Бивше управе, председници, спортски директори

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
ciganin 1967

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by ciganin 1967 »

Сасвим је узалудно расправљати о тим људима. Они су нанели невероватну штету клубу, само се плашим да од њиховог процесуирања неће бити ништа.
User avatar
uskee1512
Новајлија
Posts: 54
Joined: Tue Mar 19, 2013 11:04 pm
Location: ТРСТЕНИК БРАТЕ

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by uskee1512 »

Када сада све сагледам наjвећи успех jе што сам са своjим сарадницима спасао клуб од банкрота. Успео сам да га подигнем, да плаћам европску лиценцу четири године
Спасао је клуб тиме што је дошао уместо неког другог. Дакле не радом, већ само доласком. А радом је погоршао ситуацију. А лиценцу и ја могу да плаћам како је он плаћао, лако је позајмиљивати. Дакле сере.
Не разумем-шта конкретно он овде сере!?И одакле је могао да направи паре кад је дошао а сви бежали од нас а пара и онако у Звезди није било?Било ко да дође неће да уложи своје паре јер има закон по којем он нема ништа од тога тако да нико(а ни он)није био луд да уложи своје паре!О томе је једном приликом најлепше причао Цептер!.
Зато-није крив он што је такав закон и сигурно би било исто и да је дошао Бингулац место њега!
У осталом и Човић ти је рекао да Звезду у том моменту и јесте спасао Лукић!
Дакле...ти сереш!
моjа Управа jе вратила публику на стадион. План jе био да се ослонимо на нашу децу
Публику су вратиле Делије а касније и Жути. На децу се ослонио тако што је довео Васиљевића Цветковића Лекића Бојана Ђорђевића Стевицу Рељића. Сере.
слажем се да су Делије и њихова "Мобилизација"вратили навијаче.Ал никако Роби већ бесплатне карте су довукли масу,такође,што није у суштини добро по Звезду али ако се гледа уско.Управо је и ту била нада да ће успети чланство и да ће маса на стадиону привући спонзоре што и јесте био крајни циљ тих бесплатних карата.Ал ту долазимо до масе која каже"ја нећу да дам паре...."а та маса ће исто то да прича и сад јер је та маса јака само на речима а кад треба рука да се завуче у џеп онда креће прича о лоповима и осталим форама...ал добро!А клинци...све данас што има у Звезди и све оно што је отишло у задњих годину дана је продукт Лукићеве владавине-пре тога нисмо ни имали децу тако да је смешно да кажеш било шта у то име-па и зато мислим да опет ти сереш!
Имали смо веома неприjатељски однос државе према клубу, па тако нисмо могли ни код кога да отписуjемо дугове или да их репрограмирамо.
Ајде богати. Шкундрић и Антић су веверице, Весић у ДСу не зна никог, као члан иде по кућама и ради Анкете. Сере.
Нису беберице ал су далеко мањи од Дачића-чији су пулени!Весић није у политици већ дуго времена а и неке ствари су се промениле.Уосталом-ЕПС,ЈАТ...итд нису улагали у Звезду већ у партизан!партизану нису поништавани чисти голови(и ако јесу било је при резултату 3:0 за њих),нису свирани пенали који не постоје и нису им не свирани пенали који постоје!Сине-врати се на 2008/09 па се сети оне маскараде и циркуса од лиге!Па утакмица кад Џеферсону да судија црвени зато што хоће да отме лопту неком са клупе противничког тима да би што пре извео аут.Па на тој утакмици нас судија одере и са поништеним чистим голом!Па касније скоро на свакој утакмици нас ојебу са измишљеним офсајдима...па дерби за време Лукића где су рекли,а и даље причају,да нисмо шутнули у гол а два пенала чиста као сузе нам судије не свирају и на тој утакмици једно два офсјада која не постоје а прекидају нам добру акцију и сигурно шест,или седам фаулова који не постоје....ал све је то само један мали делић свега шта нам се дешавало у ових шест година!Оно само будале могу да прихвате и да кажу-ма нису криви они криви смо ми јер јер нисмо били бољи!ал ми смо Срби будаласт народ па је то прошло и остало тако...
Није нама држава крива-крив је толе који је у плану са мишковићем хтео да сруши Звезду-један из користи други из обести и то је једина права истина!ал би морао да будеш мање поносан и да погледаш шта су нам радили!Па ухапсили су Џајића бре јер су се плашили његовог имена и да он нешто не каже!Склонили га далеко од свих и пустили вам приче које су они хтели да чујете!Човек који је заслужан за највећи успех је склоњен у страну од тих истих који су хтели да сруше Звезду бре!И због тога-Лукић не сере...прича како јесте-ти сереш!
Многе ствари сам и сам плаћао и за то постоjе докази. Нисам могао да укинем запосленима хиљаду динара за телефон када су им касниле плате, а у питању jе наш спонзор. Нисмо ми зидали скупе ложе, медиjа центре, бунаре коjи нису постоjали, потпорне стубове, терене и слично. Све сам морао да платим, али сада нико то не ферма
Текстбук спин. Питају га за прекомерно трошење а он окрене како је и од својих пара плаћао а ови пре њега пуно трошили. Сере
ај сад прочитај поново шта је написано и имаш извештај Човића па простудирај мало па онда дођи да коментаришеш нешто!Брате-да те подсетим да је и Лукић рекао да ће да одпусти раднике и да ће радну снагу да сведе на неки нормалан ниво-е сад...јавља се проблем који имају и ови сад,с'тим што ће сад да држава мало стане уз њих и тако наметне као морање овим радницима да прихвате минималац-Лукић то није смео ни да помене јер би га набили у затвор одмах и сигурно не би пристали на то!Мало сагледај шире и стави се у позицију на којој је био он и не сери!
Све те приче коjе се износе сада су злонамерне. Нису то били штетни већ реални уговори у складу са тадашњим могућностима.
Jа сам звездино дете, одрастао сам на северу и jедини сам фудбалер у Србиjи коjи се у време бомбардовања вратио у земљу, оставио милионски уговор и узео пушку у руку да браним земљу. И сада ће мене да пљуљу? Пре бих одсекао руку него дозволио да Звезда буде оштећена.
Ако он сматра да су ти уговори реални и да нису штетни онда је упадљиво глуп. Можда јесу реални, али која је поента таквог трансфера кад од играча са таквим уговором ми не можемо зарадити ништа?
Остатак је... бљув. Сере ко грлица.

Поента трансфера је била да се освоји титула-и ишли су на све ил ништа.Дал је грешка ил не...јбмли га-ако погледаш раније трансфере кад су долазили ђорђевић и слични који су играли за мале паре-јесте.Ал и тад суга пљували...исто му се хвата.Другачији начин да доведе без пара најбоље из Србије у то време није постојао сем да их доведе на начин како су дошли.Видећемо шта ће бити у наставку и са овима јер ми морамо да узмемо неког да игра а не можемо да доведемо све странце јер има правило а ако хоћемо у Европу ове године ми морамо да доведемо квалитет а квалитет се плаћа и сигурно да Стојић,нпр,може своје најбоље играче да прода за 700,800 хиљада евра било где у Европи тако да не верујем да ће он или неки други менаџер(а скоро све се врти око Стојића и рамаданија)из Србије да нам играча који има квалитет да за неку сумицу од стотинак хиљада евра.
Што се осталих ствари тиче-не лупа...прича човек како јесте.Има чим и да се хвали-док су остали бежали од војске и из Србије због рата он се дохватио пушке!Има с'чим да се хвали и свака му част на томе-сад га због тога критикују само ови који су испали пи.ке тад па их сад срамора кад им ово баци у фацу!
и овде сереш!
Са ове временске дистанце, када погледам до доласка Роберта Просинечког и jесмо лутали, а свакако да jе било лоших потеза када су у питању играчи. Себи никада нећу да опростим што прве године, када нико ниjе очекивао титулу нисмо покушали да направимо млад тим као 2012. године и да кажемо тада бићемо пети, али правимо тим. Нисмо то урадили jер смо били први 25 кола, понела нас jе еуфориjа и погрешили смо
А горе каже како су планирали да се ослоне на децу. Планирали су ђоку, радили проценти и уграђивања. Сератор.
овде си ти сератор једини...нико други!
Ти коjи причаjу о тим уговорима не знаjу да смо радили у немогућим условима, улазили смо из блокаде у блокаду, са рачуна нам jе скинуто више стотина милиона динара, а поред много мука сматрам да смо обезбедили квалитетан тим за 1.5 милона евра и углавном млади репрезентативци.
Па кад имаш мало пара или их немаш уопште онда не правиш скупу екипу од које не може да се заради, оооо јебем те разуме!
Шта није јасно?Да су имали мало мозга могли смо већ ове сезоне да узмемо гомилу пара.Ал јбг...Роби је крив за неуспех јер се погубио!Не можеш фудбал да играш како је он то разумео и није Барса 4-3-3!грешка је била Јанковић али није грешка што је Роби отишао!
Куповина Деjана Лекића била jе погодак у сам центар?
- Када сам га видео рекао сам Пижону и Аџићу да jе играч за Звезду. Отишао сам у Земун и тражили су ми више стотина хиљада евра. Нисмо имали ни евро, а онда су нам га дали без динара и тражили 35 одсто.
Лаже. Трећелигаш тражи стотине хиљада.. важи. Уграђивање јеан кроз један. Сере.
Лукић се уградио?Да су га сјебали,јесу...ал Лукић је ишао на фазон школе Џаје-проценти су део тога.Јбг...не даш ни динар а да проценат.Ал ок...за ово немам неки посебан коментар јер може да буде и као што ти тврдиш-нек буде да сере
Сада Максимовић, Касалица, Мудрински, Миливоjевић, Младеновић... вреде много више.
Вреде стојка! Звезда ће од њих зарадити с-т-о-ј-к-а, ако уопште и буде у плусу.
Ако почну нормално да играју и ако почну да гризу сваку утакмицу-вредеће сигурно много више!Ако уђемо у евро лигу има да вреде и више него што је Лука мислио да ће да вреде!сви су квалитетни играчи и само то треба да покажу.101 Миливојевића ваља за велике паре...видећеш!
Од када сам у Звезди, дакле од осамдесетих година, део руководиоца у администрациjи добиjа 10 до 20 одсто од премиjа. Таj систем сам наследио и први увео да нема премиjа када Звезда ниjе прва.
За колко су оно дали премије, за 2 дана на првом месту? Сератор.
....немам коментар-ако су за то примиле паре онда се слажем са твојом констатацијом
Подизани су и скупи кредити са енормним каматама?
- Нисам хтео да будем председник коjи jе Звезди онемогућио да игра у Европи. Преузео сам ризик желећи резултат, па да се после све наплати и врати уласком у Лигу шампиона или Лигу Европе. Три минута у Бордоу нас jе делило од 6 милиона евра.
Овакво размишљање благе везе с мозгом нема. Зато си бато направио још 2-30 милиона. Нисам хтео ризиковао сам мислио сам... Сероња.
А шта да смо ушли,јел би и тад рекао да је сератор!?Сети се утакмице Звезда-Бајерн...јел и тад били луди што су веровали у Звезду?Што не кажеш да су и они сератори?Па и ови су сад довели играче за пола милиона да би освојили лигу-па су сад још даље од титуле него зимус-јел су и они сератори?Или Звезди то није битно дал ће да узмемо титулу или нећемо и дал ће да уђемо у Европу или нећемо!?ако је неко сератор то си ти!
Многима се ниjе свиђало што се у вашем тиму све време налазио као сива еминенциjа Горан Весић?

- Наш однос jе био само у циљу да се стабилизуjе Црвена звезда. И када сам имао дилему увек сам хтео да пресечем преузимаjући ризике, а никада нисам дозвољавао сарадницима да буду поjединачно изнад клуба или да неким потезима урушаваjу углед коjи jе био низак због разних ствари из прошлости - сматра Лукић.
Опет он преузима ризик.

Па несрећо како си то преузео ризик? Јел ћеш ти да даш те паре које су потрошене а није направљен успех које би те паре надоместио? Чиме си ти то преузео ризик.Дође, звекнеш лову коју немаш и онда фејлујеш. И? Боли те паја, у државној администрацији увалиш дупе у мебло. Јебемлити.......................... :evil:

Држава,системзакони....неће он да да паре ал неће још дуго нико а и није никад нико!Кад пљујеш њега пљуј и све друге!а по највише на Пиксија и Тану!А посебно спасојевића!
Моjа управа jе позвала Џаjића на стадион на коjи ниjе долазио годинама. Имали смо много проблема због тога, али смо ћутали. Поготово када jе долазио Путин. Тада jе била организована читава акциjа да му он случаjно не приђе.
А? Image
а-ха...брате...јебе.о А-ХА!Држава+толе+мишковић+дачић=ЏАЈИЋ У ЗАТВОРУ!!!!
Све у свему исто као и раније-пљување по нечему и по свему и нема везе да ли је то истина или не...битно да се пљуне!Ал кад је требало лова да се да....сви ко мишеви.Нисмо у деведестим...време Џајића,Пижона,Савића,Пиксија,Белодедића,Панчева....је прошло!Звезда је у проблему дуги низ година-Лукић је почео нешто ново и хтео да вас приближи Звезди и надао се да ће Звезду да заједно вратимо на стазу старе славе-на крају смо га сви попишали и окривили за све!
Свака част звездаши!Видим,сад и ови отварају фондове а и они не гасе чланство а изгледа да ће чланство и без Лукића остати једна велика наша,циганска,срамота а и да се та фондација неће много леба најести јер...ту су Кокезе,Антић и остали који могу бити лопови и којима сигурно исти они који ни пре нису дали паре неће ни сад дати ни динар!
Ал добро
Ми смо Цигани најачи смо најачи!
И КРВ ТЕЧЕ МОЈА ЦРВЕНО-БЕЛИХ БОЈА
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by tsva »

nema potrebe da na takav nacin vredjas sagovornika i da mu se licno obracas
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Николај Кузњецов

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Николај Кузњецов »

http://crvenazvezdabeograd.tv/forum/vie ... fe20#p3828" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by EmptyClip »

Рођени, није ми јасно што си се нашао лично прозван свиме овиме. У сваком случају наша поимања... свега, помања свега, се толико разликују да нема сврхе улазити у дијалог неки. Можемо до сутра да дробимо ал нећемо се сложити.

Ето ти би било коме дао паре и за чланство и за фондацију и за било шта, ја не бих. Ти то сматраш за Звездаштво, ја то сматрам за дување у јогурт. Једноставно разилазимо се у неким начелима и тоето.
Далибор
Новајлија
Posts: 2
Joined: Tue Apr 02, 2013 12:23 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Далибор »

Нисам успео Лукићев интервју да исчитам до краја....

:shock:
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Познајем многе људе који су сујетни. Али када када забрљају у нечему што воле, обично ућуте када је о тој теми ријеч. Ето и на тај начин показују да су погријешили и да нису баш толико безобразни да наставе по старом.
Овај ни то.
EDIT:
Јадо изгледа улази у серију:
http://www.mozzartsport.com/vesti/lukic ... rethodnika" onclick="window.open(this.href);return false;
Врста која изумире
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by carapan »

Meni se cini da je ovaj intervju, sada i namerno plasiran posle nasih pobeda, a komsijinih neuspeha.. Nista sto vesic radi na slobodi nije slucajno ljudi moji, i najbolju definiciju je dao Liburnija: jednostavno otrov se siri i prosipa i dalje !!

Da ima drzave, prvade, zakona, sada bi oni bili u debelom zatvoru, u samicama, i objasanjavali kako su sada vise bogatiji, nego onomad kada su dolazili na celo kluba..

Vise ove bljuvotine i ovaj otorv i ne citam, ko im jbe m.... lopovsku...

Ali sapunica se nastavlja i dalje..Covek dao intervju i Novostima..Znaci strasno..Ogavno..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Весићев лутак не посустаје, има још :jelenko: :
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=702638" onclick="window.open(this.href);return false;
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by crazynorth75 »

Kad čovjek sagleda kako se odvija ovo prvenstvo, tek onda uvidi koliko je grandiozno uništavanje Zvezde od strane tria Vitez & Savjetnik & Harizmatični Vaterpolista. Što je najgore sa malo dobre volje i truda moglo se pomoći Robiju i sada već slaviti titulu. Mi ne bi bili mi kad ne bi, nakon odlaska ova 3 jahača apokalipse, nešto usrali te ostavili njihovo čedo na klupi, čak i da je u zimskoj pauzi otjeran, sad bi bili 1. na tabeli. Ovako bacismo još jedne zimske pripreme niz vodu, a samim tim i početak sezone. Posljedice jankosanovog maltretiranja, ovaj tim će još dugo osjećati.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Il genio »

Najbitnije je da smo ponovo u igri i pored svih gluposti koje su napravile sadasnja i prethodne uprave! Ne treba da razbijamo glavu sa sta bi bilo kad bi bilo vec da se trudimo da ne ponovimo greske, titula moze da izleci mnoge rane iz proslosti... Treba napomenuti da smo vec bili u slicnoj situaciji u Robijevoj prvoj sezoni i zao mi sto derbi ne pada na veliku subotu da proverim da li ucimo na svojim greskama. Ja prvi, jer nisam bio na toj utakmici i na taj nacin otezao posao timu za koji navijam. Pamet u glavu, mozda cemo o prolecu 2013. godine pricati unucima!
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by trotter »

Zar ne reče simpatični Bucko da menadžer dobija određene procente (koji se povećavaju) samo ako je transfer veći od dva miliona. :pop: Sunce ti, koliko treba da budeš bezobrazan da se čak i registruješ na forume i lažeš navijače...
Bosko Buha

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Bosko Buha »

Bucko je govorio mnogo toga ili namjerno nedorecenog , presucenog ili laznog. Prodavao nam je muda za bubreg preko "najposjecenijeg Zvezdaskog portala" a nije znao ni da im kaze da pravilno precrtaju flomasterom ispumpavanje novaca iz kluba na racune Bambalica, sopotske mesare i ostalih polulikova. Nije Vesic kriv, mi smo govna. Meni nije jasno zasto se gazi po jajima i ne progovori cak ni na ovom mjestu o ovim muljazama?! Da li je vazniji klub ili neki lazni mir i nezamjeranje?! Imate lazove na penal a svi cute. Zato nam i jeste kako nam jeste.
Bosko Buha

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Bosko Buha »

Sve se zna a svi sute. Vi ste svi koliko vidim, bar deklarativno, protiv Vesica. Sta vas sprijecava onda da otvoreno progovorite o onome sto su radili oni gadovi od kluba i o onim navijacima koji su se s njima spandjali i cuvali m ledja od opravdanog bijesa Zvezdasa zbog pljacke i unistavanja kluba?! Ne razumijem to. Ili i vi drzite stranu nekoj struji u klubu koja nece na Vesica? Mozda je ovo zaista grubo receno i neka dobijem i zabranu, briga me, klub je iznad svih i svega.
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by trotter »

Za ovo poslednje grešiš.

Niko ovde ne drži stranu nekoj struji u klubu. Da je tako ja se ne bih uopšte registrovao...
Locked