Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт...

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Brian Brendell »

Mali off, ali...

Jel i ove godine mora da se produži članska da bi se uzela sezonska?
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Brian Brendell wrote:Mali off, ali...

Jel i ove godine mora da se produži članska da bi se uzela sezonska?
Da,tako su napisali.Zato su i dali da se udje na ovu tekmu sa starim
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Goxy »

Мора.
-Бивши форумаш-
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Rajko »

Да ли неко има идеју где могу да нађем статистике са свих Звездиних утакмица у историји? Било да је то неки сајт, књига, шта год. Само да не идем и да тражим један по један број новина у Народној библиотеци. :D Оно што ми треба су подаци о свим играчима и свим утакмицама (стрелци, асистенти, евентуално картони). За ових последњих 10-15 година није проблем, јер се те ствари лако налазе по нету, али оно раније је критично.

Претпостављам да не постоји нешто што може да ми помогне, ал ај, шта ме кошта да питам...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Либурнија »

Не мораш далеко ићи:

http://crvenazvezdabeograd.tv/forum/viewforum.php?f=27" onclick="window.open(this.href);return false;
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by crazynorth75 »

Pa ne znam dal' ti pdf ''Istorija'' može pomoći? Utakmice su još u fazi postavljanja, prvensta su skoro sva postavljena, Vasev trenutno dodaje Kup i međunarodne.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Rajko »

До сад ми је једини извор био РСБ, не знам како нисам провалио ово овде. Има овде доста више података. :twak: Ипак, они имају резултате осталих утакмица из свих сезона, што ми такође треба. Ни овде ни тамо нема картона и асистената, па ако неко налети негде на то, нека јави. :ziveli: Такође, не могу да дођем до неких основних података о неким нашим бившим играчима. На пример Ђорђе Аћимовић, који је играо 1991, питао сам Ивана има ли неке податке о њему, али ми није одговорио. Али опет, мислим да ћу се за податке о играчима најлакше снаћи.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Ivan Vasev »

Rajko wrote:До сад ми је једини извор био РСБ, не знам како нисам провалио ово овде. Има овде доста више података. :twak: Ипак, они имају резултате осталих утакмица из свих сезона, што ми такође треба. Ни овде ни тамо нема картона и асистената, па ако неко налети негде на то, нека јави. :ziveli: Такође, не могу да дођем до неких основних података о неким нашим бившим играчима. На пример Ђорђе Аћимовић, који је играо 1991, питао сам Ивана има ли неке податке о њему, али ми није одговорио. Али опет, мислим да ћу се за податке о играчима најлакше снаћи.
Ja sam pisao biografije Zvezdinih igraca na RSB-u i stigao sam negde do 1973, tacnije do Bogicevica,na redu su mi Pizon, File, Stepi.E sad, nekim biografijama nisam zadovoljan jer u trenutku nastanka nisam imao podatke kojim danas raspolazem. Planiram da se vratim zivotopisima nasih svetaca cim zavrsim statistiku, i da u nekoj doglednoj buducnosti sve to umrezim, tako da kad citas statitiku i naidjes na debitanta, pritiskom na link adresu dobijes njegovu statistiku i biografiju.

O Djordjetu Acimovicu ovako iz glave znam da je sin legendarnog Kuleta da je ponikao u nasoj omladinskoj skoli, da je debitovao 1991, zabelezio 1 prvenstvei nastup i da je posle Zvezde dugo igrao u Radu. Ako bude neophodno potudicu se da saznam nesto vise.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Либурнија »

Ivan Vasev wrote:
Rajko wrote:Ja sam pisao biografije Zvezdinih igraca na RSB-u i stigao sam negde do 1973, tacnije do Bogicevica,na redu su mi Pizon, File, Stepi.E sad, nekim biografijama nisam zadovoljan jer u trenutku nastanka nisam imao podatke kojim danas raspolazem. Planiram da se vratim zivotopisima nasih svetaca cim zavrsim statistiku, i da u nekoj doglednoj buducnosti sve to umrezim, tako da kad citas statitiku i naidjes na debitanta, pritiskom na link adresu dobijes njegovu statistiku i biografiju.


:pehar:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Rajko »

Ivan Vasev wrote:
Rajko wrote:До сад ми је једини извор био РСБ, не знам како нисам провалио ово овде. Има овде доста више података. :twak: Ипак, они имају резултате осталих утакмица из свих сезона, што ми такође треба. Ни овде ни тамо нема картона и асистената, па ако неко налети негде на то, нека јави. :ziveli: Такође, не могу да дођем до неких основних података о неким нашим бившим играчима. На пример Ђорђе Аћимовић, који је играо 1991, питао сам Ивана има ли неке податке о њему, али ми није одговорио. Али опет, мислим да ћу се за податке о играчима најлакше снаћи.
Ja sam pisao biografije Zvezdinih igraca na RSB-u i stigao sam negde do 1973, tacnije do Bogicevica,na redu su mi Pizon, File, Stepi.E sad, nekim biografijama nisam zadovoljan jer u trenutku nastanka nisam imao podatke kojim danas raspolazem. Planiram da se vratim zivotopisima nasih svetaca cim zavrsim statistiku, i da u nekoj doglednoj buducnosti sve to umrezim, tako da kad citas statitiku i naidjes na debitanta, pritiskom na link adresu dobijes njegovu statistiku i biografiju.

O Djordjetu Acimovicu ovako iz glave znam da je sin legendarnog Kuleta da je ponikao u nasoj omladinskoj skoli, da je debitovao 1991, zabelezio 1 prvenstvei nastup i da je posle Zvezde dugo igrao u Radu. Ako bude neophodno potudicu se da saznam nesto vise.
Није ми тренутно неопходно. Биће ми вероватно потребне године да све податке унесем у базу, тако да није ништа хитно. :D Углавном, започео сам један сајт као семинарски на факсу, па сам одлучио да наставим са радом и након што добијем оцену. Садржаће све могуће информације о клубу, играчима, утакмицама и све могуће статистичке податке. Сајт је скоро готов, али је унос података у базу повећи проблем. Углавном, бићете први који ће моћи да дају своју критику једног дана када то буде било за јавност. :film:
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Константин »

Гледам клип са званичног (нисам до сада прегледао поново голове и шансе) па бацим поглед и на писани извјештај. Је ли могуће да овај лик запослен у маркетингу прескочи пропуштање лопте од стране Дауде, када описује наш једини гол на мечу у Одеси?
званични wrote:Нападали су, покушавали и на истеку једног часа успели да смање предност Черномореца. Центрирао је Младеновић, Савићевић је примио лопту на седам метара од гола и рутински спровео у мрежу. Три минута касније могао је Дауда да изједначи али је његов шут изблокиран.
:roll:
Врста која изумире
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by Константин »

Да ли је истина да у шопу још нема нових Пуминих дресова пред евро утакмицу? :nindza:
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by tsva »

Meni su preko mejla javili sa su mi poslati, sta god to znacilo. Cekao sam podosta, vise od mesec dana. Videcemo kad ce da stignu i na sta ce da lice kad stignu. Pare su naravno uzeli bez zakasnjenja.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by crazynorth75 »

Sad, da ne ispadne da pravdam Vesićev marketing, ali moja iskustva sa prekookeanskim paketima (ako su poslani brodom) su najmanje mjesec i po čekanja.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Маркетинг - спонзори, дресови, сезонске, званични сајт..

Post by tsva »

Ne znam, prvi put narucujem iz red star shopa.

http://www.011shop.rs/shop/crvena-zvezda-shop" onclick="window.open(this.href);return false;

kad sam proletos narucivao sa ovog mesta stoglo je sve za 7 dana. Bio sam veoma prijatno iznenadjen.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked