Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт...

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Трапа »

lucky#13 wrote:sramota koje su cene stavili! 4000 za sorc,10000 za retro dres... Lukic je za marketing bio tata... Prodao je hiljade dresova za 1000rsd
Продато је доста "Бари" дресова који су за чланове коштали око 3 хиљаде, што је сасвим ок цена. Ово сада је папрено, ал капирам да су се водили мишљу да ће се наћи хиљаду буржуја који ће платити тих 10 хиљада.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by tsva »

planrao sam da nabavim i crven i beli. Oba su genijalna ali cu morati da preispiram svoje principe jer mi ovo lici na pljacku
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Bruce Wayne »

Ovo je sramotno! Pa nijedan dres na svetu ne kosta 90 evra. Interovi, Mancestorovi originali kostaju do 70 evra maksimum. Pritom je to Evropa a ne Srbija.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by EmptyClip »

Тамо ме бановаше, овде ваљда неће. Боктемазо каква нам ђубрад ради у клубу. 10 сома ладно.
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Holden »

Bruce Wayne wrote:Ovo je sramotno! Pa nijedan dres na svetu ne kosta 90 evra. Interovi, Mancestorovi originali kostaju do 70 evra maksimum. Pritom je to Evropa a ne Srbija.

Na Benfikinom stadionu original Adidas Benfika dres za sezonu koja se upravo završila - 102 evra bez štampe.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by dacha od bosne »

zaista skupo za naše standarde. Morali su o tome da razmišljaju. Nego, jel' ono gosn Bročić još uvijek vedri i oblači u marketingu?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Константин »

Holden wrote:
Bruce Wayne wrote:Ovo je sramotno! Pa nijedan dres na svetu ne kosta 90 evra. Interovi, Mancestorovi originali kostaju do 70 evra maksimum. Pritom je to Evropa a ne Srbija.

Na Benfikinom stadionu original Adidas Benfika dres za sezonu koja se upravo završila - 102 evra bez štampe.
http://loja.slbenfica.pt/DetalheProduto ... %2014.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Ево га, официјелни шоп, 80Е а за чланове 72Е. И као такав је један од најскупљих на свијету, мало скупљи од Реалових и Бајернових и још више скупљи од Енглеза. Да не спомињем стандард у Србији наспрам богатих Шваба и Енглеза.
Цијена овог Звездиног дреса је брука и срамота и то кажем ја који сам одувијек био против социјалних цијена као што су редовне карте или годишње карте (посебно за Север) јер је то ненормална диспропорција.
Најобичније муљање.

п.с. Дачо, Броћић је у Маркетингу још од када га је Весић довео из КК
Врста која изумире
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Holden »

Ne kažem ja da nije skupo, nego odgovaram na ono da nema dresa 90 evra. Kad sam bio u Adidas šopu (na stadionu se ne prodaju dresovi u Benfikinom šopu, već posebnom Adidas šopu), dres je bio ovaj, i koštao je 102 evra i to može moja devojka da posvedoči (žensko bilo baš šokirano kad videla da muškarci plaćaju 'majicu' 102 evra).:

Image


U šopu na Dragau u Portu je domaći dres upravo završene 11-12 sezone koštao 45 evra.
bergues
Новајлија
Posts: 16
Joined: Sun Jul 14, 2013 5:38 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by bergues »

Bruce Wayne wrote:Ovo je sramotno! Pa nijedan dres na svetu ne kosta 90 evra. Interovi, Mancestorovi originali kostaju do 70 evra maksimum. Pritom je to Evropa a ne Srbija.
Image

Ovo je dres urađen za 100 godina Grifona.Cijena mu je upravo 90 evra. Sigurno da bi i Mančester (koji se uzeo kao primjer) stavio veću cijenu na dres kojim obilježava neki važan trenutak u istoriji kluba.

Opet , ja smatram da je naš (marakana ) dres mogao biti i bolje urađen , i da ne vrijedi 90 evra (ali recimo isto tako mislim da je ta cijena ok za ovaj Genoin) ali to je do mene , ukusi su različiti ...

PS
Inače , više mi se dopada crveni nego bijeli dres.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by carapan »

Brocic rece da danas bi trebalo da dobijemo nekog velikog sponzora.. Kao u fazonu da je sponzor i Atletiko Madrida..

Ovo su sponzori Atletika, pa vi izaberite koji vam je najbolji.. :D Znaci stizu pareeee...

Image
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Nolle »

Ma u pitanju je onaj mobilni telefon, Haunvej ili kako već.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by carapan »

Huawei.. :D
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by LF 1991 »

http://www.redstarshop.rs/sr/majice/925 ... igani.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Brocko se opet igra u pejntu. Mozda da otvorimo neki broj za donacije da im kupimo neki bolji program mozda ne znaju da koriste pajrat bej. Jebi ga, nisu oni krivi, nemaju para, trudili su se. Inace, prvo kad sam video sliku ove majice i nisam znao da je sa zvanicnog sajta, mislio sam da je neka parodija.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Il genio »

Zvezdin autobus ugledao svetlost dana (FOTO)

Trener crveno-belih Nenad Lalatović, zahvaljujući multimedijalnom sistemu, moći će i tokom putovanja da kuje taktiku za protivnika

Image

U predstojećoj sezoni fudbaleri Crvene zvezde krstariće širom Srbije u svom autobusu! Zahvaljujući navijačima koji su pili “Lav” pivo i donaciji kompanije “Karlsberg”, crveno-beli će imati prilike da se voze u luksuznom modelu "Lion's Coach" proizvođača "Man".

Ovi autobusi su poznati po tome što imaju širok unutrašnji prostor, kuhinju, ekskluzivan toalet, moderan multimedijalni sistem, klima uređaj, rasklopive stolove, individualni setovi pokrivača, prostran prtljažnik, ergonomski “Cockpit”. Broj sedišta u ovom autobusu iznosi između 44 i 49 i svaki ima poseban naslon za noge.

U ovakvom vozilu već uživaju fudbaleri Dortmunda, Bajerna, Milana, Zenita, Olimpijakosa…

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... foto/80108" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by tsva »

Ako ovaj bus moze bez benzina onda je odlican. Ako se bude moralo sipati gorivo onda nam je samo trosak koji ne mozemo pokriti.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked