Звезда у Супер лиги Србије

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Ovo što sam danas gledao je veoma loše. Ebisilio pokazao zašto je morao da dobije mnogo više prostora. Stojković danas katastrofa kako je odigrao.
Tek ulaskom Jevtića, Ebisilija i Jirke mi smo počeli da igramo fudbal. Realno (po meni realno) ni Zule ni Savić a boga mi ni Čaušić nisu zaslužili ni na klupi da budu.
inače, celo proleće Zule igra očajno, tu su i Simić i Čaušić.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

http://www.czbgtv.com/2019/06/13/zvezda ... oj-sezoni/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Solidan start, ali i dalje ne razumijem zašto nema Ebisilija. Registrovan je za ovu Linglong ligu, ali Milojević ga baš škartira.
Zna li se da li ej Žander ozbiljnije povrjeđen. Čini se kao solidno pojačanje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Либурнија »

Ti si Dacho vrv obavijesten kao Kostunica, ako nisi jos i gori. :srbinosm: Ebi je pred transferom u Kinu. Jbg, dijete se bilo zaigralo sa brojem stranaca, onda se nepalnirano desila Liga sampiona i Marin, pa na zimu stigao revans Ivanicevom menadjeru u vidu potpisivanja istoga i Ebisilio ispusio. Navodno decko ima problema malo sa kefalom. Meni je licno zao sto ga nismo uspjeli vise eksploatisati. naime, najbolje smo povezivali redove i stajali na lopti u LS bas kada su se Ebi i Marin nasli zajedno na terenu kao npr. u Napulju. A to i jest mjerilo a ne Javori i Surdulica.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

hahahaha...ma, buraz, ovo je sramota šta sa čovjekom rade. jedini pismen uz Marina, što se organizacije igre tiče, i oni ga škartiraju. Sramota.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Либурнија »

Znam ja to. Samo objasnjavam ocem se radi - desio se Marin, koji je em bolji em stranac, bio je tu jos i Krsticic a onda se desio na zimu Ivanic kome se moralo praviti mjesto. Da se razumijemo, nije to toliko Milojeviceva krivica. On kao i svaki domaci trener, mora da nadje idealan miks potrebnoga na terenu i "visih interesa". Ko god misli da je to lako, ili da je moguce u domacem fudbalu drugacije, grdno se vara. Najvise sto trener moze da uradi je ogranicavanje stete. S te strane, ne moze se treneru nista prigovoriti, rezultat je bio evidentan. Milojeva filozofija fudbala mi nije toliko bliska ali vjerovatno bi sa nekom drugom filozofijom mi losije prosli u Evropi iako bi mozda ostavili bolji umjetnicki dojam. A da se u fudbalu vrednuje umjetnicki dojam, komentarisala bi ga Milka Babovic. :travka:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Večeras u 8 protiv subotičkog Spartaka. Najavljuju se rokade, Popović na golu (vala je i zaslužio Borjan malo odmora), Tomane...

Da li se bojite kiksa, pred dvomeč sezone?
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Ne znam. Nisam gledao kako Spartak igra. Nego, hoće li taj Tomane biti u kombinaciji za Mlade dječake?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

S obzirom koliko se (ne)naigrao do sada, nešto nisam optimističan, ali vidjećemo, Miloje ima zadnju riječ. Puno polažemo na taktičku spremnost i čvrstinu, uostalom - moramo, jer na ovom nivou Evrope apsolutno nikom ne možemo prijetiti. Iako znamo šta znači LŠ, ne treba zaboraviti i da se prvenstvo treba osvojiti. Djeluje da komšije, kao glavni konkurenti, imaju bolju fizionomiju nego prethodnih par sezona kad su imali istorijski slabe sastave, a opet nam grdne muke zadavali u derbijima, tako da će biti svojevrsna umjetnost balansirati između Evrope i prvenstva. Biće teže nego prošla sezona, u to ne sumnjam.

Sve u svemu, pošto se nisam nešto nagledao Tomanea (jedva da sam pogledao šta prvenstva ove sezone), kao i svaki naš čo'ek što se loži na strane fusbalere, nebitno kakvi su :kreza: , jedva čekam da malo vidim TomaneTa. Treba nam tog ofanzivnog kvaliteta, ne može se sve svaliti na Marina.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Sinoć smo se provukli, mada su mi se neke stvari svidjele. Mnogo se brže igralo i mnogo više na prvu. Ono što je kritično su Milunović i Jevtović. Posebno me ovaj drugi nervira jer sam od njega očekivao mnogo više. Tomane po meni odličan špic i mogao bi da pomogne puno ove sezone. Drugačiji je i od Boćka i od Pavkova. Vulić takođe odličan. Krstović mislim da ima štofa, ali trebaće mu sigurno nekoliko utakmica da to i pokaže.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Спартак одиграо веома коректно и добро. Код нас има рупа које се морају крпити. Али када је за гостујући терен довољна ова и оваква екипа, онда би иста требала много више да добије прилику када се игра на Рајку.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Vulić mi se dopao, ne samo zbog gola, bilo je tu i finih promijena strane i svašta. Tomane pokazao da je obučen igrač, kvalitet neosporan, vidjećemo koliko će se uklopiti. Pavkov i Tomane, recimo kao Žigara i Bogavac :kreza:
Milunović u dubokom kanalu, sad se vidi kolika je sreća što je dobio crveni protiv Kopenhagena. Kao s Marsa da je pao, kiks na kiks...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Kakva golčina Garsije za pobjedu u NS-u. Alal vjera dečko.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Kakva golčina Garsije, ovo je meni neki standard koji očekujem od igrača Crvene zvezde, majstorluk i ništa manje! Podsjeća na majstorije naših velikana iz ere Jugo fudbala, kad smo bili zajedno sa najboljima. Garsija mi je iznenađenje, nisam očekivao ovoliko za relativno male pare.

I kakav pavkovski gol Pavkova, unijeće je u gol pa ma kako :kreza:
On mora da je neki mnooogo dobar čovjek kad ga ovoliko hoće :travka:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

У недељу је дерби. Искрено, највише га се прибојавам јер ћемо имати проблеме са саставом због огранићеног броја странаца у екипи (4). Ко измисли то правило, мајку му стару? :frust:
Ја очекујем да у екипи од странаца буду Марин, Кањас, Гарсија и Боаћи. Морамо имати два нападаћа јер Павков неће моћи сам против ових партизанки. Али нам онда остаје проблем на левом беку јер је Родић повређен. Ако којим случајем мора Жандер да игра, онда Кањас аут, а Вулић и Иванић/Јованчић (не знаш ко је лошији од њих двојице у последње време) на место два задња везна.
Locked