"Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такмичења

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by lucky#13 »

garnett wrote:pa rangersu nije oduzet stadion..
a i sto se tice kk-a, bila je opcija da se klub prebaci u najjnizi rang i krene od nule, tj dugovi se brisu, i niko nije spominjao da treba nesto da "zalozi", nit se sta moglo zaloziti, kad ni blender nije bio u nasem vlasnistvu :mrgreen:
kk i nije imao sta da zalozi! Rendzers nema svoj stadion vec je u zakupu zato i nije mogao da se zalozi!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by garnett »

pa sta su onda dali kao zalog?
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by lucky#13 »

garnett wrote:pa sta su onda dali kao zalog?
pa nista sefe.Proglasili stecaj,promenili vlasnika i krenuli od 0 iz betona.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by tsva »

http://www.sportal.rs/news.php?news=103679" onclick="window.open(this.href);return false;

mamu im lopovsku

mislim nije bitno ali je davno postalo bezobrazno
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by garnett »

pa jebote dokle vise?
kad smo mi poslednji put kretali kao domacini?
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by lucky#13 »

Mi smo jedina zemlja na svetu koja namesta zreb za fudbalsko prvenstvo :D

Pogledajte samo kakav je raspored dobio Mancester Junajted ,a on je sampion zemlje. A ovi nasi stite partizan. Sve se radi da nam se ne dozvoli borba za titulu,cak i da imamo tim s ovakvim rasporedom to nije moguce. Jedva cekam da vidim kako ce da se igra u ivanjici zbog GUCE ove godine :D
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by lucky#13 »

Jel moglo teze :D
1. kolo
Javor - Crvena zvezda

2. kolo
Crvena zvezda - Jagodina

3. kolo
Napredak - Crvena zvezda

4. kolo
Radnički Kragujevac - Crvena zvezda

5. kolo
Crvena zvezda - Donji Srem

6. kolo
Hajduk - Crvena zvezda

7. kolo
Crvena zvezda - Spartak

8. kolo
Čukarički - Crvena zvezda

9. kolo
Crvena zvezda - Novi Pazar

10. kolo
Radnički Niš - Crvena zvezda

11. kolo
Crvena zvezda - Partizan

12. kolo
Rad - Crvena zvezda

13. kolo
Crvena zvezda - Sloboda

14. kolo
OFK Beograd - Crvena zvezda

15. kolo
Crvena zvezda - Vojvodina
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Rajko »

Па ствар и јесте у томе што је систем уведен тек кад је Партизан могао да бира (колико је знам). У оваквом распореду такмичења је скоро немогуће бити први. Ово је зачарани круг.
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Rajko »

Ма разумем ја шта ти хоћеш да кажеш. Било би то тако да смо ми озбиљан клуб. Али поред тога што нисмо озбиљан клуб, још нас и они убијају са оваквим стварима. Па где то има да шампион бира кад ће и са ким да игра?
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Константин »

Распоред (у ком гле чуда играмо са истим противницима као и сви остали) је скоро небитан у овом моменту.
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by tsva »

naravno al bitan je princip
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Rajko »

Константин wrote:Распоред (у ком гле чуда играмо са истим противницима као и сви остали) је скоро небитан у овом моменту.
Да ли је већа шанса да изгубиш бодове ако имаш три јаке утакмице за редом, и од тога два гостовања, или ако имаш једну јаку утакмицу, а онда 3-4 пријатељске(јачи тренинг), па онда опет неку озбиљнију утакмицу? То је ритам у којем гробари имају времена и за сплавове, цигаре и алкохол (никако тренинг), а да се опет не уморе. Ми ћемо некако да добијемо у Ивањици, можда изађемо на крај и са Јагодином на Маракани. Кад бисмо још добили у Крушевцу, то би била премија. А онда нам иде гостовање у Крагујевцу. Е па, теоретске шансе ми немамо да ту узмемо све бодове, а пре ће бити да ћемо узети само половину. И ето лагане предности за гробље одмах на старту.


Не волим да говорим да је све намештено и да је све против нас. Не кажем ни да бисмо освојили титулу да је све регуларно, јер не могу то да тврдим у оваквој ситуацији. Али зашто бисмо игнорисали неког ко покушава да нам гурне главу под воду док се грчевито боримо за ваздух? Не схватам такве ставове људи. За ситуацију у којој се налазимо су 70% криве наше управе, људи, играчи и стручни штаб. А 30% је било то покопавање, подметање и намештање са стране. Ако ми навијачи некако можемо да помогнемо, онда је то борба против неправде на све начине. Највише се изнервирам кад видим коментар попут твог на неком неутралном месту (коментари на б92, монду, итд...). Барем тамо можемо да будемо јединствени. Овде ћемо критиковати и ове наше лопове, али нека барем са стране изгледа као да смо сложни.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by tsva »

Normalno da je odlozena jer Tole je svemocan :nindza:

Koliko neko mora da bude glup da mo se ovo desava non stop. I magarac bi skontao da Javor mora da gostuje u prvoj utakmici.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by crazynorth75 »

I ne razumijem zašto je problem samo zamijeniti domaćinstvo, kakvo odlaganje, qrtsi-palci. Naši treba da insistiraju na tome.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Ariljac »

Pa problem je samo kad je Zvezda u pitanju,kada se radi o malom klubu nema problema.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
Locked