Звезда у Супер лиги Србије

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Беара, ово за Чаушића и Јовичића си скроз у праву. Веома некреативни играчи. Јовичић је барем борбен, али упарити њих двојицу, баш не иде.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Jovičićevi kvaliteti za ozbiljan fudbal se i završavaju na borbenosti. On ne samo što u napadu ne donosi ništa, njemu je i odbrana diskutabilna. Niti zna da se postavi, da čita napade protivnika, baš ništa. Jedino to što je borben i što trči. To možda jeste bilo dovoljno kada je došao u Zvezdi, ali sad je druga priča. Ebisilio ništa nije lošiji od njega što se odbrane tiče, a u napadu je miljama ispred Bakule. Da se razumemo, cenim ja Jovičića, ali simpatije su jedno, a realan kvalitet nešto sasvim drugo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

ja sam tek sada ukapirao da danasigramo prvenstvenu utakmicu :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Da, igramo. I ponovo u startnih 11 Čaušić i Jovičić. Divno.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Nisam nešto zadovoljan ovim što vidim.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Igra nam se završila neposredno po datom golu, negde oko petnestog minuta. Ako uzmemo u obzir da nisu igrali Roda, Marin, Boćko, Ben i Jovanča što je prilično veliki broj startera. Ne razumam fascinaciju trenera Čaušićem i Simićem, prvi je primer stelt tehnologije a drugi dokazuje teoriju kretanja mušice u prostoru - učinak nikakav.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Poenta je da guramo ta dva drveta ne bi li se neko zajebao pa ih kupio.
Isto važi i za Pavkova. Hvala za golove protiv Liverpula, ali nije za Zvezdu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Šta očekujete od derbija? Meni igra u proljećnom dijelu ne uljevaju neku sigurnost da ćemo ih dobiti, mada smo definitivno bolji kada se tiče rostera. Nadam se Jovančiću u startnih 11, a koliko vidim planira se da krene Ivanić. Iskreno, volio bih da prodaju Ebisilija ili da ovaj ode jer mi je glupo da jedinog krštenog kreatora guraju na klupu (ako bude i na klupi za rezervne igrače).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Zavisi kojih 11 bude izašlo na teren. Ako u startnih 11 budu Simić i Čaušić biće neizvesno a ako umesto njih budu starteri Jovančić i recimo Jirka ili Vukanović možemo da očekujemo pozitivan rezultat. Imamo kvalitetniji sastav ali se to i na terenu mora dokazati.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

dacha od bosne wrote:Šta očekujete od derbija? Meni igra u proljećnom dijelu ne uljevaju neku sigurnost da ćemo ih dobiti, mada smo definitivno bolji kada se tiče rostera. Nadam se Jovančiću u startnih 11, a koliko vidim planira se da krene Ivanić. Iskreno, volio bih da prodaju Ebisilija ili da ovaj ode jer mi je glupo da jedinog krštenog kreatora guraju na klupu (ako bude i na klupi za rezervne igrače).
Ne da očekujem, nego zahtevam pobedu!
U svemu smo za dve klase bolji. Međutim, već vidim da će u Milojeviću proraditi ziheraš, kao i u prethodnim derbijima. Mislim da se uzalud nadaš Jovančiću, On je celu jesen vukao tu povredu, to je sada kulminiralo. Što se Ebesilija tiče, tragedija je što Čaušić i Jovičić igraju, a on greje klupu. U svakom, ali bukvalno svakom, segmentu igre je bolji i od jednog i od drugog. Ako počne Ivanić, to će biti već pomak.

Imamo potencijal da ih pregazimo i tako moramo da razmišljamo i da igramo. To, naravno, ne znači da će Partizan sam sebe pobediti. Videli smo jesenas kako izgleda kad ih Bata Mirković naloži. Tako će igrati i sada. Prelazni rok nisu odradili dobro, ali vidim da su prešli na formaciju sa dva špica i da igraju kud i kamo bolje nego jesenas. Mada, ove tekme nisu neki reper.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Beara_Vladimir wrote:
dacha od bosne wrote:Šta očekujete od derbija? Meni igra u proljećnom dijelu ne uljevaju neku sigurnost da ćemo ih dobiti, mada smo definitivno bolji kada se tiče rostera. Nadam se Jovančiću u startnih 11, a koliko vidim planira se da krene Ivanić. Iskreno, volio bih da prodaju Ebisilija ili da ovaj ode jer mi je glupo da jedinog krštenog kreatora guraju na klupu (ako bude i na klupi za rezervne igrače).
Ne da očekujem, nego zahtevam pobedu!
U svemu smo za dve klase bolji. Međutim, već vidim da će u Milojeviću proraditi ziheraš, kao i u prethodnim derbijima. Mislim da se uzalud nadaš Jovančiću, On je celu jesen vukao tu povredu, to je sada kulminiralo. Što se Ebesilija tiče, tragedija je što Čaušić i Jovičić igraju, a on greje klupu. U svakom, ali bukvalno svakom, segmentu igre je bolji i od jednog i od drugog. Ako počne Ivanić, to će biti već pomak.

Imamo potencijal da ih pregazimo i tako moramo da razmišljamo i da igramo. To, naravno, ne znači da će Partizan sam sebe pobediti. Videli smo jesenas kako izgleda kad ih Bata Mirković naloži. Tako će igrati i sada. Prelazni rok nisu odradili dobro, ali vidim da su prešli na formaciju sa dva špica i da igraju kud i kamo bolje nego jesenas. Mada, ove tekme nisu neki reper.
Sad se vidi koliko je ovo dobar post bio, bravo. Tako nešto se izdešavalo, s tim da je poseban šmek dalo i suđenje gdje smo teško oštećeni u par situacija- što svakako nije opravdanje za neigru u derbijima koja se već ponavlja.

Inače, u posljednjih 10 derbija imamo jednu pobjedu nad Partizanom. To je jako loše. S obzirom da je razlika u kvalitetu za to vrijeme uglavnom na našoj strani, nema tu nekog opravdanja, znači da je falilo želje, srca, uglavnom.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Nažalost, bejah u pravu.
Bojim se da ćemo na kraju sezone morati da se rastanemo sa Milojevićem.
Derbi ne bi previše komentarisao. Nemam komentar ni na našu igru, ni na taktiku, ni na odabir igrača, a nemam komentar ni na posetu koju će Zvezda imati do kraja takmičenja.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Ne znam šta da kažem, ali bez obzira na sve Milojevićeve nedostatke, ne mogu da mu osporim sve što je napravio sa nama. Da li se može bolje? Može i mora. Ali u čemu je kvaka, stvarno ne znam.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Ko mu osporava rezultate?
Naš pad je i rezultat toga što smo zbog minulog rada nekih ljudi žmurili na propuste i gluposti koje su pravili.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Beara_Vladimir wrote:Nažalost, bejah u pravu.
Bojim se da ćemo na kraju sezone morati da se rastanemo sa Milojevićem.
Derbi ne bi previše komentarisao. Nemam komentar ni na našu igru, ni na taktiku, ni na odabir igrača, a nemam komentar ni na posetu koju će Zvezda imati do kraja takmičenja.
Mislim da je prerano za ovako nešto. Jednostavno, kredit koji je napravio sebi jednom zaista konstantno sigurnom igrom u evropskim nastupima, koja je godinama bila misaona imenica za nas, mislim da mu mora još dugo potrajati. Imamo vrlo malo kvalitetnih domaćih trenera i ne bih da ih se lako odričemo. Ja bih Milojevića pustio bukvalno samo ako dođe Piksi.
Derbiji su oduvijek bili vrlo specifični i ne bih sudio samo na osnovu toga. U nedostatku evropskih utakmica, logično da su bili lakmus papir, ali nakon ovakve evro sezone, ipak je sada drugačija situacija.
Zvezdaš. Robista.
Locked