Регионална лига - за и против

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Регионална лига - за и против

Post by dacha od bosne »

Šuker u Staroj Pazovi. Jedna od tema regionalna liga. Ako mene pitate, odgovor je: Napokon. http://mondo.rs/a777517/Sport/Fudbal/Da ... u-FSS.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Регионална лига - за и против

Post by Ганац »

Što se tiče regionalne lige, ja sam svoj navijački sud dao davno, og regionalne lige možemo imati samo koristi, jake utakmice u toj ligi protiv Rijeke,Hajduka, Dinama, Osijeka, protiv Veleža, Sarajeva, Olimpije i Maribora će doneti dodatni kvalitet našoj igri.
Moždda je najbolj uporediti rivale sada i u perspektivi, sve će se kazati samo, dobrobit je i za sudije koj će imati više kvalitetnih utakmica daa sude, te će tako i u suđenjima u evro takmičenjima biti kvalitetniji i na kraju i reprezentativni fudbal će profitirati pšto će više fudbalera imati veći broj kvalitetnijih i jačih utakmica.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Регионална лига - за и против

Post by Il genio »

Prema njegovoj ideji, ta liga bi se igrala u prolećnim terminima. Liga bi počela 2018. godine, a nastupali bi svi klubovi iz država bivše Jugoslavije koji bi se kvalifikovali u evropske kupove te sezone, a iz njih ispali u jesenjem delu.
Pobednik lige, koja bi se igrala po kup sistemu, imao bi osigurano mesto u grupnoj fazi Lige šampiona. Poraženi finalista lige bi išao u poslednje pretkolo Lige šampiona, odnosno imao bi obezbeđen nastup bar u Ligi Evrope.
Suvise dobro zvuci da bi bilo istinito. :D
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Регионална лига - за и против

Post by Либурнија »

Znaci eto nam jopet Kupa marsala Tita. Cisto sumnjam da ce UEFA mafiozi dati mjesto u CL pobjedniku kao i mjesto u plejofu finalisti.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Регионална лига - за и против

Post by МоСа ВерСе »

Ма где ће нам дати место у лиги шампиона, али бар ћемо да гледамо узбудљивији фудбал. А ту ће бити и неизоставне псовке и колорит на утакмицама што даје посебну драж свему томе. :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Регионална лига - за и против

Post by naka »

Ma kakvi. Nit ce evropa tu Ligu vrednovati nit ce stubovi drustva sa ove i one strane prihvatiti da ih pune neke Rijeke i Cukaricki. Naravno pod patronatom navijaca (zvanicnih jelte). Bolje da ispadaju silni pred gladnima (da je bar to).
Normalna ideja za unapredjenje fudbala koja NIKAD nece zaziveti tako da je ne treba ni pominjati.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Регионална лига - за и против

Post by dacha od bosne »

http://zurnal.rs/fudbal/zvezda/25819/us ... drugi-zele" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Регионална лига - за и против

Post by Ганац »

Hvala bog da se nešto na tom planu dešava, što pre krene takva liga, pre će Zvezda da pokaže veći kvalitet.
Džaja je izjavio da i Platini podržava takvu ligu ( i lično mislim da je u pravu). Dosta mi je gledanja "bata Đorine" autobus-taktike.
I poznate krilatice "hitni lopticu u šumicu", tako smo došli do toga da nam klubovi gube od raznih konobara...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Регионална лига - за и против

Post by МоСа ВерСе »

Звезда, ПартизаИ, Војводина и Чука из Србије, Динамо, Хајдук, Ријека и нпр. Осијек из Хрватске, Сарајево, Жељо, Слобода и Борац из Босне, Марибор и Олимпија из Дежеле, Вардар и још неко из Македоније, Будућност и Сутјеска из Црне Горе и ето фудбала, ето публике.

Забранити гостовања српским, хрватским и босанским навијачима када се игра у Србији, Босни и Хрватској и све у дуре.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Регионална лига - за и против

Post by crazynorth75 »

A što baš Borac iz Bosne, a? Što ne bi mogao neko drugi, npr, eto onaj Rudar? :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Регионална лига - за и против

Post by МоСа ВерСе »

Па јесте их добили у гостима, али не мере тако. Може Свињски уместо борца. :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Регионална лига - за и против

Post by crazynorth75 »

Svinjski ne zna da organizje utakmice, tako da ne može ni on! :angry27: Aj nek bude kompromis, nek ide Čelik, pa onda svi kod Dače na janjet'nu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Регионална лига - за и против

Post by МоСа ВерСе »

crazynorth75 wrote:Svinjski ne zna da organizje utakmice, tako da ne može ni on! :angry27: Aj nek bude kompromis, nek ide Čelik, pa onda svi kod Dače na janjet'nu.
Имам страх од Робијаша. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Регионална лига - за и против

Post by dacha od bosne »

Čelik pod obavezno, pa da dernek pravimo. Ima i janjetine i "janjetine", tako da provod je zagarantovan :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
NorthGate
Новајлија
Posts: 27
Joined: Mon Jun 15, 2015 4:03 pm

Re: Регионална лига - за и против

Post by NorthGate »

I ja sam za tu staru ligu,jer to je bio fudbal,rivalstvo,a ne ovo danas,i kod nas i kod ostalih,sve jad i beda od lige.
Sa budalama nikad ne treba raspravljati,jer te prvo povuku na svoj nivo, a onda te dotuku iskustvom. ;-)
Locked