Звезда у Супер лиги Србије

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Rutinski smo odradili ovo. Nadam se da Ebisilio nije zamjenjen zbog neke povrede jer sam od prvog poluvremena upamtio da ga je onaj iz Proletera zakačio, ali sam 1. pol. gledao na preskok pa ne znam. Sada da probamo najbolje što možemo protiv Liverpula, pa da vidimo od čega smo sazdani.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Ja stvarno ne mogu da shvatim da je posjeta ovako mala. Npr. kada je Robi bio trener (dobro, svi znamo ko je i šta Robi) tada je stadion gotovo na svakoj utakmici bio lijepo popunjen. Mislim Da Milojević i ekipa zaslužuju bolju posjetu.
Svakako da zaslužuju, ali to možda i nema veze sa fudbalom tj. Zvezdom i kvalitetom igre, možda je narod prezasićen svim sadržajima kojim bombarduju pa se neka apatija uvukla, ne znam...

A posjeta za vrijeme Robija, i kad smo igrali tu i tamo, a ekipa bila još "tu i tamije" :srbinosm: , dođe 48 000 ljudi na derbi sa Smederevom, šta reći - Robi :travka:
Eto, baš onda kad nam je teško bilo, dao nam je veliku nadu, i preokrenuo sreću u derbijima zbog čega veliko hvala VELIKOM ŽUTOM!!! :ura:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Korak po korak do titule, pa ćemo opet u Ligu šampiona. Ej, kada mi odmaramo Pavkova :mrgreen:

http://www.czbgtv.com/2018/11/10/slavil ... -i-kadeti/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Бели вук
Новајлија
Posts: 57
Joined: Sat Sep 22, 2018 12:17 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Бели вук »

Rutinska pobeda, još 5 kola do jesenje pauze, svako sledeće je najteže. Posle pauze ide Niš i Radnički. Tom pobedom bi prakitično obezbedili jesenju titulu, a i veliki korak ka 30-oj tituli bi svakako napravili
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Сада треба бити сконцентрисан до максимума. Стојковић је повређен. Неизвестан је Јованчић. Морамо добро да се пазимо јер нам је свака утакмица важна. Освајање титуле је приоритет, мада сумњам да ће Милојевић и играчи пропустити шансу ако им се укаже у ЛШ. Само да нас она не кошта неких нових повреда.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Da se ne zanosimo, u narednih 20 utakmica ponovljenih, protiv Liverpula, vjerovatno se ne bi desilo ono, tj. ne bi se desio Pavkov. Kiseli osmjeh Klopa, nakon drugog gola, puno govori. Bilo bi tu nekih remija na mišiće, ali... ne treba igrati LŠ po cijenu povrede, kao da je zadnja u životu. Ako je neko rovit, sačuvati ga. Već smo pokazali tu ko smo i šta smo, naravno, bilo bi lijepo otkinuti još koji bod, ali prvenstvo je apsolutni prioritet.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Праведан реми у Нишу. Добра утакмица, ми десетковани. Није се могао бољи резултат очекивати. мене само брине ко ће играти у Напуљу.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Sutra protiv Voždovca... ne bi trebalo da bude većih problema. Samo neka ne bude povreda.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Лагано смо одрадили овај меч. Могло је бити и убедљивије. Посета онако, више лоша него солидна. Драго ми је да је Боађи опет на терену.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Meni su u ovoj Super liZi samo važni bodovi. Samo da se što prije osigura titula prvaka, pa onda opet napad na LŠ.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Тек сада видим на порталу да данас играмо у Суботици. Па колико је још кола до краја јесењег дела остало?
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Мики wrote:Тек сада видим на порталу да данас играмо у Суботици. Па колико је још кола до краја јесењег дела остало?
Do 22 (16.12) kola a zatim ide zimska pauza do 23.02.2019...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

У суботу против Напретка. Да ли неко зна зашто Ебисилио није играо у Суботици?
Бели вук
Новајлија
Posts: 57
Joined: Sat Sep 22, 2018 12:17 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Бели вук »

Čim je bio na klupi znači da nije u pitanju povreda. Pa verovatno ga je Milojević odmorio jer idu teške utakice, imamo još 3 u roku od nedelju dana, pa verovatno da bi bio odmoran sutra za Napredak i da kao po običaju uđe u drugom poluvremenu u Lš, ali s obzirom kolika je i tu potrošnja to je kao jedna prvenstvena cela. A ipak je on došao poluspreman letos, još je imao i dve povrede tokom jeseni tako da nije u mogućnosti da isprati ceo ritam kao starter.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Dobra utakmica, imalo je šta da se vidi. Srećan Tokio svima koji slave :) :psihodelija:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked