписе. Нпр. "У име форума czb.tv и свих звездаша нашој легенди..."
Изволите!
Управо сам се вратио од мештра који ће пренијети потписе на паспарту од рама и договорили смо технику. Сада треба они који нису, да скенирају потписе (на начин из тачке 1), и да ми се пошаљу (потрудите се да буде jpg формат) да посложим и направим припрему за штампу.
Рок да се пошаље-сриједа навече 15.5.2013.!
Администрацију молим ако је могуће да пошаље свим форумашима обавјештење (ПП и/или мејл) као напомену за овај упис или да тема један период буде "љепљива и на врху!
Такође је остало да се дефинише текст између потписа, један сам предложио изнад, други би могао да буде слоган са презентације на фејсу "ЦЗБ-чак и када ми коса оседи". Изволите ако има још предлога!

Нака је завршио слику, Праведник и ја ћемо је опремити и однијети у ЗГ када дође вријеме. Око слике и пута нема трошкова! Зашто? Зато! :lol:
П.С. комликовано је да се сад као нешто растаљујемо а није никакав проблем

Ајмо Цигани :zastavaGRB:
Врста која изумире
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by naka »

U redu. Poziv i neaktivnijim članovima (koji samo čitaju :)) da se ne ustručavaju i pošalju i potpis i predlog.

Ovde nije reč o nikakvom idolopoklonstvu, nego je reč o razmeni jedne zvezdaške energije, iskrene i neuslovljene. Tu energiju je najbolje prepoznao i Mile Srbin. Obzirom da slika simbolizuje vezu tj osnova je Ivanov model, predlažem da i predlozi osnovne poruke idu u tom pravcu. "bolest kojoj nema leka", "veza kojoj nema leka (prekida)" itd..
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by EmptyClip »

Само једна ствар. Мислим да је паметније слати потписе у .пнг формату, јер .јпг размути слова. Наравно ако умете да остварите то.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

Може и једно и друго, јпг сам помињао јер је најчешће коришћен, неће се изгубити на резолуцији јер потписи неће бити увећани у односу на оригиналне (морају се посложити дуж паспартуа). Само Ви нађите начин да одрадите тражено.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Либурнија »

Када отприлике намјеравате ићи у ЗГ?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

Искључиво зависи од Робијевог коришћења годишњег, видјећемо.
Врста која изумире
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

Константин wrote:
Константин wrote:Овако другари, слика је преузета од Наке и његовог сликара, и код мене је ( и одмах да кажем прејака је :P ). Мој задатак ће бити да је опремим (оквир и паспарту око слике). Што се тиче потписа размишљао сам које је најбоље рјешење и дошао до следећег: сви заинтересовани да скенирају своје властите потписе (испод њега може ићи и ник са форума). Ја бих прикупио све те потписе у дигиталном формату путем мејла или ПП, посложио их и гледао којом техником да их пренесем на паспарту (паспарту је бијели дио између слике и оквира).
Дакле:
1. потпишите се и испод ставите ник са форума
2. скенирајте и пошаљите ми преко ПП или мејлом
3. када нађем начин да пренесем све те потписе и никове на паспарту урамљујем слику
4. договарамо ко ће и када у ЗГ код Робија да му се уручи поклон испред форума (и свих Звездаша)

Треба још да дате предлоге шта ћемо да ставимо од текста међу потписе. Нпр. "У име форума czb.tv и свих звездаша нашој легенди..."
Изволите!
Управо сам се вратио од мештра који ће пренијети потписе на паспарту од рама и договорили смо технику. Сада треба они који нису, да скенирају потписе (на начин из тачке 1), и да ми се пошаљу (потрудите се да буде jpg формат) да посложим и направим припрему за штампу.
Рок да се пошаље-сриједа навече 15.5.2013.!
Администрацију молим ако је могуће да пошаље свим форумашима обавјештење (ПП и/или мејл) као напомену за овај упис или да тема један период буде "љепљива и на врху!
Такође је остало да се дефинише текст између потписа, један сам предложио изнад, други би могао да буде слоган са презентације на фејсу "ЦЗБ-чак и када ми коса оседи". Изволите ако има још предлога!

Нака је завршио слику, Праведник и ја ћемо је опремити и однијети у ЗГ када дође вријеме. Око слике и пута нема трошкова! Зашто? Зато! :lol:
П.С. комликовано је да се сад као нешто растаљујемо а није никакав проблем

Ајмо Цигани :zastavaGRB:
У складу са нашом српском традицијом продужавамо рок, до следеће сриједе навече 22.5.2013. :D
Сачекаћемо још неке другаре, али то ће стварно бити задњи рок, па да завршавамо опремање слике и углављивање потписа.
п.с. изгледаће одлично ;)
Врста која изумире
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Holden »

О кој'си ти цар, мајке ми. Данас сам средио скенер, а сад ми мејл неће да отвори :nindza: Ваљда ћу да средим у току дана, па се јављам.
Locked