Женски фудбалски клуб

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Николај Кузњецов

Женски фудбалски клуб

Post by Николај Кузњецов »

Наша боља фудбалска половина. :D
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Женски фудбалски клуб

Post by crazynorth75 »

Naše dame, nakon mnogo peripetija sa savezom i Spartakom (poništena valjda registracija za 8 novih fudbalerki) nastavljaju danas prvenstvo, od 14h dočekuju ekipu Napretka.

Inače, naša najbolja igračica, Jovana Damjanović otputovala je u Njemačku, gdje će se po pozivu Bajerna iz Minhena naći nekoliko dana na probi.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Женски фудбалски клуб

Post by crazynorth75 »

Djevojke u 1. kolu remizirale kući sa Napretkom - 0:0. Sad vidim da je Zvezdi oduzeto 9 bodova, nakon tih silnih peripetija sa savezom i Spartakom :shock:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Женски фудбалски клуб

Post by crazynorth75 »

U 2. kolu pobjeda nad Lemindom u Leskovcu od 4:0 (1:0), golove postigle - Matić, Đorđević 2, Bobić.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Женски фудбалски клуб

Post by crazynorth75 »

U je...Jovana Damjanović ode u Volsburg -
Jovana Damnjanović: Odlazim, ali Zvezda je klub koji najviše volim!
Objavio Jovana 7. jun 2013. u Ženski fudbal, Intervjui, Fudbal | 4 Komentara

Ona je devojka koja je ponosno nosila na grudima grb Crvene zvezde. Reprezentativka Srbije i zvanično najbolji mladi napadač Evrope. Ostvario joj se san da obuče dres voljenog kluba i igra na Marakani. Ali došlo je vreme da se nastavi dalje. Sada odlazi u najbolji ženski fudbalski klub u Evropi, Volfsburg. Prva fudbalerka iz Srbije koja će svoje znanje i umeće pokazati u najjačoj ligi. Ipak, skidanjem Zvezdinog dresa ne zaboravlja veliku ljubav koju gaji prema klubu u kom je doživela lepe trenutke.

Za sajt Moja Crvena zvezda - Jovana Damnjanović!
Image
U ime ekipe sajta čestitam ti na potpisanom ugovoru. Ovo je veliki uspeh ne samo za tebe, nego i za Crvenu zvezdu i ženski fudbal u Srbiji. Kakvi su utisci?

„Hvala puno. Iskreno, utisci su fantastični. Da mi je pre samo godinu dana neko pričao da će mi se to dogoditi, ne bih mu verovala. „-počinje priču Jovana

Odlaziš u tabor evropskog prvaka.

„Jako sam srećna zbog prelaska u najjači klub u Evropi ali istovremeno i jako tužna što napuštam klub koji volim najviše na svetu.“-nastavlja sad već bivša prvotimka Zvezde

Da li je ostalo nešto što nisi uspela da ostvariš sa crveno-belima?

„Da, naravno. Pre svega titula i učešće u Ligi šampiona.“-jasna je Jovana

Kakva su očekivanja pre odlaska u novu sredinu?

„Za početak želim pre svega da se brzo adaptiram i da se nametnem. Znam da neće biti lako, ali to je ono što me najviše privlači.“-uzbuđeno o svemu priča mlada fudbalerka

Šta će ti najviše nedostajati?

„Sigurno će mi sve nedostajati, ali ovo je ono o čemu sam maštala od kad sam počela da se bavim fudbalom. To je bio moj san, znam zašto to radim, šta sam sve podredila fudbalu, tako da nema mesta tugovanju.“

Ti si dokaz da se radom i trudom mogu ostvariti svi ciljevi. Šta bi poručila devojčicama koje treniraju fudbal?

„Da uvek slede svoje snove! Da nikad ne odustaju i da mnogo treniraju. To je jedini put do uspeha.“-samouvereno je rekla Damnjanovićeva

I za kraj, poruka za sve koji prate naš sajt i sve zvezdaše.

„Želim svima da se zahvalim za dve predivne sezone u Crvenoj zvezdi. Mogu slobodno da kažem da je to bio najbolji period mog života. Takođe, hvala ekipi sajta Moja Crvena zvezda što nas je redovno pratila i obaveštavala navijače o našim rezultatima. Pre svega želim da se zahvalim mojim saigračicama i trenerima, zbog svega što smo prošli zajedno. Bilo je tu sjajnih trenutaka sa puno sreće, ali i mnogo tuge. To nas je ujedinilo i od nas napravilo, ne tim, nego jednu veliku porodicu koja će uvek ostati na okupu iako nas dele hiljade kilometara.“ – rekla je Jovana Damnjanović

Jovana, želimo ti mnogo sreće u nastavku karijere. Ti si ponos Crvene zvezde!

http://www.mojacrvenazvezda.net/63827/2 ... ise-volim/" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Женски фудбалски клуб

Post by crazynorth75 »

Dame su ubjedljivom pobjedom od 6-0 protiv kragujevačkog Trijumfa, startovale u novom šampionatu. Golove su postigle: Radosavljević (2), Bobić (16), Blagojević (31), Stojanović (45), Matić (82), K.Đorđević (83).
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked