Бивше управе, председници, спортски директори

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by EmptyClip »

Ушке не постоји један једини разлог због ког би Бригели Обрићи и слични добили прилику да обуку Звездин дрес. Ако си кренуо да штедиш онда гурај дечурију којекакву, а не да доводиш 25огодишње играче из Мађарске и Јавора. Катастрофалан потез. И џаба онда давање 100% и знање шта је Звезда, мада и то ти не стоји ал ајде.

Други, за Вилотића није крив Роби већ је крива управа што га је вратила у тим.

И треће, никог ми нисмо продали. Звезду је продао Лукић за премије за прво место и куп.
Popaj

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Popaj »

Goxy wrote:Сад прича почиње да губи на вредности и аргументима, и све више подсећа на оне насумичне анкете када на улицама питају људе како живе, а они одговарају "све су покрали политичари, они уживају док ми гладујемо, не памтим да нам је било горе" и слично.

Надао сам се да смо мало већи од тога. :]
Управо то. Ово није расправа, ово је хејтовање. Што не каже нико какву финансијску ситуацију су наследили када причамо о дугу? Маследили су расуло у клубу. Да нам је тада дошао неки Мишковићев кадар ми сада не би постојали. Лепо је Шкундрић то објаснио.
бишоп wrote:Ја сам на њега и његову управу гледао као на једно прелазно решење, е сада што се тај прелазни период толико одужио није његова кривица већ је то последица тога да нико није хтео врућ кромпир у руке. Можда резултати говоре да се ради о најгорој управи у историји Звезде али ако погледамо мало ширу слику видећемо да су ипак оне пре њега кудикако штетније по Звезду.
Значи, ако игноришемо болдовано онда игноришемо реалност. Слаткиш из Ниша је такођер незнањем урушио клуб па га скоро нико овде не спомиње. При томе је још и упустио Мишковића у клуб. А он изгледа испаде легенда а Лукић скот.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by EmptyClip »

Јесте, кад се наводе аргумети који не одговарају уху онда се игноришу и називају хејтом.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by dacha od bosne »

Niko ne spori da je finansijska situacija koju su nasljedili bila loša, ali...
Prva i osnovna greška te uprave je bila smjenjivanje Pižona na +5 i postavljanje kuma.
Druga greška je bila ostavljanje kuma i nakon gubitka titule.
Treća, tjeranje Nikole Lazetića.
Četvrta, dovođenje drugog kuma....

Ove greške da nisu pravljene, Zvezda bi uzela ne jednu, nego možda i dvije titule, a samim tim bi i finansijska situacija bila mnogo bolja.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Najdoski dr. Ilija »

Popaj wrote:Значи, ако игноришемо болдовано онда игноришемо реалност. Слаткиш из Ниша је такођер незнањем урушио клуб па га скоро нико овде не спомиње. При томе је још и упустио Мишковића у клуб. А он изгледа испаде легенда а Лукић скот.
Зато нам и јесте овако, две дупле круне, две групне фазе ЛЕ су урушавање клууба а ове велики спортски радници Весић и Буцко су јадни велики спасиоци!
Ово и јесте казна коју сносимо због таквог става већине!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by tsva »

Lepo se vidi koliko je plodno tlo nasao topspin majstor gazda Vesic. Covek i dalje odoleva zdravom razumu i obicnoj matematici iz osnovne skole. Da bi se moglo gledati napred treba ustanoviti pojedinacnu odgovornost svih za ovu situaciju. Ovako ce vuk pojesti magarca i na kraju ce pojesti i FKCZ. Nerealno je da ovo prezivimo i da ruiniramo Vesicevu reputaciju unistitelja svega crveno belog.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Popaj wrote:А он изгледа испаде легенда а Лукић скот.
Морнару, и један и други су се изборили за своје статусе и као играчи и функционери. Први је то успио као играч, више него заслужено. Други није успио нажалсот да барем као играч постане легенда па да му се статуси потиру...
Врста која изумире
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Могуће, али нажалост није.
Врста која изумире
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

До Звездине легенде на терену се стиже уз доста муке, укључујући европске. ШББКББ. У вријеме Пиксија није било олакшаног уласка у ЛШ (ко је рекао Милан, те године шампион Европе са све казном из Италије). "Наше је да навијамо а управа да ради", чини ми се да није било у то вријеме. Додуше послије Лукића више и није олакшан пут у Европу иако не можемо добити Милана и сл. Отишли су нам прошле године управо бодови из 2007. :smrc:
Врста која изумире
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by keyser_soze »

dacha od bosne wrote:Niko ne spori da je finansijska situacija koju su nasljedili bila loša, ali...
Prva i osnovna greška te uprave je bila smjenjivanje Pižona na +5 i postavljanje kuma.
Druga greška je bila ostavljanje kuma i nakon gubitka titule.
Treća, tjeranje Nikole Lazetića.
Četvrta, dovođenje drugog kuma....

Ove greške da nisu pravljene, Zvezda bi uzela ne jednu, nego možda i dvije titule, a samim tim bi i finansijska situacija bila mnogo bolja.
A ovo su samo neke od gresaka....Sta bi bilo da se nastavi sa nabrajanjem .......I dalje smatram da je Pizon u odnosu na sve naslednike bio dobar trener........Ne dopada mi se ovo provlaacenje fraze "Lukic je hteo ,ali nije znao" ....Lukic je bio samo Vesiceva marioneta , to sto je hteo ili nije ,znao ili nije nebitno je....Bio je samo jedan vazal, a da je toliko hteo ili voleo Zvezdu video bi da Vesic vuce preko njega poteze koji urusavaju klub koji Lukic toliko "voli"....Inace da naglasim najbitniju stvar ,a to je da su se Lukic i njemu slicni toliko snazno drzali za fotelju ne zato sto vole Zvezdu i kako oni kazu "ne vide ni jednu drugu vrednu opciju" nego zato sto nemaju plan B .....Nakon Zvezde svi mogu da budu ono sto su bili , a vi zakljucite sta ....npr .kafedzija , npr istroseni politicki manipulator..npr .kockar itd itd ....kad nemas plan B onda se drzis toga sto imas do poslednjeg daha
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
uskee1512
Новајлија
Posts: 54
Joined: Tue Mar 19, 2013 11:04 pm
Location: ТРСТЕНИК БРАТЕ

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by uskee1512 »

EmptyClip wrote:Ушке не постоји један једини разлог због ког би Бригели Обрићи и слични добили прилику да обуку Звездин дрес. Ако си кренуо да штедиш онда гурај дечурију којекакву, а не да доводиш 25огодишње играче из Мађарске и Јавора. Катастрофалан потез. И џаба онда давање 100% и знање шта је Звезда, мада и то ти не стоји ал ајде.

Други, за Вилотића није крив Роби већ је крива управа што га је вратила у тим.

И треће, никог ми нисмо продали. Звезду је продао Лукић за премије за прво место и куп.
Прво:
Наведи ми клинце који су могли у први тим кад је дошао Лукић?
Друго:
Крив је Роби зато што се неке ствари не износе ван куће!Ми живимо од продаје играча!Вилотић је био добар играч и могло се то утишати на други начин а не онако!Није управа изашла пред новинаре са том причом већ Роби и због тога је крив!Акроз непрофесионалан потез нашег екс тренера.
Треће:
Продали смо је брате,продали смо је!Ако не схваташ шта би нам донело 200 000 чланова(зајеби паре од чланства)онда немам шта ни да причам с'тобом.
Али не...жао нам је било 1000 динара и због тога смо налазили алибије да их не дамо!То је једина истина и све друго је изговор!
И КРВ ТЕЧЕ МОЈА ЦРВЕНО-БЕЛИХ БОЈА
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

бишоп wrote:
Spoiler: show
Нећу више о овоме из простог разлога ( није да немам шта да кажем) што нам Попај баци коску, а ми се глођемо. Када се покретач дискусије укључи у исту тада ћу и ја наставити о Пиксију
Spoiler: show
Не интересују ме ни Попај ни Баџа ни Олива, кажем што мислим. Не глођемо се јер се хвала Богу не вријеђамо.
Врста која изумире
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

keyser_soze wrote:Nakon Zvezde svi mogu da budu ono sto su bili , a vi zakljucite sta ....npr .kafedzija , npr istroseni politicki manipulator..npr .kockar itd itd ....kad nemas plan B onda se drzis toga sto imas do poslednjeg daha
Тачно тако. Какво год да су: Пикси је опет у спорту само сада у тренерским водама и то на солидном нивоу , Пижон такође сада је ваљда на челу Ирака, Роби такође.
Јахачи апокалипсе су се вратили својим претходним занимањима које си прецизно навео. Паметном доста.
Врста која изумире
User avatar
evoimene
Новајлија
Posts: 38
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:48 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by evoimene »

Popaj wrote: Слаткиш из Ниша је такођер незнањем урушио клуб па га скоро нико овде не спомиње. При томе је још и упустио Мишковића у клуб. А он изгледа испаде легенда а Лукић скот.
"Slatkiš iz Niša" je za 2 sezone provedene u klubu doneo 2 duple krune i 2 ozbiljna igranja u Evropi. Taj uspeh je platio minimalnim povećanjem duga iako je zatekao raspalo ekipu gde nije postojala potražnja niti za jednim igračem. Pravio je i dosta grešaka, ali mene njegovo vreme predsednikovanja podseća da vreme Robijevog treniranja - nije sve išlo kako smo zamišljali, ali se videla osnavna (i to pozitivna) ideja rada. U Piksijevom slučaju to značiu prekid zaključivanja ugovora sa 50-50%, autoritativne trenere (Zenga, Bajević), dovođenje najkvalitetnijih mladih igrača iz Srbije (Milijaš, mustafa...) i kvalitetne strance. Negde je sa tim strancima pogodio (Kastiljo, Gaj, Molina...), negde omanuo (Bronovicki, Barkos...), ali se osnovna ideja videla. Posle dugo vremena, a nikada od tada.
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by keyser_soze »

evoimene wrote:
Popaj wrote: Слаткиш из Ниша је такођер незнањем урушио клуб па га скоро нико овде не спомиње. При томе је још и упустио Мишковића у клуб. А он изгледа испаде легенда а Лукић скот.
"Slatkiš iz Niša" je za 2 sezone provedene u klubu doneo 2 duple krune i 2 ozbiljna igranja u Evropi. Taj uspeh je platio minimalnim povećanjem duga iako je zatekao raspalo ekipu gde nije postojala potražnja niti za jednim igračem. Pravio je i dosta grešaka, ali mene njegovo vreme predsednikovanja podseća da vreme Robijevog treniranja - nije sve išlo kako smo zamišljali, ali se videla osnavna (i to pozitivna) ideja rada. U Piksijevom slučaju to značiu prekid zaključivanja ugovora sa 50-50%, autoritativne trenere (Zenga, Bajević), dovođenje najkvalitetnijih mladih igrača iz Srbije (Milijaš, mustafa...) i kvalitetne strance. Negde je sa tim strancima pogodio (Kastiljo, Gaj, Molina...), negde omanuo (Bronovicki, Barkos...), ali se osnovna ideja videla. Posle dugo vremena, a nikada od tada.
Uglavnom tacno...pogotovo za trenere...kad uporedimo njegove i ove kasnije ....strasno
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
Locked