Звезда у Супер лиги Србије

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Neke su stvari očigledne. Uostalom, vreme će pokazati.
Bolje preseći dok je vreme, nego čekati da se stvar raspadne do kraja.
Planiram da napišem na sajtu nešto više o tome. Okačiću ovde, pa prokomentarišete, ako hoćete.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Dennis Rodman »

Svakako. Zanima me šta te toliko zabrinulo :ziveli:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

http://www.czbgtv.com/2019/02/17/crvena ... 7GUIUjHDxU" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovde sam se već dotakao nekih stvari, pa pročitaj ako hoćeš i imaš vremena. Gledaću uskoro da napišem i osvrt na derbi, ali imam baš puno obaveza, ne stižem ništa.
Prosto rečeno, nikakvog napretka nema. Uopšte nismo iskoristili Evropu na pravi način. Ne govorim o finansijama, samo o sportskom delu priče. Ono što me užasava jeste dobra stara praksa da ne igraju najbolji, nego oni koji moraju da se prodaju (Čaušić i Jovičić).
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Nisam gledao utakmicu u Lučanima, ali smo navodno odigrali dobro. Jel neko gledao?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Sasvim solidna utakmica i solidna posjeta. Nego, gledam onu tabelu...mi za sada (kada se podjele bodovi) bježimo Radničkom samo 3. Gdje igramo s njima nakon podjele bodova? Beograd ili Niš?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Poklon penali, slabo stvaramo šanse, igra i dalje ne obećava. Slaba utakmica, rekao bi, bez obzira na rezultat.
U Beogradu igramo sa Radničkim.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Мики »

Данас је јако важна утакмица. Баш ме живо интересује како ћемо одиграти против Радничког. Игре у претходним утакмицама и нису биле на неком нивоу. Надам се да ће данас показати много бољу партију и обезбедити тиулу.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Gotovo je sve...titula je naša. Zna li se stanje sa Boaćijem?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Titula možda jeste naša, ali ova igra je očaj živi.
Kukaju što nema publike. Publika se ne vraća na tribine pravljenjem parola, nego time što daješ sve od sebe i što melješ igrom protivnike u ovoj ligi, jer po kvalitetu to i treba da radiš.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Beara_Vladimir wrote:Titula možda jeste naša, ali ova igra je očaj živi.
Kukaju što nema publike. Publika se ne vraća na tribine pravljenjem parola, nego time što daješ sve od sebe i što melješ igrom protivnike u ovoj ligi, jer po kvalitetu to i treba da radiš.
Apsolutno, sve lošije izgledamo i da nam nije Marina bilo bi čupavo.
Boćko mi je omiljen stranac ali on od kako se vratio iz Kine nije isti, Milan je za njega Hari Kejn.
Mnogo loše se branimo, lopta nam se šeta po šesnestercu kao da je promenada.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Što je najgore, ja već vidim kako će to izgledati u Evropi. Marin, Ben i Boaći napred nešto pokušavaju, a ostali, što bi rekli predstavnici bata đorine škole, stoje u bloku.
Stvarno me Milojević nervira sa tim ziherašenjem. Jovančić je idealan da bude zadnji vezni, ali ne, ne može kod nas biti zadnji vezni neko ko zna bilo šta sa loptom. Mora Bakula koji je u svađi sa balunom odavno. Duže vreme već planiram da napišem nešto na tu temu na sajtu, ali nikako da uhvatim vremena. Ovo stvarno frustrira, kad vidiš ekipu sa ovakvim potencijalom da otaljava posao.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Niko da prokomentariše derbi.
Ne pamtim da sam se ikada ovoliko smorio gledajući derbi. Užasno dosadna i loša utakmica. Oni čak i pokušavaju nešto, ali ne umeju. A mi? Mi možemo, imamo kvalitet, ali ne ličimo na profesionalan fudbalski tim. Milojević još zadovoljavan, samo ne znam čime. Mada to što je zadovoljan više govori o njemu. Ono uvođenje Savića kao trećeg štopera nije ni vredno komentara. Blagi užas, sve u svemu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Ганац »

Jedino vredno komentara su tri boda, igra je bila ista ona koja nas je krasila skoro celo proleće...znači, igre nije bilo. Groblje udari kao presing na zadnju liniju i mi se pogubimo, kreću bunarenja. Kada smo odigrali brzo i od noge do noge sadubinskim pasom po zemlji mi smo i stvorili šanse i dali golove. Izmene, hm...baš sam se čudio da nije ubacio nakon Čaušića i Simića.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by Beara_Vladimir »

Taj Čaušić je najveća prevara u poslednjih xy godina. Dečko bukvalno ne zna ništa, ne prepoznaje situacije na terenu, svaki pas koji podeli ili je pola metra ispred ili iza, nikad da ubode pravovremeno i tačno dodavanje. U odbrani ne postoji. Pročitati napad i akciju protivnika za njega je u domenu SF-a. Nedavno je FSS objavio provizije za ostvarene transfere igrača. Za gotovo sve Zvezdine fudbalere je provizija bila oko 8%, čini mi se, dok je za Čaušića bila ukupno 16%. Drugim rečima, lopovi, pod plaštom dobrih rezultata, kradu li kradu.

Publika ćuti, mediji ne samo što ćute, nego i aktivno botuju. Recimo onaj majmun sa Mocarta celo proleće gusla kako smo, eto, morali prodati Degeneka, da bi bilo za plate i redovne troškove. Onda iz Uprave kluba šire, preko istih tih botova, priču kako su zadržali okosnicu ekipe time što su plate pojačali Stojkoviću, Saviću, Gobeljiću i ostalim gardistima. Ne, gospodo, to nije tačno, jer oni nisu okosnica tima. Okosnica tima su bili Krstičić i Degenek, između ostalih, a njih ste prodali. Samo laži i demagogija, ništa više.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Звезда у Супер лиги Србије

Post by dacha od bosne »

Ovo što sam danas gledao je veoma loše. Ebisilio pokazao zašto je morao da dobije mnogo više prostora. Stojković danas katastrofa kako je odigrao.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked