Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт...

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by carapan »

https://pbs.twimg.com/media/BOUVav5CQAEQhUD.jpg:large" onclick="window.open(this.href);return false;
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by lucky#13 »

meni su odvratne ove teget crte,strasno.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by dacha od bosne »

lucky#13 wrote:meni su odvratne ove teget crte,strasno.
Vala baš...koji im je to trebalo?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by carapan »

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 0218_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Odmah sam to primetio, i meni se to ne dopada.. Nije mi jasno zasto plavo?
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by tsva »

Meni se dres svidja i opet cu morati u trosak al samo ako se direktno iz red star shopa vude mogao naruciti. Crveni mi se ni malo ne svidja zbog onog bordo komada a bio mi je prioritet
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Ганац »

carapan wrote:https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 0218_n.jpg

Odmah sam to primetio, i meni se to ne dopada.. Nije mi jasno zasto plavo?
Odgovor je vrlo jednostavan,simbolizuje boje zastave Srbije (crvena,plava, bela) i uopste ne izgleda lose.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Banex »

Ni meni to malo plave šare ne smeta...Dresovi su ok, ali da bi utisak bio potpun treba videti na zvaničnoj utakmici kako će izgledati.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by crazynorth75 »

Zvezda predstavila novi dres, Puma asocira na pobede (FOTO)
04 jul 2013 | 19:18(0) Twitter

Fudbaleri Crvene zvezde ponovo će nositi opremu nemačkog proizvođača "Puma". Promocija novog dresa organizovana je u beogradskom hotelu "Metropol Palas", a u ime crveno-belih ugovor o saradnji potpisao je predsednik Dragan Džajić.

Image
Prvi čovek Zvezde je podsetio da je klub sa "Marakane" već sarađivao sa "Pumom" i da je tokom 13 godina osvojeno nekoliko trofeja. Crveno-beli su šest puta osvajali nacionalne titule, tri kupa, a igrano je i finale Kupa UEFA sa Borusijom Menhengladbah.

Image
- Bio bih zadovoljan kada bi barem pola od toga bilo osvojeno - rekao je Džajić na svečanosti kojoj su između ostalih prisustvovali i potpredsednik Nebojša Čović, kao i legende kluba Vladica Popović, Stevan Stojanović i mnogi drugi.

Image
Pred velikim brojem zvanica, legendi kluba, prijatelja i novinara, direktor "Pume" za jugoistočnu Evropu Martin Boven rekao je da ga novi susret sa Zvezdom podseća na susret sa bivšom devojkom posle 30 godina i na lepe trenutke koje su proveli zajedno, kao i da se nada da će se ti trenuci ponoviti. Džajić i Boven su potpisali četvorogodišnji ugovor.
Image
Zvezda će imati tri kombinacije dresova za igrače i tri za golmane. Podsećamo, crveno-beli su jedini klub koji je osvojio titulu evropskog prvaka u dresovima "Pume". Tokom dana novi dresovi su podeljeni i navijačima u centru Beograda.

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=104728" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Rajko »

Ови "тегет" дресoви су превише црни за мој укус. :lol: Надам се да на терену то изгледа мало светлије него на овим сликама. Не иде бре да носимо црно-бели дрес. Ал стварно су лепи, кад бисмо овај поменути детаљ занемарили занемарили.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Константин »

Готово никако нисам коментарисао теме у вези дресова, дизајна исл просто није ми битно , превише проблема има у и око клуба да ми ово избије као топ тема, али гледам ову промоцију и у фокусу су голови славних играча разних славних генерација зачињену наравно Баријем. Па зар тај тунтлави Броћко и друштво нису могли исто ово да ураде за 20 година Барија, уједно да избјегну и оно брукање са другоразредном Леђеом...
Врста која изумире
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Banex »

Na zvaničnom sajtu Aleksandar Pantić, Srđan Mijailović i Nikola Maksimović ( :shock: ) i dalje naši igrači. :pop: :twak:
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Константин »

Иначе дебили улазе и у нову сезону са старим багом(спрдњом), умјесто fan zone иде и даље fun zone :jelenko: , а када се кликне прејака анкета:

Image


Додуше суперБроћко је у једну руку у праву, ово и вуче на шалу и забаву. :kreza: :kravica: :ovca:

Да ми је дочекати да се клуб очисти од ових Весићевих лажњака...
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Ivan Vasev »

To se zove marketing!


Pa posle kažite da nisu jedinstveni: Dres Borusije od 80.645 cvetova!


Image


Zaista su jedinstveni! Borusija Dortmund, odavno je poznato, ima fantastične navijače, najvernije u Nemačkoj, pa i šire, ali ovaj klub u žižu evropske i svetske javnosti dospeo je (ponovo) nakon sjajnih partija u Ligi šampiona protekle sezone, kada nije oduševio samo rezultatima (plasman u finale), već i igrom.

Da pomeraju granice, takođe je odavno poznato, međutim, novi podvigom prevazišli su sami sebe. I da ne okolišamo mnogo. U pitanju je promocija novog dresa za sezonu 2013/2014. koju su u Dortmundu odradili na zaista fenomenalan način.
Bilo je uobičajenog slikanja, druženja sa medijima, ali pažnju je najviše privukla akcija pravljenja ogromnog dresa na poljani u blizini stadiona, gde je novi dres sačinjen od 80.645 svetova. Kako to sve izgleda možete da vidite na fotografijama, ali i u videu, koji prati celu priču...
Pa posle kažite da Dortmundu nije poseban klub, navijali za Milionere iili ne...


[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... bXX4bWiA0Q[/youtube]
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
Locked