"Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такмичења

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Николај Кузњецов

"Не треба нам плаћена титула" - Звезда, ФСС, систем такмичењ

Post by Николај Кузњецов »

Ова тема је преименована пошто она дотиче и односе са ФСС. Значи, Звезда и односи са ФСС, судијском оргаизацијом, заједницом прволигаша, расправе о систему такмичења.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Ivan Vasev »

Kuznjecov, menjaj naslov. Mene ova kovanica o plaćenoj tituli, podseća na anegdotu o kiselom grožđu. Mislim da bi Vitez ili Čova ne bi mali ništa protiv plaćene titule, ali Đura ih u tome šije, a Tole ipak vara malo bolje. E, ovde, se slažem da je Džaju pregazilo vreme!
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by crazynorth75 »

Ovi poslednji upisi o radu prethodne uprave su prebačeni na temu ''Bivše uprave, predsednici, sportski direktori...''
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Il genio »

carapan wrote:Voleo bih da se nekada objavi tacna suma, koju je ondasnja drzava na celu sa Slobom i Mirkom Marjanovicem uzel od naseg kluba za penzije, i ostale stvari, koje NIKADA nije vratila u nas klub, i da se konacno kaze istina da je i od tog novca gradjen Zemunelo... Tada ce mnoge stvari biti jasnije, a ja koliko sam obaveste radi se o sumi od oko 100 miliona tadasnjih maraka?!!!

Pixi je za mene ziva legenda, i dok se ne dokaze suprotno, tako ce i ostati..
Covic je izjavio da odgovor na to pitanje mozemo da dobijemo samo od Cvetkovica, slazem se da treba insistirati na tome. Ovde ima ljudi koji su ucstvovali ili ucestvuju u radu zvezdaskih medija, pa me interesuje zbog cega nije radjen intervju sa Cveletom? On moze da da odgovor na mnoga pitanja koja interesuju zvezdasku javnost.

EDIT: Ne znam kako je ovo osvanulo ovde, napisao sam je na temi bivse uprave. Ako meze da se prebaci ili izbrise.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by carapan »

Neko nam seta poruke, pa dok ih nadjem gde su.. :D

Zamislite Vi taj bezobrazluk, da se od kluba koji je bio gigant, uzme toliki novac i NIKADA ne vrati?!! I od tada krece nasa propast, koja je naravno smisljena, a i nikada ne zaboravite onu Dzajinu posle uspeha u Bariju : "Ovo nam nece nikada oprostiti.."

Bojim se da Cvele nikada nece reci istinu, jer je i on bio umesan oko toga, jer je bio ministar sporta u tadasnjoj vladi, i da ce istina samo ostati kao neki mit koji ce da se prica po forumima, dok ima nas zivih koji pamtimo to vreme...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Ariljac »

I ja mislim da ce sve to ostati "javna tajna"...
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Трапа »

Il genio wrote:
carapan wrote:Voleo bih da se nekada objavi tacna suma, koju je ondasnja drzava na celu sa Slobom i Mirkom Marjanovicem uzel od naseg kluba za penzije, i ostale stvari, koje NIKADA nije vratila u nas klub, i da se konacno kaze istina da je i od tog novca gradjen Zemunelo...
Covic je izjavio da odgovor na to pitanje mozemo da dobijemo samo od Cvetkovica, slazem se da treba insistirati na tome.
Човић је такође скоро у једној емисији (не могу тачно да се сетим којој, пошто се нон стоп вртео на тв-у) рекао да није истина да се од Звездиног новца градио Земунело, да он то поуздано зна јер је у то време био градоначелник. Ваљда је, за време његовог председниковања градом, Звезди дато земљиште код Маракане, а Партизану земљиште где се данас налази Земунело.

Што ће рећи да се Човић оградио од тих "јавних тајни" да је Звездиним новцем финансиран Партизан. Јбга, ипак је он тада био у власти, сигурно да неће рећи другачије.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Il genio »

Isto tako je rekao da ako je drzava uzimala pare od Zvezde pocetkom devedesetih, onda ima obavezu da pomogne. Ne verujem da je od tih para gradjen Teleoptik, ali postoje price da su te pare otisle na plate i penzije... Ako nije tako, nek neko to konacno demantuje da ne zivimo u zabludi.

Jos jednom molim administraciju da prebace poruke u odgovarajucu temu.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by carapan »

Ako je istina, a tako se bar prica, da je od naseg kluba uzeto 100 miliona tadasnjih maraka, ne verujem bas da je sve otislo u penzije i plate.. Jos vreme hiper inflacije, verovatno je deo para zavrsio i u Zemunelu, ali naravno da mi nikada necemo saznati istinu..

Covicu nesto ne verujem kada kaze da novac nije dat za Zemunelo, jer je on tada debelo bio u sluzbi rezima,a zna se da politicar kada kaze ne moze, onda moze i obratno, i da su oni vecito u kapmanji.. Istinu zna Cvele, u to sam ubedjen, i verujem takodje da ce to odneti sa sobom u grob, jedino ako ne napise neke memoare, koji ce biti objavljeni posmrtno..

Da nam se bar deo vrati, mi bi sada bili jako stabilan klub, ali projekat unistenja Crvene Zvezde, je napravljen odavno, i po tom sablonu se islo, i ide se dan danas.. Naravno, da je tu imalo i nasih ljudi koji su to pomagali zarad nekog licnog interesa, i tu mogu slobodno da stavim lika pod prezimenom Vesic.. Taj je kao fol napadao Toleta, a ovamo pod plastom pljuvanja, krao i dovodio klub na ove grane..

Ne kaze se dzabe: " Dok se cigani svadjaju, pazite dzepove.."
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by ajkula »

100 miliona maraka.

daj ljudi uozbiljite se. niste djeca.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by carapan »

Naravno da nismo deca, ali je cinjenica da je najjuspesnje preduzece ne samo u Srbiji, vec na citavom podrucju ondasnje Jugoslavije bilo FK Crvena Zvezda.. Koliko smo samo zaradili prodajom Barijevske generacije? Koliko smo para tada imali na racunu? Sve bih to voleo da znam jednog dana, pa da vidmo ko je dete...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by naka »

Da se uzimalo 90-ih po partijskom telefonskom nalogu, uzimalo se. A da je od naših para građen baš Zemunelo, nema nikakve veze.

Imao sam priliku da vidim kako se devedesetih uništavala ozbiljna firma tako što su uzimane pare sa računa za partijske potrebe i izbore, a konkurent "uvežen" i favorizovan. Takva situacija je proizvela da je konkurent počistio starosedeoca. Ono što je interesantno a to je da čim je formirana kakva takva realna utakmica strosedelac se vratio na stare staze. S jedne strane je bio motivisan. S druge, konkurent bahat. Naravno da je morao biti vođen ozbiljnim ljudima. U prevodu na naš slučaj. Činjenica je da je groblje bilo favorizovano 90-ih. Činjenica je da smo sigurno "davali" donacije za SPS i ratove. Činjenica je da je Mirko od jedne uvozno-izvozne transakcije sa pšenicom mogao sagraditi Zemunelo. Ali je činjenica da smo u poslednjih 20 godina katastrofalno vođeni.
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Ariljac »

Svaka cast na postu.Sve si lepo objasnio.Ima njihove krivice al brate ima i nase.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Не треба нам плаћена титула" -Звезда, ФСС, систем такми

Post by Najdoski dr. Ilija »

Само што су Марјановић, Вучелић, Влајко Стојиљковић и остали били Коза Ностра за ове пилићаре који су их у данашње време наследили!
Па ипак без обзира на сву власт и моћ нису с нама могли баш како хоће.
Тако да ово данас ...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Тренер и стручни штаб

Post by crazynorth75 »

E ako prođe test kod ovih stručnjaka, onda se Sa Pinto može nazvati trenerom -

Sa Pinto na proveri kod organizacije trenera Srbije
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked