Звезда у Супер лиги Србије

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Бели вук
Новајлија
Posts: 57
Joined: Sat Sep 22, 2018 12:17 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Бели вук »

Nije trebalo da izvede sastav od utorka , imao doduše jednu promenu , igrao je Kafu. Trebalo je Simić , Srnić, Ebesilio da igraju koji isto za ovu njihovu grupu građana su igrači, a odmori su i željni dokazivanja. Ovako se videlo po duelima i kračanju da više žele pobedu od nas. Na kraju ispade dobro što smo od izvukli. Skoro 30 godina pratim fudbal, ne pamtim da smo gore odigrali derbi, a da nismo izgubili
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Ovaj remi i blijeda igra je totalni Milojevicev pro.asaj sa sadtavom.
Vuce potpuno se slazem sa ovim syo si napisao.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Каква катастрофална игра, Боже драги?!?! Нама везни ред није постојао. Оно што никако синоћ нисам могао да разумем јесте као се Кафу нашао у екипи испред Ебисилија?!?! Па, мајку му његову, зар Милоје ниси могао да гурнеш Бена на крило (иако је и Бен био блед и поред свега тога што се трудио и трчао), а јединог крштеног плеја, Ебисилија, да ставиш у средину?
Ово нам је за наук како не смемо да играмо.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Analiza utakmice sa Partizanom http://www.czbgtv.com/2018/09/24/analiz ... oko-vrata/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Ekipa potpuno izduvana. Ja razumijem i Ligu šampiona i visok tempo, ali nije utakmica bila 2 dana poslije, već 4. Postavio bih i pitanje fizičke pripreme... Ne treba skidati glave zbog loše odigranog derbija, ali ne treba ni da se porpusti ukazati ako nešto nije u redu, a u derbiju nije štimalo - ništa.
Zvezdaš. Robista.
Бели вук
Новајлија
Posts: 57
Joined: Sat Sep 22, 2018 12:17 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Бели вук »

Očigledno da od kada se u jesenjem delu ne igra samo 15 utakmica prvenstvenih postoji problem, zato smo i doveli toliko igrača da bi mogli na dva fronta. Evo osim povređenog Savića, za Kruševac nisu otputovali od onih koji su igrali derbi Rodić, Main, Boaće i Krstičić. A otišli su recimo Jevtović, Meleg, Hajdin, Srnić i Ebesilio. E sad Milojević nije hteo da rotira gotovo ništa 3 dana pre i pet dana posle Napolija i zamor je uzeo danak, srećom nismo bar izgubili
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Baš tako...nije rotirao i to jeproblem. Iskreno, da shvatim da Ebisilia nije stavio protiv Napolija, ok...ovi brzi, jako, treba mu više trkača...ali protiv groblja je morao da igra....da stane na loptu, da proigra napadače. U ovoj analizi utakmice, čovjek je rekao jednu stvar koju sam i ja komentarisao dok sam gledao utakmicu...koji moj dugačke lopte? Pa nisu mogli par pasova da povežu...to me je toliko zabolilo jer to nije igra koju smo do sada igrali.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

razočaran sam nastupom na derbiju, Boćko je van forme a i način na koji smo igrali je više odgovarao Pavkovu, ipak nešto bih o Saviću, pre par nedelja su veliki profesionalci Savić i Gobelja bili do 3 ujutru u jednom restoranu (Nacionalna klasa) na Savi (sa strane NBG) a sto do njih su bili Bambi i Mustafa. LM boli me tuki za bambija i mustafu ali naši profesionalci moraju da znaju dokle mogu zbog sebe, svog tela, zbog Zvezde i kolega iz tima da ostanu u provodu a to nije 3 posle ponoći.
Možda i takav način života ima za uzrok tu "povredu" Savića.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Куп Србије 2018/2019

Post by dacha od bosne »

Za ovih 10-ak minuta se iz aviona vidi da Ebisilio mora da bude u rosteru za svaku utakmicu. Mislim da će Miloje debelo da pogrješi ne bude li ga vodio u Pariz i ne bude li mu igrao u LŠ.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Куп Србије 2018/2019

Post by Ганац »

I opet nam pritiskaju zadnju liniju i ne znamo kako da iznesemo loptu i organizujemo kršteni napad. Ebesilio je igračina kao i Ben, Simić je zujalica ali ima slabiji pregled, kada je dao gol imao je Pavkova u boljoj poziciji, Pavkov je dva tri puta sebično postupio i nije dodao igraču (Jovanči) u boljoj poziciji. Bakula ima defanzivne kvalitete ali lopta u napred je za njega misaona imenica, i na kraju ovakvim vraćanjem Borjanu dobićemo po tamburi u Parizu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Куп Србије 2018/2019

Post by Мики »

Како су два пута заобишли Јованчића (Симић и Павков). Баш срамно.
Фантастичан гол Гобеље, а Бен и Ебисилио су играчине.
Бели вук
Новајлија
Posts: 57
Joined: Sat Sep 22, 2018 12:17 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Бели вук »

Ebesilio kad treba da primi loptu i zagradi se nemam bojazan da će mu je uzet ili da će loše primiti, to nam treba u Evropi , to nam je falilo u derbiju. Šteta što je imao i tu povredu, pa i dalje mora da ga menja, ali očekujem najkasnije posle sledeće reprezantativne pauze da će bit 100 posto fizički spreman.Nadam se da će i Kafu u skorije vreme da proradi, čovek je doveden da nam pomogne u LŠ, a za sad ne pravi gotovo nikakvu razliku u JSL
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Zato Kafua treba gurati na domaćim utakmicama i Kupu, da uđe u formu...Ebisilio je baš takav kakvim si ga opisao. Npr. u odnosu na Kangu rijetko gubi lopte i nisam primjetio da se preko njega otvaraju protivnicima kontre.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Кафу нема продорност и дриблинг као Радоњић. Мислим, можда је бољи играч од њега, али је тренутно у катастрофалној форми. Боље је Бена ставити на крило, а Ебисилија у средину, Марина на друго крило.
У домаћем првенству би Мелег и Јевтовић морали да добију мало више прилике јер нисмо их ваљда довели да седе на клупи или трибинама.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Odradio je Dejan fenomenalnu analizu derbija na sajtu. Iako je tu manje-više sve rečeno, osvrnuo bi se na par stvari samo.

Prvo, posle Napolija sam bio blago razočaran. Dobro, možda ne razočaran, ali mi je utakmica ostavila gorak ukus u ustima. Iz više razloga. Kao prvo, očekivao sam da se pobijemo s njima na sredini terena, naročito zato što nije igrao Hamšik od starta. Mi smo sredinu potpuno prepustili i time sebi otežali. Tako smo dozvolili Napoliju da im vezisti neprekidno snabdevaju loptama najjači deo tima - krila. Ančeloti dosta forsira neke kretnje u napadu, gde se napadač do Insinjea (najčešće Mertens) izvlači levo i tako stvara prostor između Insinjea i levog krila, praveći višak u napadu tako. Pisao sam o tome na sajtu. Drugo, problem te taktike sa bunkerom i bunarenjem se odražava i na našu igru u napadu. Time nam je prenos lopte potpuno uništen. Mi smo loptu prenosili ranije tako što se jedan veznjak spusti do halfova, uzme lopte i prenese je u fazu napada, na protivničku polovinu. To je bilo skroz ok rešenje, jer nam bekovi nisu baš pouzdani u prenosu i distribuciji lopte. Uopšte mi nije jasno zašto je Milojević od toga odustao. Svakako daleko bolje rešenje od nabijanja lopte na centarfora, koji je potpuno odsečen i nema teoretsku šansu da zadrži loptu. Čak i ako je nekim čudom zadrži, on nema ni snage ni vremena da je odloži Marinu i Kafuu.

Ovo o čemu pričam je loše i zbog još jednog razloga. Loše navike se inače, pa i u fudbalu, lako stiču, a vrlo teško iskorenjuju. Tim pre jer imamo maltene novi tim, prilično neuigran. Ono što smo u derbiju prikazali je sramota. Ubio nas je nikad gori Partizan. Ne pamtim da su oni imali u skorije vreme ovako ograničenu ekipu. Znalo je kakav je Bata Mirković, znali smo da ih napaliti i da neće biti lako. Ali da će nas sabiti u mišiju rupu, e to je stvarno sramota. Reče Milojević na kzš da smo bili bolji u drugom. Ne, nismo mi bili bolji, mi smo počeli da igramo onda kada su oni ostali bez goriva. Istini za volju, i mi smo fizički pali pred kraj tekme. Moramo se vratiti fudbalu, zaboraviti na ovo nabijanje i batađorizam sa 20 zadnjih veznih. Jasno je da Ebisilio mora da igra. Ima duel igru, ume da prenese loptu - baš ono što nama nedostaje.

I protiv Napretka smo posle 2-0 povukli ručnu. Ni to mi se ne sviđa. No dobro, ima još dosta vremena da se igra popravi, tj. da počnemo da igramo fudbal.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked