Омладински погон

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Омладински погон

Post by crazynorth75 »

Inače, kadeti i omladinci igraju sutra na Marakani sa vršnjacima iz Vojvodine. Kadeti počinju u 11 časova, dok je meč omladinaca na programu od 13 časova. Omladinci bi sa pobjedom sutra izbili na prvo mjesto na tabeli iako imaju po jednu do dvije utakmice manje u odnosu na konkurente, a slična je i situacija sa kadetima.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Омладински погон

Post by Markoss »

Da, time će kadeti i završiti polusezonu, dok se za omladince još ne zna dal će igrati protiv Rada i Čuke zaostale utakmice.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Омладински погон

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Омладински погон

Post by Markoss »

Omladinci u nedelju s Cukom.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Омладински погон

Post by crazynorth75 »

Omladinci slavili protiv Čukaričkog u gostima rezultatom 1:0, strijelac bio Nikola Jovanović. Opširniji izvještaj popodne na sajtu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Омладински погон

Post by Markoss »

Čuo sam da je Stanković branio nemoguće i to ovom Vučićeviću koji je najbolji napadač u ligi. Zaostala sa Radom će se izgleda odigrati tek na proleće.

Uglavnom se reprezentacije sad skupljaju, a što se nas tiče:

U19- Marko Mijailović, Miloš Stojanović, Filip Stanković, Luka Jović.

U18- Aleksandar Stanković, Luka Adžić.

U17- Ranko Jokić, Stefan Mihajlović, Luka Ilić, Nemanja Tomašević, Dejan Joveljić.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Омладински погон

Post by crazynorth75 »

Markosse, a šta je sa malim Mićkom, nema ga već par utakmica u timu omladinaca, pretpostavljam da je neka povreda u pitanju?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Омладински погон

Post by Markoss »

Mislim da je bila jedna povreda pre par nedelja, ali i da se oporavio, pošto je pozvan u reprezentaciju. Nema potrebe da on igra za omladince, pošto je stvarno prerastao tu konkurenciju, treba ga poslati na proleće na pozajmicu, a da pripreme odradi s prvim timom.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Омладински погон

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Омладински погон

Post by crazynorth75 »

markoss je ponovo bio vrijedan, blagodarimo -

PRESEK RADA OMLADINSKE ŠKOLE NA POLUSEZONI
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Омладински погон

Post by Najdoski dr. Ilija »

Markose, jel se oseća neka promena, neki boljitak od kako je Mlađa direktor OŠ?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Омладински погон

Post by Markoss »

Rano je još uvek za neki sud, videćemo na kraju sezone više. ;)
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Омладински погон

Post by Markoss »

Evo ko se uzeleo Zvezde i fudbala, ima priliku da pogleda duel omladinskih ekipa Cukarickog i Crvene zvezde od pre par nedelja, a nekoliko postova gore je i Krejzijev izvestaj.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=iM_zwDZhWoc[/youtube]

1. Aleksandar Stankovic, 2. Filip Stankovic, 3. Lazar Vukovic, 4. Andrija Crnadak, 5. Nikola Jovanovic, 6. Nikola Pejovic, 7. Stefan Cvetkovic, 8. Lazar Tufegdzic, 9. Vasilije Djuric, 10. Luka Adzic, 11. Lazar Romanic
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Омладински погон

Post by Markoss »

Odgledah desetak utakmica omladinaca sto sam propustio ove polusezone, doneo mi drugar.

Generacija je zaista tanka, ne igraju oni lose, timski to fino izgleda, i bolje od proslogodisnjih omladinaca, ali nema igraca za prvi tim.

Stankovic je dobar golman, ima super osecaj, vidi se da kapira igru. Ipak ume da zabaguje, i ispucava gore od Kahrimana. Ali da, prvi tim, ima stofa. Kovacevic nije branio.

Odbrana mi se dopada, stopere igraju Pejovic i Jovanovic, i obojica imaju smisla za fudbal, posto su pre igrali zadnjeg veznog, ali i deciju gradju, pogotovo Jovanovic. Pejovic cesto iznosi loptu i od njega uglavnom pocinju napadi. Ima stofa, ali ga vise vidim kao beka ili zadnjeg veznog. Jovanovic pouzdan, ali sitan. Filip Stankovic igra sve u odbrani, i njemu je Djuric promenio poziciju, uglavnom igra desno ili levo, mada i on je mnogo sitan i slabasan, mada ima kliker za igru. Mijailovic ne znam sto ne igra, vrhunski centarsut ima, jak je, moze da nosi ovu trojicu iz odbrane u zubima, mada je tehnicki slabiji od sve trojice. Vasiljevic kiksira, Citakovic nije ni igrao nista puno, ali je bio bolji ko klinac mnogo, Vukovic slab. I Filipovic je vise igrao odbranu, nista posebno igrac, ne znam samo na koju foru je bio kapiten ovoj generaciji. Rebic i Terzic nisu ni igrali.

Sredina je spora, previse je tu poteza u mestu, bar kad govorimo o ovom centralnom delu. Zadnjeg veznog igra Djuric uglavnom, a rotira se sa Crnadakom, ne dojme mi se. Prvi je sitan i premalo agresivan, drugi trci i cima se, ali preteruje, i radi ono sto i ne treba, sve u svemu, daleko od prvog tima jako. Ispred je Tufegdzic, moze on ok igrac da bude, trci dosta, borben je, zna i sa loptom svasta, ali nesto mi fali kod njega, ne znam, ne izgledaju mi previse fudbalski njegovi potezi, predugacke noge ima, ne znam, serem. Adzic odskace bas, ja sam sve mislio da ga guraju, ali on je glavni igrac ove ekipe. Igra levo vise, ima vic, zna sa loptom, brz je, ima i tehniku, ali i razmazen i kavgadzija, medjutim, najblizi prvom timu zaista. Petrovic igra zadnjeg veznog, u derbiju je bio ubedljivo najgori igrac. Stojanovic je Dikin sin, jasno je sto je tu.

Desno Cvetkovic, levo je uglavnom igrao Romanic, mada i Adzic od kada se Panovic povredio. Cvetkovic je bio moj favorit iz ove generacije, ali nista on nije napredovao, jeste najbolji strelac ekipe, ali ume tako nekad da bude nikakav faktor u igri, da ja ne znam. Podseca me na Lazovica, brz je mnogo, ima i takvu neku cudnu tehniku kao i Laza. I u glavi mi se cini da je kao Lazovic, a to nije pohvalno. Romanic je dosta bezobrazniji u pozitivnom smislu, i vise mi se svidja njegov stav na terenu, ipak nije bolji igrac od Rangelova recimo kog isto nisu videli u prvom timu. Panovic je na 13 utakmica dao 2 gola i to protiv Lokomotive Beograd, skromno i jadno za nekog ko je prvi spic, solidan igrac, nista posebno, imali smo i bolje spiceve u prethodnim generacijama (Zukanovic, Ivanovic) koji nisu stizali do prvog tima. Platisa je prosek bas.

Ima na kanalu s ovog klipa koji sam okacio i derbi gde smo razvalili prehajpovanu 98 generaciju Partizana, bukvalno je 5:1 moglo da bude.

Sve u svemu, krajnje prosecna generacija, cak bih rekao i da Djuric izvlaci neki maksimum, trude se lepo i po zemlji da igraju, ali slabo je to, ne mogu tri pasa da vezu. Ne bi me iznenadilo da ne dobijemo nijednog igraca iz ove generacije za prvi tim. Stankovic je dobar golman, Adzic je glavni igrac i odskace u svakom smislu (opet kazem, ja sam bio ubedjen da njega guraju, posto nije on bio tolko dobar pre), moj favorit Cvetkovic opasno stagnira. Ostali su prosek, bilo je i boljih iz prethodnih generacija koji nisu stizali do prvog tima.

Videcu i da kadete odgledam ako stignem.
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Омладински погон

Post by Markoss »

Nemanja Tosic i Marko Zikic ce igrati na prolece za omladince, bili su pozajmljeni Rakovici, odnosno Lokomotivi Beograd. Mislim, bar bi trebalo da igraju, posto su im pozajmice istekle, i trenirali su vec sa omladincima pred kraj sezone.
Locked