Наша Звезда водиља - звездаштво

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by tsva »

Hvala vam Vanzemaljci :pera: :pera: :pera:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Ганац »

Nedostižan san mnogih, a oni su ga sanjali i dosanjali. Da nije bilo j****og rata imali bi oni (a i mii sa njima) i produžene snove, i ovako im jedno veliko hvala za sva zadovoljstva koja su mi pričinili. :zastavaGRB:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

Е зато је једно брдо 2 универзума. :pera:

Доживио и имам се чега сјећати а зато ме више боли сада.
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by nyc »

Tu i tamo, neki jadnik sa one strane brda, napiše, "Od istorije se ne živi".
Ma nemoj?
Ne bih menjao milion Tole-titula za jednog klempavog. Jednostavno, to se ne da ni porediti.
Al, ajde... svakom svoje.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by tsva »

lisica i kiselo grozdje, profesore, to je njihova strategija
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by musemic »

Nisam fan CL, cak retko i gledam, ali covek se razboli kad vidi na kom nivou se sve odvija i kako mi ne mozemo ni blizu...
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by naka »

musemic wrote:Nisam fan CL, cak retko i gledam, ali covek se razboli kad vidi na kom nivou se sve odvija i kako mi ne mozemo ni blizu...
...ni blizu..do druge lige evrope..

Sve je u svesti. Nekad smo bili blizu i evropski razmisljali. Nije se gledalo dal je hrvat (robi) ili stranac (belodedic), bitno je da padaju evropski dzinovi u paklu marakane. Onda se evropa otvorila sa pravilom stranaca i NIKO nije krenuo u zatvaranje nego naprotiv. Samo kvalitet koji vuce napred. Mi smo zvezdastvo merili nefudbalskim stvarima i rezultat je ocigledan. Ne plasimo se samo andore i gibraltara..
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by tsva »

nemoj tako, danas svi igraju fudbal (osim nas) tako da i Andora a i taj Gibraltar mogu da budu veoma neugodni.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Либурнија »

Robi je pola Srbin a Mile cijeli. Zvezda je uvijek bila srpski klub kao sto je Dinamo bio hrvatski ma ko da igrao za njih, tako je bilo u socijalizmu vec iako se nije to bas javno tako pricalo. Tada je bilo moguce da nas dres nosi Goran Juric koji se sada iserava po Srbima u vezi maksimirskih dogadjaja, danas vise ne i dobro je da je tako. A nece Hrvati ni da vam ionako dolaze vise u Zvezdu ma koliko ih zazivali. Oni koji nesto vrijede fudbalski pogotovo ne. Tako ti je to, e moj druze beogradski.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија wrote:Robi je pola Srbin a Mile cijeli. Zvezda je uvijek bila srpski klub kao sto je Dinamo bio hrvatski ma ko da igrao za njih, tako je bilo u socijalizmu vec iako se nije to bas javno tako pricalo. Tada je bilo moguce da nas dres nosi Goran Juric koji se sada iserava po Srbima u vezi maksimirskih dogadjaja, danas vise ne i dobro je da je tako. A nece Hrvati ni da vam ionako dolaze vise u Zvezdu ma koliko ih zazivali. Oni koji nesto vrijede fudbalski pogotovo ne. Tako ti je to, e moj druze beogradski.
Браца, битно за Београђане јесте да долазе Загребчанке у БГ, све остало је мање битно. :valjanje: :valjanje:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by musemic »

Либурнија wrote:Robi je pola Srbin a Mile cijeli. Zvezda je uvijek bila srpski klub kao sto je Dinamo bio hrvatski ma ko da igrao za njih, tako je bilo u socijalizmu vec iako se nije to bas javno tako pricalo. Tada je bilo moguce da nas dres nosi Goran Juric koji se sada iserava po Srbima u vezi maksimirskih dogadjaja, danas vise ne i dobro je da je tako. A nece Hrvati ni da vam ionako dolaze vise u Zvezdu ma koliko ih zazivali. Oni koji nesto vrijede fudbalski pogotovo ne. Tako ti je to, e moj druze beogradski.
Od kad nam je Zvezda prvo srpski pa tek onda fudbalski klub, od tada nas i nema na fudbalskoj mapi...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Константин »

Звезда јесте српски клуб и кроз историју је више тако доживљавана у односу на остале поготово преко Дрине, али робовати томе је болест.
Ништа мање није српска и са играчима који нису Срби или чак Звездаши од малих ногу, а да ти играчи поштују Звезду, Београд и Србију, може и онако професионално. Остало је демагогија.
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Наша Звезда водиља - звездаштво

Post by Ганац »

musemic wrote:
Либурнија wrote:Robi je pola Srbin a Mile cijeli. Zvezda je uvijek bila srpski klub kao sto je Dinamo bio hrvatski ma ko da igrao za njih, tako je bilo u socijalizmu vec iako se nije to bas javno tako pricalo. Tada je bilo moguce da nas dres nosi Goran Juric koji se sada iserava po Srbima u vezi maksimirskih dogadjaja, danas vise ne i dobro je da je tako. A nece Hrvati ni da vam ionako dolaze vise u Zvezdu ma koliko ih zazivali. Oni koji nesto vrijede fudbalski pogotovo ne. Tako ti je to, e moj druze beogradski.
Od kad nam je Zvezda prvo srpski pa tek onda fudbalski klub, od tada nas i nema na fudbalskoj mapi...
+1000000!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked