"Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такмичења

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Sone »

Saljite materijal, cesto nemamo kad sta objaviti pa dizemo vesti iz mrtvih za koje mislimo da i ne znate da postoje. Mnogo toga je objavljeno. Eto, dosao sam samo da vas molim za klikove, ako vam nije problem. Nikog ne teramo ni na jedan nacin. Pozz

http://www.tolelopove.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by Sone on Fri Sep 13, 2013 1:04 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Либурнија »

Толе није готов. Толе је само врх леденог бријега. Погледајте репрезентацију - ту је и даље Миха који диже цијену гробарским односно Рамаданијевим клинцима који се онда дилају преко Фиорентине и њихових контаката и логистике вани. Значи, није да су Марковић, Митровић, Настасић...незаслужено ту али видљив је читав систем који стоји иза афирмације њихових клинаца. Јесте да их они убаце раније у ватру али ствар је много лакша када имаш свог човјека на челу репке који ће да им да шансу и поправља ЦВ. Ево сад најављује да би и Андрију Живковића у репку, клинца од 18 година. Погледајте како је суперсонично афирмисан Митровић. Толе жели да остане до децембра и овјери и ово првенство гробарима као и Миху на челу репке. Срећа па се и код њих краде и то на велико иначе су већ одавно могли да се одмакну однас неколико свјетлосних година као Динамо од Хајдука. Политичка залеђина им је и даље недодирнута пошто је Дачић фактор у држави. Не свиђа ми се ово наше уљуљкивање као да је све већ готово, само је питање времена. Ту уопште није још ништа готово.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Толе није готов. Толе је само врх леденог бријега. Погледајте репрезентацију - ту је и даље Миха који диже цијену гробарским односно Рамаданијевим клинцима који се онда дилају преко Фиорентине и њихових контаката и логистике вани. Значи, није да су Марковић, Митровић, Настасић...незаслужено ту али видљив је читав систем који стоји иза афирмације њихових клинаца. Јесте да их они убаце раније у ватру али ствар је много лакша када имаш свог човјека на челу репке који ће да им да шансу и поправља ЦВ. Ево сад најављује да би и Андрију Живковића у репку, клинца од 18 година. Погледајте како је суперсонично афирмисан Митровић. Толе жели да остане до децембра и овјери и ово првенство гробарима као и Миху на челу репке. Срећа па се и код њих краде и то на велико иначе су већ одавно могли да се одмакну однас неколико свјетлосних година као Динамо од Хајдука. Политичка залеђина им је и даље недодирнута пошто је Дачић фактор у држави. Не свиђа ми се ово наше уљуљкивање као да је све већ готово, само је питање времена. Ту уопште није још ништа готово.
Kakvi gotovo, njihova ideja o prevazilazenju krize je da ce vreme da oslabi pritiske, i ova pauza im ide na ruku ali sada treba jos zesce krenuti na utakmicama sa Tole lopove i Slinisa odlazi.
Mora da se odroni vrh brega da bi i ono bitnije, ono ispod povrsine bilo raskrikano i da se vise ne osete sigurnim i bezbednim. :nindza:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Sone »

Bas sam negde napisao, Tole nece otici na polusezoni, siguran sam. Nema ni govora da do tad hoce da im osigura titulu jer nece moci posto ih cekaju izuzetno teske utakmice, to se radi u drugom delu sezone kad igraju te utakmice kod kuce. Nije ni on sisao vesla, zna da se sada gleda sirom otvorenih ociju. Ali mislim da ce on ostati i posle zime, do tad ce da se ucvrsti jos malo, videcete. I nasi su olako digli ruke, trebali su da traze da odma sad podnese ostavku. Ovako, on rekao a oni poverovali..
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Константин »

Другари најбољи гарант да узмемо титулу смо ми сами, као што сами себи можемо највише одмоћи. Без обзира на ФСС, молико имају пријатељеских клубова тренутно у лиги исл. И ранијих година су глодари били на пеналу неколико пута, поготово сада када су реално никада лошији, распродали су уосталом квалитетну младост о којиј ми можемо да сањамо у нашој ОШ, нажалост.
Друга ствар је што је за нас мисаона именица да се у клубу зна ко шта ради и да направимо колико толико нормалан прелазни рок па су нам то највеће отежавајуће околности за титулу...
Врста која изумире
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Sone »

Samo da vas obavestim da smo uspeli da skupimo za novi hosting. Ostanite i dalje uz sajt, treba nam vasa poseta. Hvala.

http://www.tolelopove.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Либурнија »

Користим ову прилику да се начеститам понечега јахачима апокалипсе из ФСС због "мудрих" одлука о утакмицама без публике..., :twak:

ЗБОГ КОГА СЕ ИГРА ФУДБАЛ У СРБИЈИ?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Il genio »

Deki pristao da preuzme FSS, a Tole planirao nekog drugog. :D

Deki pristao, čeka se Skupština
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by carapan »

Po meni dve varijante

1. Za ovo se znalo pre neki mesec i stalo se sa protestima

2. Bojim se da Dekija ne navuce lopovcina, da mu bude ikebana, i da vecini koja je za smenu zamaze oci, a da u sustini ostane sve isto..Pa kada se opet desi neka kradja, ima da kazu: " Jel sada do Toleta..."

Ja dok ne vidim volinu kako je najuren i procesuiran, nista nikome ne verujem...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Il genio »

Odlazak Karadzica je neophodan ali ne i dovoljan uslov za oporavak domaceg fudbala koji je u krizi vec godinama, da ne kazem decenijama. I pre njega, dok su na celu saveza bili Miljan, Piksi i Terzic, namestale su se utakmice, kriminalci su mesetarili po klubovima, reprezentacija propustala po 2-3 takmicenja, ali nikad se nije dogodilo da jedan klub bude da tako ocigledan nacin favorizovan, tako da za pocetak ocekujem da se sa tim prestane i to ce biti najveca dobit usled njegovog povlacenja. Za sustinske referme su potrbni novi ljudi i politicka volja koji trenutno ne postoje.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја очекујем да и сланинаре и пацове натакнемо на ону ствар и на паузу одемо са првог места!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by carapan »

Dosta smo istinskih i pravih legendi potrosili, pa se bojim da i Dekija ne potrosimo... Ovde se mora menjati sistem ceo, a ne samo Tole, i ko misli da odlaskom Toletovim, mi kao fudbalska nacija nesto dobijamo grdno se varamo.. Ovde se od najjnizih saveza mora nesto menajti, pa sve do sudijske organizacije, jer ako nam ostanu razni Gogici, Grujici, Djurdjevici nista se na bolje promeniti nece, mada je to posebna sorta ljudi, koja za deviznu dnevnicu ima da popusi onu stvar kome treba, samo da dodje do cilja..

Dejan Stankovic, DA, ali za iskrene i istinske promene, a ne sminkeraj sa raznim Stepanovicima i nekim kretenima u liku i delu Slobodana Pajovica... Nadam se da Deki, ako pristane, imace debele konsultacije sa kime treba da ih ima...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by lucky#13 »

Stankovic predsednik FSS, a za selektora najozbiljniji kandidati Curcic,Tumbakovic i mali Murinjo.
Pa nas neko mnogo zajebava :D
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by carapan »

Dejan Stanković je, kako saznaje MOZZART Sport, u utorak imao i sastanak s prvim potpredsednikom Vlade Srbije Aleksandrom Vučićem, s kojim je razgovarao o Fudbalskom savezu Srbije, odnosno o tehničkoj podršci u budućnosti jer nije tajna da je FSS dosad velike prihode ubirao od velikih kompanija kao što je Telekom.
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Rajko »

http://www.sportal.rs/news.php?news=114786" onclick="window.open(this.href);return false;

Суспендован до краја полусезоне. Који су ово говнари, полудео сам! Која је то манипулација свешћу! Наслов као да је човек добио најгору могућу казну, а људи махом не знају да је до краја полусезоне остало 2 кола. А онда ето нам га он назад одмах на пролеће. Све најгоре желим сваком запосленом у ФСС-у, и сваком српском фудбалском судији. Багро!
Locked