Звезда у Супер лиги Србије

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Počinjemo ove nedelje i pohod ka odbrani titule...samo zaboravih s kim prvo kolo igramo :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

http://www.czbgtv.com/2018/07/20/zvezdi ... uper-ligi/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rezultatski dobro otvaranje sezone. Nije mi se svidjelo što smo im dopustili da nas pritisnu u određenim trenucima, ali dobro...početak je sezone, mada nam u Evropi to niko praštati neće.
Joveljić odličan. Baš ima pedigre. Jovančić mi se baš sviđa, ali baš. Ebisilio mora da se uigra i da smrša, a vidi se da je igrač sa šlifom. Nudi se, fino dijeli lopte. Do duše manje trči, ali i mnje gubi lopte od npr. Kange.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Joveljićev gol, upravo u svojoj jednostavnosti, pokazuje raskoš njegovog napadačkog talenta. U trenutku se snašao i odigrao kako je najpovoljnije. Bez komplikacija, osjetio situaciju, zagradio se i tap, gotovo. To želim od napadača, a ne da beskrajno bicikla, forsira neke driblinge. Samo Pančev style, GRU u pravom trenutku i to je to :tekila:
Zato sam i Luku Jovića zgotivio od prvog trenutka na terenu.

Borha je, recimo, maltene potpuno suprotan primjer. Može sa loptom, ima šut, dobru tehniku, snažan kao bik, pristojna brzina za građu, nije trom... ali nema taj napadački instinkt. Mada sam i njega mnooogo volio, imao je taj odnos prema igri i klubu na koji moraš da padneš.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Pogledao drugo poluvrijeme. Djeluje kao da smo mislima možda pomalo već u nastavku evropskih dogodovština.

I opet, uprkos malo vremena na terenu, me maltene oduševio Joveljić. Jednostavno, šta god da radi, fudbalski je, odiše fudbalskom inteligencijom. Što je rekao Pavle Vujisić, "Ja ne glumim, ja se ponašam". E, pa tako se i Joveljić jednostavno ponaša u datoj situaciji, bez da nešto mnogo izmišlja, forsira... prirodno igra.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Rutinska pobjeda. Da li neko zna šta je sa onim Rašidom Samuilom. Njega nema ni u protokolu?
Inače, Stoiljković bolje da nije ni igrao. Jovetić na ovakvim utakmicama mor igrati od prvog minuta.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Rutinska pobjeda. Da li neko zna šta je sa onim Rašidom Samuilom. Njega nema ni u protokolu?
Inače, Stoiljković bolje da nije ni igrao. Jovetić na ovakvim utakmicama mor igrati od prvog minuta.
Ja sam čuo za proroka Samuila i makedonskog cara Samuila, a ko je ovo uopšte? :kreza:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Dennis Rodman wrote:
dacha od bosne wrote:Rutinska pobjeda. Da li neko zna šta je sa onim Rašidom Samuilom. Njega nema ni u protokolu?
Inače, Stoiljković bolje da nije ni igrao. Jovetić na ovakvim utakmicama mor igrati od prvog minuta.
Ja sam čuo za proroka Samuila i makedonskog cara Samuila, a ko je ovo uopšte? :kreza:
Aman, Sumaila...zeznuh se u razmještanju slova :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Joveljić pored Ebisilija je sinoć jedina svetla tačka (ne računam Borjana), vrlo loša utakmica naših igrača ali ako uzmemo da je Miloje dobro promešao karte nije ni čudo. Stojiljković baš loš (dda li će biti bolji, videćemo)...Za Sumailu nemam nikakve info ali mislim da je to neka kombinacija, po sistemu "pomozimi, pomoćiću ti"...
btv, ko mu je menadžer (Sumaili)?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Ганац wrote:Joveljić pored Ebisilija je sinoć jedina svetla tačka (ne računam Borjana), vrlo loša utakmica naših igrača ali ako uzmemo da je Miloje dobro promešao karte nije ni čudo. Stojiljković baš loš (dda li će biti bolji, videćemo)...Za Sumailu nemam nikakve info ali mislim da je to neka kombinacija, po sistemu "pomozimi, pomoćiću ti"...
btv, ko mu je menadžer (Sumaili)?
Менаџер му је Ранко Стојић (ако се не варам). Видим да га опет нема на списку путника. Изгледа да је неки жесток тал са Стојићем око њега.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

dacha od bosne wrote:Rutinska pobjeda. Da li neko zna šta je sa onim Rašidom Samuilom. Njega nema ni u protokolu?
Inače, Stoiljković bolje da nije ni igrao. Jovetić na ovakvim utakmicama mor igrati od prvog minuta.
Stevan Jovetić? Jesam neobavešten, nisam imao pojma da je prešao u Zvezdu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Brkam imena u zadnje vrijeme...Samuila, Jovetić :mrgreen: Aman Joveljić brate :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Danas od 19 časova protiv Voždovca. Ne znam kakvi su, ali bilo bi lijepo kada bi ih otresli uz to da se Jovelji da malo više prostora. Vidjećemo koliko će Miloje na ovom gostovanju moći da odmara neke igrače.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Predobro izdanje u 1. poluvremenu...oduševljen sam.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Одлично прво, лошије друго полувреме. У ствари, лошије је било због грешке Сумаиле који је ипак одиграо сасвим солидно и мислим да ће бити лепо појачање. Симић исто тако добра. Стоиљковић имао онај леп шут.
А сад Трнава...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Rutinski protiv Spartaka. Odličan prvi gol Pavkova. Eh, kada bi ovako rutinski i u Trnavi bilo...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked