Бивше управе, председници, спортски директори

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by crazynorth75 »

Kakve veze to kako je Tanasijević radio ima sa mojim postom? I ko ih proziva, ne znam o čemu pričaš, imputiraš ljudima nešto što nema veze s vezom? Jel se Tana tjerao stadionskom kampanjom? Jel se Lukić tjerao stadionskom kampanjom?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

Лукић се тјерао стадионском кампањом у 2 наврата, у јесен 2010. и 2012. Ово између што није тјеран највише може да захвали Робију и Шкундрићу.
Константин wrote:У праву си, нема ту шта много да се тумачи. Зашто? Зато.
поздрав
:plezi: ;)
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by crazynorth75 »

jes, žešća kampanja :smeh: 2010. jednom samo poslije ispadanja iz Evrope, a i to brže bolje utihnuto, za 2012. je toliko bila jaka kampanja , da je se niko ne sjeća. Ili je to bilo protiv Ofke, kad je uprava već bila otišla, a skandiralo se da ide? Naravno da su Robi i Škundrić krivi :jelenko:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

Јес, а ти си потјерао Аџу и Мајамија из клуба у јесен 2010. послије дербија?! Није Роби нити Шкундрић "крив" већ су то били највећи адути "харизматичних" с којима су куповали вријеме.

Кад је вама свима то премало што су Делије чиниле, организујте се па онда ви направите боље. Ни за скупштину није ниједан хтио да се кандидује...као, бојимо се за сигурност, имамо породице. Па да ово што се овдје прича, преточи се у дјела. Колико је интернет критичара, могли су ладно да имају већину у скупштини, ја бих први гласо за њих! А шта ови са трибине немају породице, њих мислиш не може да се "намјести" ако се баш хоће??
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by crazynorth75 »

Jeste, u stvari sam ja kriv jer sam pička koja se boji za familiju. Nek smo i to riješili.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by dacha od bosne »

Liburnija, MoSa je jasno napisao zašto se nije išlo na Lukića. Nemoj da braniš neodbranjivo ;)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Jeste, u stvari sam ja kriv jer sam pička koja se boji za familiju. Nek smo i to riješili.
Нисам то никада тврдио нити бих. Уосталом ти си из Приједора. Мислим прије свега на ове из Београда. Јасно је мени да се није лако замјерати шљаму који се запарложио по држави и друштву али немој онда стално жигосати оне који су бар покушавали да некако исправе криве Дрине.
dacha od bosne wrote:Liburnija, MoSa je jasno napisao zašto se nije išlo na Lukića. Nemoj da braniš neodbranjivo ;)
То што је МоСа писао односи се само на "одбрану и послиједње дане". А овдје причамо о цијелом Лукићевом земану. Шта ја имам кога да браним када сам већ тада јасно заузео и исказао свој став који и није баш сукладан реакцији трибине у тим мјесецима?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by crazynorth75 »

Dobro je, sreća pa nisam iz Beograda, taman kreno da se samokaznim. al' oprošteno mi je. To što sam bio član u to vrijeme, jel otežava šta? Mislim imali su i kandidate s ove strane Drine? Čisto da sam načisto.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote: То што је МоСа писао односи се само на "одбрану и послиједње дане". А овдје причамо о цијелом Лукићевом земану. Шта ја имам кога да браним када сам већ тада јасно заузео и исказао свој став који и није баш сукладан реакцији трибине у тим мјесецима?!
Ne odnosi se samo na to. Ima tu još materijala. Elem, ja sam svojevremeno pod imenom i prezimenom pisao Generalštabu direktno o nekim stvarima. Odgovor sam dobio u vidu šipka.
A provjerneo znam da je ova moja prva rečenica tačna.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by crazynorth75 »

Либурнија wrote:
crazynorth75 wrote:Jeste, u stvari sam ja kriv jer sam pička koja se boji za familiju. Nek smo i to riješili.
Нисам то никада тврдио нити бих. Уосталом ти си из Приједора. Мислим прије свега на ове из Београда. Јасно је мени да се није лако замјерати шљаму који се запарложио по држави и друштву али немој онда стално жигосати оне који су бар покушавали да некако исправе криве Дрине.
:mrgreen: :kreza:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=71FXYeL8tHU[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Dobro je, sreća pa nisam iz Beograda, taman kreno da se samokaznim. al' oprošteno mi je. To što sam bio član u to vrijeme, jel otežava šta? Mislim imali su i kandidate s ove strane Drine? Čisto da sam načisto.
Имали су, срећом су неки и пропали на изборима које сам ја подржавао. :mrgreen: Сигуран рецепт на изборима да пропаднеш је да те ја подржим. :kreza:
crazynorth75 wrote:
Либурнија wrote:
crazynorth75 wrote:Jeste, u stvari sam ja kriv jer sam pička koja se boji za familiju. Nek smo i to riješili.
Нисам то никада тврдио нити бих. Уосталом ти си из Приједора. Мислим прије свега на ове из Београда. Јасно је мени да се није лако замјерати шљаму који се запарложио по држави и друштву али немој онда стално жигосати оне који су бар покушавали да некако исправе криве Дрине.
:mrgreen: :kreza:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=71FXYeL8tHU[/youtube]
:smeh:

Добро, да се не нађу Београђани сад увредјени и изненадјени :travka: , мислио сам на колегу наку. Али, он ме је прозрео, знао је да ће пропадне на изборима кад га ја подржавам. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by naka »

Meni samo nije jasno da li si ozbiljan ili se ludo zajebavaš sa tim "podrškama nezavisnom kandidatu koji se krije od odgovornosti pod okriljem virtuelnog neba"? Mislim da je normalno da se zajebavaš ali je opet glupo ako taj na čiji račun idu pošalice ne reaguje u smislu šale, pa pomisilim da si možda i ozbiljan ali je to onda već ozbiljan problem za dalju diskusiju.

Ne mislim ništa loše samo sam znatiželjan dal je neka šala ili ...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

Види разумијем те зашто ниси. Једном си ми објаснио и схватио сам и прихватио и то је рационална одлука с обзиром да се људи апсе већ и због натписа на друштвеним мрежама. Дегутантно је друже, ипак, стално бацати камен на оне које бар нешто покушавају а не могу (колико је пута тјеран Весић и да ли је отјеран?) а нису толико моћнији и заштићенији од тебе тј. јесу ако би се лагали. Сваком може да се намјести нешто...Извињавам се ако си ово схватио лично пошто ти не замјерам на тој одлуци (сад сам озбиљан). За мене је један и најважнији критериј Звездаштава - да ли сам продан или нисам (лицемјер или човјек). Ако нисам, све друго је ствар договора и разговора.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by crazynorth75 »

Либурнија wrote:
crazynorth75 wrote:Dobro je, sreća pa nisam iz Beograda, taman kreno da se samokaznim. al' oprošteno mi je. To što sam bio član u to vrijeme, jel otežava šta? Mislim imali su i kandidate s ove strane Drine? Čisto da sam načisto.
Имали су, срећом су неки и пропали на изборима које сам ја подржавао. :mrgreen: Сигуран рецепт на изборима да пропаднеш је да те ја подржим. :kreza:
crazynorth75 wrote:
Либурнија wrote:[
:smeh:

Добро, да се не нађу Београђани сад увредјени и изненадјени :travka: , мислио сам на колегу наку. Али, он ме је прозрео, знао је да ће пропадне на изборима кад га ја подржавам. :mrgreen:
Đe sad naku uvuče u diskusije između tebe i mene? :jelenko:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

Не, него си се ти сам увукао а ни лук јео, ни лук мирисао. :offtopic: :plazise: :mrgreen: И само ме џаба изморио... :koka: :cry:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked