Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт...

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by dacha od bosne »

Popaj wrote:Marketing jeste imao mnogo propusta, mnogo sta mi se i samom ne svidja. Medjutim, budimo korektni - uradjeno je dosta na planu mobilizacije, sponzora pa i samog sajta. Setite se samo kako je izgledao sajt pre nekoliko godina. Ovo je ipak ozbiljan pomak ako se uvaze date okolnosti. Naravno da uvek moze i mora bolje.
Naravno brate. Samo je poenta u tome da i ljudi iz marketinga treba da čuju glas sa strane i poprave ono što se popraviti može, a ne da kukaju kako nemaju ovo ili ono da bi sstvari krenul na bolje. Evo, npr neki ljudisu ovdje postavili Savićeviću određena pitanja, on obećao da će se javiti i ništa. Ako radi u marketingu onda je to noeozbiljan pristup ljudima sa kojima komunicira. Bolje da ništa nije ni obećao. D ne dužim dalje, ja čekam da se dotični javi pa da vifimo kako dalje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Popaj

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Popaj »

Mislim da je marketing ipak uradio dosta. Pa mi pre toga marketing nismo ni imali! Marketingu najvise zameram Legeu...tu su promasili. Medjutim ovo je ipak bio veliki iskorak u odnosu na period pre toga, to mora da se vrednuje ma koliko mi hejtovali marketing i Vesica.
Savicevic
Новајлија
Posts: 13
Joined: Mon Mar 18, 2013 2:16 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Savicevic »

Izinjavam se, nisam zaboravio sta sam obecao, samo nisam stigao da se javim juce. Ideja je predlozena i usvojena, jos juce je trebala da osvane kao inicijativa na zvanicnom, ali ce morati da saceka ponedeljak usled problema tehnicke prirode. Elem, napomenom ili na neki drugi nacin se moraju regulisati autorska prava. Moze doci do situacije da neko skine sliku sa neta, posalje je, a onda kasnije je zvanicni iskoristi. U tom slucaju pravi autor ili izvor mogu da tuze klub. Tako da cim se resi ta tehnikalija, bice moguce da se popuni arhiva. Izvinjavam se jos jednom zbog kasnjenja sa ispunjenjem obecanja.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Константин »

Која идеја је усвојена(било их је више) и од кога? Од директора Броћића или...?

За почетак:
http://www.crvenazvezdafk.com/fun-zone/ankete.html
Нека заврше како знају ово са fun zone, пошто ово и није баш нека забава него обична спрдња.
Врста која изумире
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by gazda »

Ovako ljudi... hajde da preokrenemo pricu i da odgovorimo na sledece pitanje:

ko je dobro radio svoj posao, tj. sta je uradjeno dobro. Znaci, nemojmo opet da pisemo ovo ne valja, ono ne valja, itd.. nego... to i to je dobro uradjeno od toga i toga... to i to je dobra ideja... taj i taj je to dobro uradio...
i molio bih bez ironije tipa taj i taj je podneo ostavku i to je dobro uradio.

Moj glas za sada ide na ideju obilaska Marakane.. mislim da je sasvim OK uradjeno.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by crazynorth75 »

Meni je dobar potez ovo sa zvezda tv. Sad ne znam dal' je to do marketinga (a mislim da jeste), ali meni se jako sviđa, uplatiš 2 evra, pogledaš na miru utakmicu. Doduše ima i tu određenih zamjerki, ali je ideja generalno jako dobra.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by dacha od bosne »

Ne znam da li ovo spada pod domen odgovornosti marketinga FK, ali imam jedno pitanje: Zašto je zatvoren Red Star šop u Banjaluci?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
vukfcrs
Новајлија
Posts: 5
Joined: Tue Mar 19, 2013 1:17 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by vukfcrs »

Ta prica da bi bilo sve drugacije da je +5 za nas, za takve stvari kao sto je izrada sajta ili dizajn novih artikala, je druze da izvinis, nevidjeni izgovor i ako smem da se izrazim, glupost nevidjena. Da bi bilo bolje u smislu atmosfere medju sponzorima, publikom, medijima - slazem se. Da mi moramo da osvojimo titulu da bi marketing organizovao konkurs medju navijacima za dizajn ili pozvao Ivana Vaseva da im prosledi dokumentaciju o istoriji - to onda samo govori o radu marketinga, uz duzno postovanje prema svim problemima i nefunkcionisanju organizacije unutar kluba.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Pravednik »

dacha od bosne wrote:Ne znam da li ovo spada pod domen odgovornosti marketinga FK, ali imam jedno pitanje: Zašto je zatvoren Red Star šop u Banjaluci?

E moj Dacho zatvoren je zbog sujete i nesposobnih ljudi koji misle da su pokupili svu pamet svijeta. Realno da vrijede nešto ne bi bili tu gdje jesu. Troše našu energiju na svakom koraku , iskreno i meni nije jasno odakle nam više ta eneregija ali izgleda da je to onaj slogan "bolest kojoj nema lijeka". Pa ljudi moji Liverpul nema rezultata već 25 godina a da vidite kakav im je shop i marketing , oni bukvalno sada drže klub. Ma manite se te priče kada ima rezultata biće i marketinga, pa kada ima rezultata sve samo po sebi ide. Napisao sam u nekom od predhodnih upisa jednu od ideja, neka se uhvate posla i manu demagogije i spinovanja.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Il genio »

Odgovor direktora marketinga povodom prenosa finala ABA lige na stadionu(preuzeto sa RSB foruma):
Prvo da se izvinim svim zvezdasima koji su dosli na stadion ocekujuci da ce moci da prate prenos basketa na semaforu.
Moji saradnici su celo jutro pokusavali da nadju resenje i spoje semafor sa signalom Arena Sport-a i na kraju su uspeli u tome i odredjeni broj gledalaca je imao priliku da gleda utakmicu play off-a naseg vk-a.
Nikakvo miniranje od strane uprave niti bilo koga nije u pitanju vec uskljucivo prijava utakmice u skladu sa Zakonom o javnom redu i miru nam nije dozvolila da
Emitujemo tekmu na semaforu po zavrsetku meca. Usput se pojavio i problem sa strujom na stadionu zbog kojeg nisu radile kapije na istoku i severu, kao i osvetljenje na krovu zapadne tribine.
Na molbu ljudi koji brinu o ovim stvarima, kao i gore pomenutih stvari nije bilo prenosa.

Jos jednom izvinjene svim zvezdasima
Sta li misle kad poturaju ovakve nebuloze, da imaju posla sa debilima?

Edit: Kad kazem oni, mislim na odgovorne u klubu.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Константин »

Опа он се и огласио :lol:
Морам признати да је за потпун угођај у мраку само фалио Весићев глас у позадини са бухахаха, а са сајта звездатв да нападну вируси.
Шалу на страну, ко нам се све представља за стручњака добро је да смо и живи. :smrc:
Врста која изумире
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by trotter »

Od dotičnog smo tražili još neke odgovore i citirali neke njegove izjave koje se ne poklapaju sa "izvinjenjem" ali odgovora naravno nema.

Mislim da nije citiran jedan upis koji glasi: nebitno, moja greška :kreza:
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Константин »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=717726" onclick="window.open(this.href);return false;

Тек сада промјена Леђее а "нису поштовали ставке уговора". :roll:
Супер Броћко до пензије. :magare:
Врста која изумире
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Il genio »

Novinar Monda imao priliku da vidi nove dresove, Puma spremila cak 5 garnitura... :D Jedna od njih je tamno plava.

https://twitter.com/nixonbelgrade" onclick="window.open(this.href);return false;
dr.nele
Новајлија
Posts: 31
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:35 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by dr.nele »

jako lijepa ova nova trening oprema od pume.Vidio sam slike par igraca danas.
Locked