Бивше управе, председници, спортски директори

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by МоСа ВерСе »

Константин wrote:
МоСа ВерСе wrote:Нема везе Весић везе са кокетирањем Лукића, Лукићу је то био тактике. Пошто је врх трибине видео да је ту Весић главни, он се хтео показати у светлу: ето, ја сам раја, али немам утицај, немојте мене. Ја бих вам учинио све, али питајте Весића. А Весић каже: ма у реду, може то, али треба то и то да се уради....

А разлог што Лукић није бачен из ложе није до Весића, него што смо видели да би закрвили на Северу због Лукића. Па смо онда ставили меч са Бордоом у први план, да је потребна невиђена подршка, слога и да ће доћи време када ће се обрачунати са Лукићем, али да се испоштује Јанкосан јер је велики Циган. Знаш и сам како смо испали од Бордоа, људи се понадали, ок, овај ће наставити где је Роби стао, али он не само да је стао са напретком, него нас и уназадио поприлично. И тако Лукић преживе слободан пад.

ПС - Кад сам написао емоцију, видим да сам заборавио да кажем чију. Робијеву на оној конференцији. Кад видиш да човек који је легенда клуба плаче и каже да иде, знаш да није патетика и схваташ колико га неко тера.
Моса хвала на одговору. Када бираш између 2 зла увијек бираш мање, није требало бити баш видовит да је туча на Северу много мање зло... Када се направи слога око Звезде као клуба са добрим играчима, нормалним тренерима и управом и када ту буде невиђена подршка, то ће бити прави апгрејд са трибина.
Ово у вези великог Цигана Јанкосана и како ће наставити тамо гдје је стао онај коме је радио о глави, не могу да коментаришем јер немам желудац за то...
Ок је то зло када би нормалну управу имали. Али кад имаш трулеж у управи, ми који чинимо једно од ретких здравих делова спортског друштва да се кољемо због њих? Никада. И сада бих вероватно урадио исто само због једне једине ствари: Мира на северу. и тада сам то радио због тога. Са друге стране, сигурно је ту имало момака који су под окриљем мира чували властите користи.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

МоСа ВерСе wrote:
Константин wrote:
МоСа ВерСе wrote:Нема везе Весић везе са кокетирањем Лукића, Лукићу је то био тактике. Пошто је врх трибине видео да је ту Весић главни, он се хтео показати у светлу: ето, ја сам раја, али немам утицај, немојте мене. Ја бих вам учинио све, али питајте Весића. А Весић каже: ма у реду, може то, али треба то и то да се уради....

А разлог што Лукић није бачен из ложе није до Весића, него што смо видели да би закрвили на Северу због Лукића. Па смо онда ставили меч са Бордоом у први план, да је потребна невиђена подршка, слога и да ће доћи време када ће се обрачунати са Лукићем, али да се испоштује Јанкосан јер је велики Циган. Знаш и сам како смо испали од Бордоа, људи се понадали, ок, овај ће наставити где је Роби стао, али он не само да је стао са напретком, него нас и уназадио поприлично. И тако Лукић преживе слободан пад.

ПС - Кад сам написао емоцију, видим да сам заборавио да кажем чију. Робијеву на оној конференцији. Кад видиш да човек који је легенда клуба плаче и каже да иде, знаш да није патетика и схваташ колико га неко тера.
Моса хвала на одговору. Када бираш између 2 зла увијек бираш мање, није требало бити баш видовит да је туча на Северу много мање зло... Када се направи слога око Звезде као клуба са добрим играчима, нормалним тренерима и управом и када ту буде невиђена подршка, то ће бити прави апгрејд са трибина.
Ово у вези великог Цигана Јанкосана и како ће наставити тамо гдје је стао онај коме је радио о глави, не могу да коментаришем јер немам желудац за то...
Ок је то зло када би нормалну управу имали. Али кад имаш трулеж у управи, ми који чинимо једно од ретких здравих делова спортског друштва да се кољемо због њих? Никада. И сада бих вероватно урадио исто само због једне једине ствари: Мира на северу. и тада сам то радио због тога. Са друге стране, сигурно је ту имало момака који су под окриљем мира чували властите користи.
Када би један од идеала био борба за нормалан клуб са фокусом на Звезду као клуб, повећали бисмо шансе да се смањи трулеж у управи. Борба за нормалан клуб кроз Скупштину или са трибина. Овако је мешетарима Звезда идеално окружење, не само да нема одговорности него нема ни притиска од навијача. На то сам мислио...
Врста која изумире
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Pravednik »

Navijači su pokazali da su organizovaniji i to nekoliko puta od uprave, imaju svoje principe, sa nekim se ne slažem, ali ih poštuju. Najbolje bi bilo da su tada svi krenuli na Lukića i Bucka ali ako se nisu mogli da dogovore bolje je ovako. Ma navijači nisu problem oni se mogu utegnuti preko noći, imaju jedan element koji olakšava sve a to je da su vjerni klubu do bola. Sa njima treba raditi i oni nisu problem. Ali ovi u upravi i koji vode klub moraju da se razmrdaju na čelu sa predsjednikom ili će samo da se slika i dalje.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Либурнија wrote:
naka wrote:
Nadam se privatizaciji i to što je moguće pre. Podržao bi svaki oblik, čak i pomogao novom vlasniku (kao pravednik) ali pod uslovom da budu procesuirani Vitez, sadašnji predsednik (da se pročita presuda pre abolicije), i svi koji su na neki način doveli do ovog. Naravno, drugi uslov je da budu marginizovani "branioci i čuvari kluba koji su dvojicu najzaslužnijih podržavali u svemu" tj "zaslužni" članovi uprave. Naravno teorijske šanse su da se to desi. Ipak ako je ovo način da odjebu svi koji je "brane" od Bronovickog (jebote ko da je imao 17 miliona platu koliko su ga isplaćivali), bio bih vrlo srećan pa i da pojačaju kaznu, nakon žalbe..
Интересантно да истичеш марионету Лукића и Џајића. А ја бих овим редом - Вујин, Марко Мишковић, Козић, Драги Мићовић, Топлица Спасојевић, Горан Весић, Ђорђе Стефановић, Славиша Кокеза и сви остали. Жемо?! (Пошто је друг Тито малтене светац, њега да не дирамо...) И да се свима за олакшавајућу/отежавајућу околност узме да ли су својим радом допринијели успјесима и угледу Црвене звезде?
Е мене највише интересује ово у вези Мишковића, пошто смо највећи део времена посветили "борби против тог зла" јелте!
Волео бих да нека независна ревизорска фирма изнесе податке колико је пара убацио у клуб, било у кешу било као гаранцију за кредите код банака и колико му је тих пара враћено односно да ли је и у случају да јесте за колико пара тужио клуб?
Верујем да би резултати били фрапирајући, за борце против зла, наравно!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Stenly »

carapan wrote:Kako li sada spavaju i sta misle Pixi, Lukic, Vesic, Stefanovic.... Imaju li bar malo stida zbog svega ovoga?
Čarapan jesi li pri sebi? Da li Vesić mirno spava...hahahahah taj idiot da ima grižu savest i da je svestan svojih postupaka...ccc...vidim da te je ova vest uzdrmala pa te razumem, ne zameram!
dacha od bosne wrote:Čarapane, sve dok stvari ne budu totalno transparentne ne možemo znati ko je stvorio najveći dug. Sve ovo do sada je zamazivanje očiju i prikrivanje istine.

Ono što bi volio da pitam Piksija jeste: Kako si nam to pomogao što se tiče licence?
Pixi, isto kao i kada nije bio kriv što nam je ugurao -25 miliona evra, a Džaja pre toga ostavio -1. Barem se to zna, a ko neće to da vidi, njegova star!

Ovi sada sigurno nisu napravili dug ka Pixi 25 milke i jos 25 Vesić, tako da su kako god NAJMANJE krivi a još osvojili Titulu !
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Мислим да си се само око Пиксија мало прерачунао, 35 милки минимум! :matis:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

@Stenly: Ako je tako kako ti kažeš za Piksija, zašto se ćuti o tome? Što ne objave javno? Garant zato što su oni prije njega bili čisti ko suza.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Мени је стварно мука око тог спиновања у вези Пиксија!
Као пре њега текли мед и млеко па Џаја отишао тек тако.
Нису били искључивани струја, вода, телефони...
Него та лоповска јавна предузећа нису имали слуха да је Џаја оставио тим вредан 40-140 милиона ојра! :koka:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Stenly »

dacha od bosne wrote:@Stenly: Ako je tako kako ti kažeš za Piksija, zašto se ćuti o tome? Što ne objave javno? Garant zato što su oni prije njega bili čisti ko suza.
Ne ćuti se konkretno za tu stvar. Imao je -1 a onda je pokupovao sve od Suzukija do Bronovickog Ailtona i td i doterao na -25.

To i babe na pijaci znaju, i pobegao kao kurva bez da objasni sta je. A video je sta je.

Onda sva ova bratija nakon njega jos toliko i evo ti.

A ako nije tako kako je?

Dzaja ostavio -1. Onda dosli svi ovi i nakrkali -50. Dzajo KRIV SI!

Najdoski, ja te razumem, ali ne mozes prikazivati stanje stvari onako kako ti zelis da budu, vec moras onakve kakve su!

Pixi je pobegao i kraj price! Na zalost tako je.
Last edited by Stenly on Fri Jun 06, 2014 9:04 pm, edited 1 time in total.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ни сам Човић није нашао у књигама ово што Стенли зна!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by dacha od bosne »

Stenly wrote:
dacha od bosne wrote:@Stenly: Ako je tako kako ti kažeš za Piksija, zašto se ćuti o tome? Što ne objave javno? Garant zato što su oni prije njega bili čisti ko suza.
Ne ćuti se konkretno za tu stvar. Imao je -1 a onda je pokupovao sve od Suzukija do Bronovickog Ailtona i td i doterao na -25.

To i babe na pijaci znaju, i pobegao kao kurva bez da objasni sta je. A video je sta je.

Onda sva ova bratija nakon njega jos toliko i evo ti.

A ako nije tako kako je?

Dzaja ostavio -1. Onda dosli svi ovi i nakrkali -50. Dzajo KRIV SI!

Najdoski, ja te razumem, ali ne mozes prikazivati stanje stvari onako kako ti zelis, vec moras onakve kakve su!

Pixi je pobegao i kraj price! Na zalost tako je.
Pa, vidi, babe na pijaci to možda znaju, ali nigdje da to izađe na svjetlost dana i da se zvanično objavi. Davno sam rekao, ako se dokaže njegova krivica, prvi ću biti u redu da opletem po njemu. Do tada, mrka kapa, osim ako trebam vjerovati babama sa pijace :mrgreen:

Elem, ja sam svojevremeno, još dok smo skoro svi pisali na onom drugom forumu dobio od provjerene osobe info da je Piksi otiša zato što su mu prijetili i da je (po tim izvorima) ček bio i gepekovan.

Treba to sve debelo preispitati, ali teško da će se to u zemlji Srbiji desiti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by lucky#13 »

Dzaja je ostavio na -5, a Pixi -15

S tim da je Dzaja sve igrace 84/85 prodao menadzerima, 50%

S Pixijem smo imali poslednji put ozbiljan tim, koji je mogao da igra evropu i prezimi. Ovi ostali su s -15 do -50 dosli bez titule!. A sad je vec -60
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Stenly »

Brate Ilija, to što je on našao nažalost ko i da nije. Zaboravljeno je negde u panduraciji...

Koliko je Pixi ostavio, ja ne znam tačno šta je pisalo kod Čovića?

Ali je bilo nakon njega -20/25?
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by carapan »

Svima onima, bez reda, bez sentimentalnosti, koji su sve ovo napravili godinama, koji su klub, gigant, sveli na najjnize grane, svaki dinar koji su od njega uzeli na lopovski nacin, dali za bolest najmilijima !!

E sada, da li spava Vesic mirno, ne znam, ali ja njemu i slicnima, sve ovo od srca zelim.... Znam ja da ta baraba, koja danas pise proglas Djilasu za osnivanje partije, a sutra ljubi skute drugom gospodaru, sada uziva u milionima, i trosi te iste Zvezdine pare, ne obaziruci se na sve ovo..Zato mu i to zelim, jer je govno neopevano...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Najdoski dr. Ilija »

Stenly wrote:Najdoski, ja te razumem, ali ne mozes prikazivati stanje stvari onako kako ti zelis da budu, vec moras onakve kakve su!
Би ли ти пријатељу смео за то да гарантујеш неком покретном или непокретном имовином?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked