"Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такмичења

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Либурнија »

Терзић: Показало се колико Србија воли Звезду

26 мај, 2014

Image
Звездан Терзић, први човек заједнице Јелен супер лиге и председник Управног одбора ОФК Београда, уручио је медаље Звездиним фудбалерима.
– Прелеп амбијент. Показало се колико Србија воли Црвену звезду. ОФК Београд је одиграо потпуно равноправно, могао је и до бољег резултата. Пресудило је неискуство, наш млади тим је још једном показао огроман потенцијал.

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Il genio »

Danas smenjuju predsednika fudbalskog saveza Kolubarskog okruga, na njegovo mesto najverovatnije dolazi Dzajin sestric sa Uba. Navodno pobunile se nezadovoljne sudije. Da li je to slucajnost ili je krenula seca Toletovih ljudi, ne bih znao da vam kazem.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Либурнија »

naka wrote: najbolji zadnji vezni na svetu.
:lol: С тобом ваистину никад није досадно.

Да, то је управо тај. А прозиван је због овога:

http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentac ... i-tri-boda" onclick="window.open(this.href);return false;

Дечко је мало побркао приоритете, узроке и посљедице.

И за Ђенову и за Хумску - пуна подршка Ивану Богданову! Толе виси на концу, што не значи и да је дефинитивно готов. Не треба нам плаћена титула, треба нам поштен систем такмичења који ће да неутралише феномен филијала тј. "спуштања гаћа" гробрској мафији! :vitez: А тај систем конципирао је Радомир...упссс...неки Либурнија. :kreza:
Spoiler: show
Ево и мог приједлога кога сам дао прије око годину дана на РСБ:

"Све што премашује 12 клубова је у случају Србије потпуна бесмислица. Нити је ту квалитете нити публике нити инфраструктуре а кош и још мафијашких клубова и филијала.

12 клубова двокружно па плеј оф од по 6 за првака и за опстанак. Зашто плеј оф? Зато да би се смањио утицај филијала брисањем бодова из првог дијела лиге против екипа из доње половине. Е онда дођу још 4 дербија и тако се могућност намјештања смањује на минимум. То би значило када би се ове године играло да би гробље имало још по двије утакмице против нас, Војводине, Радничког, Слободе и Спартака, значи нема филијала нити бодова од њих. Оно што би остало су бодови који су освојени у међусобним дуелима ових екипа у првом дјелу такмичења. Ово је перфектан модел за Србију али мафија неће дати да се овако нешто здраво и логично организује.

И не само да би се смањио утицај филијала него би оне готово изгубиле смисао постојања зато што модел 3 за 3 више не би пио воду.


Гробље не може да погура пола лиге у првих 6 а ако то буде радило мораће још безобзирније да пљачка а то ће изазвати одијум оштећених страна, рецимо Војводине или Спартака а онда и јавног мнијења. Ако гробље жели да угура своје филијале у првих 6 тако што ће им пуштати у првом дијелу првенства само напријед - по мом приједлогу бодови освојени у међусобним дуелима прве шесторице из првог дијела првенства се преносе у плеј-оф.

Опет, ови из других 6 преносе бодове из међусобних дуела у првом дијелу лиге у тај плеј-аут. Па нека онда слободно Металац освоји 0 бодова. А Партизан нека слободно пушта бодове овима што иду у плеј-аут зато што би се ти бодови освојених против првих 6 у првом дијелу такмичења такођер брисали! Па да видимо чија мајка црну вуну преде. "
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by crazynorth75 »

A kako znate na kojih je desetak budala mislio? Mislim pitam onako, ne piše u ovom intervjuu na koga misli, možda nije mislio na ''te'' budale, nego na neke druge, ovako ispada da se osjetiše prozvanim kad je pomenuo budale. :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
naka wrote: najbolji zadnji vezni na svetu.
:lol: С тобом ваистину никад није досадно.

Да, то је управо тај. А прозиван је због овога:

http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentac ... i-tri-boda" onclick="window.open(this.href);return false;

Дечко је мало побркао приоритете, узроке и посљедице.

И за Ђенову и за Хумску - пуна подршка Ивану Богданову! Толе виси на концу, што не значи и да је дефинитивно готов. Не треба нам плаћена титула, треба нам поштен систем такмичења који ће да неутралише феномен филијала тј. "спуштања гаћа" гробрској мафији! :vitez: А тај систем конципирао је Радомир...упссс...неки Либурнија. :kreza:

Ne razumem kako je pobrkao? šta traže na terenu osobe koje nisu direktni učesnici tog događaja (navijačima je mesto na tribinama), nije nam omogućeno da na terenu pokušamo da pobedimo Albaniju i nakon toga i oduzimanja 3 boda i kazne odigravanja utakmice bez gledalaca, gde smo dodato dobili šamar.
Pored svih grešaka u našoj fudbalskoj organizacijii i pored svih grešaka u selekciji tma i selektora (za kojeg sam lično smatrao da će uvesti sistem koji igra Holandija i da ga prilagodi nama), dese nam se epske gluposti i ulasci raznih protuva, što u kadar kamere pri radu novinara što na teren kao razni šerifi.
U vreme MM nije stanje u FSJ bilo bolje, pa opet Pantelić nije hteo da mi kaže u razgovoru zašto je tražio izmenu u Španiji.
Uvek je bilo menadžerskih igrača, nekad manje nekad više, i sada ih je mnogo i pokušali su da ih šlepaju uz neke istinski dobre igrače, ali upad na teren nema nikakve veze sa tim.
Upad na teren je glupost epskih razmera i direktna je pomoć protivniku (da oni nisu upali na teren mogla je presuda biti bitno drugačija),takođee i Đenovu koju su Italijani dočekali kao Zicer, kao Inzagi otpadak i laka tri boda.
Da li je istina da su Mustafu napali u BUS-u tada, ako jesu da li je taj Mustafa igrao za partizan ili za reprezentaciju?
Da ne bi trolovali temu, može i na pp (a može i ovde pa ostali modovi ako im se ne sviđa neka sve obrišu).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Пријатељске утакмице, тренинзи...

Post by Либурнија »

Ганац wrote: Ne razumem kako je pobrkao? šta traže na terenu osobe koje nisu direktni učesnici tog događaja (navijačima je mesto na tribinama), nije nam omogućeno da na terenu pokušamo da pobedimo Albaniju i nakon toga i oduzimanja 3 boda i kazne odigravanja utakmice bez gledalaca, gde smo dodato dobili šamar.
Pored svih grešaka u našoj fudbalskoj organizacijii i pored svih grešaka u selekciji tma i selektora (za kojeg sam lično smatrao da će uvesti sistem koji igra Holandija i da ga prilagodi nama), dese nam se epske gluposti i ulasci raznih protuva, što u kadar kamere pri radu novinara što na teren kao razni šerifi.
U vreme MM nije stanje u FSJ bilo bolje, pa opet Pantelić nije hteo da mi kaže u razgovoru zašto je tražio izmenu u Španiji.
Uvek je bilo menadžerskih igrača, nekad manje nekad više, i sada ih je mnogo i pokušali su da ih šlepaju uz neke istinski dobre igrače, ali upad na teren nema nikakve veze sa tim.
Upad na teren je glupost epskih razmera i direktna je pomoć protivniku (da oni nisu upali na teren mogla je presuda biti bitno drugačija),takođee i Đenovu koju su Italijani dočekali kao Zicer, kao Inzagi otpadak i laka tri boda.
Da li je istina da su Mustafu napali u BUS-u tada, ako jesu da li je taj Mustafa igrao za partizan ili za reprezentaciju?
Da ne bi trolovali temu, može i na pp (a može i ovde pa ostali modovi ako im se ne sviđa neka sve obrišu).
Ганац, побркао је лончиће. Јербо види, оно заправо и није био дрон већ балон. Тест-балон. И порука. То један фудбалер не мора да схвати али може да ћути.

Друго, тих "10 будала" је могло да се претвори у 1 000 и онда би шиптарским играчима биле полупане лударе а можда и горе. Ситуација се могла отети контроли и онда... Тако да, с обзиром шта је спремано и шта је урађено, супер је све прошло. И ти шипци доље на терену и ми смо само лутке у једној већој игри чији се режисер и не појављује нигдје што не значи да не постоји. Добро је што ми своју улогу ипак нисмо одиграли до краја.

Ипак, и Ђенова као и ово сада имало је за посљедицу да се Толе уруши. Он је већ прошле године, дакако, вођен прагматичним и опортунистичким мотивима, увукао рогове. Само се треба надати да му је ово почетак краја. То свакако неће бити крај мукама али можда ипак нека минимална шанса за почетак оздрављења тешко обољелог српског фудбала, било да се ради о репрезентацији, било о клубовима. Никакав пласман на СП или ЕП не би могао да промјени нешто битно набоље, само би продужио агонију. То је потврдило и СП у Јужној Африци када већина људи није схватила да је оно, с обзиром на ситуацију у савезу, држави па чак и с обзиром на квалитет кадра, велики успјех! То би све била само козметика. А потребно је да се та бувара из темеља протресе и провјетри.

Ако ћемо о домаћим кривцима за одузимање ова 3 бода, онда су то прије свега влада и ФСС. Они су, на крају крајева, дали сагласност да се игра група са Албанијом а који су могли и морали да ту будалаштину (ујурдурму?) одбију. Такво нешто је могао да уради само неко ко је довољно глуп или довољно снисходљив у корист своје штете. Али, није ни штета ако ће то имати за посљедицу почетак топљења леденог бријега.

Најискреније, репрезентација ме и не занима много пошто је заправо Звезда Србија. Вазда тако било и остало.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by crazynorth75 »

Meni lično je Tole mnogo manji problem po Zvezdu. Mnogo veće bandite mi imamo već godinama u upravi. Da hoće njih neko potjerati majku ti božiju...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Najdoski dr. Ilija »

Па како тако брате?
Па ко је ослободио "Муриња" обавеза у савезу да би сео на нашу клупу?
Па јел знаш колико су суза Витез и екипа пролили да Роби повуче оставку?
А лиценца за ову сезону?
Гавра, Плана, Деспот...?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Либурнија »

Из ког разлога мијешате јабуке и крушке? Ако због тога да би доказали да у нашој врлој управи се мувају лопине, онда ОК, само што куцате на отворена врата а и промашили сте тему. Ако, пак, имате жељу да докажете и покажете да Толе није канцер српског фудбала који уједно протекционише гробарски клуб на штету нашег, онда не би било згорега то и аргументовати.. То да су и у нашој управи лопурде, није никакав аргумент.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by crazynorth75 »

Najdoski dr. Ilija wrote:Па како тако брате?
Па ко је ослободио "Муриња" обавеза у савезу да би сео на нашу клупу?
Па јел знаш колико су суза Витез и екипа пролили да Роби повуче оставку?
А лиценца за ову сезону?
Гавра, Плана, Деспот...?
Da, da drug moj, pa još i Lazi kad je išao na operaciju u Italiju isplatio kompletnih 400 (četristo) evra da mnu se nađe, unatoč teškoj finansijskoj situaciji u mkojoj se klub nalazi...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Либурнија »

http://www.zurnal.rs/fudbal/jelen-super ... partak-ofk" onclick="window.open(this.href);return false;

Није лоше ни ово са подјелом бодова мада би мени било драже брисање бодова против екипа из другог дјела табеле (филијала типа 3 за 3) у плеј офу и двокружни али мањи плеј оф. 16 клубова у лиги је за Србију и дефинитивно превише али вјероватно не би ни било пристанка на ове промјене када би у перспективи 6-7 клубова требало испасти. И ово је добро, засада. Значи, када би нам гробље утекло након 30 кола 6 бодова, преостало би им у плеј офу само 3, таман да их рокнеш у трећем дербију и то је то. Нешто слично овоме предлажем већ годинама. Умјесто што су врли бивши и садашњи управници читали форуме да виде "шта народ о њима мисли", боље да су преписивали ове моје приједлоге и позабавили се овим, по мени, капиталним проблемом система (намјештеног) такмичења.

А можда и јесу преписали?! :zbunjen: :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked