Бивше управе, председници, спортски директори

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by EmptyClip »

uskee1512 wrote: Прво:
Наведи ми клинце који су могли у први тим кад је дошао Лукић?
Друго:
Крив је Роби зато што се неке ствари не износе ван куће!Ми живимо од продаје играча!Вилотић је био добар играч и могло се то утишати на други начин а не онако!Није управа изашла пред новинаре са том причом већ Роби и због тога је крив!Акроз непрофесионалан потез нашег екс тренера.
Треће:
Продали смо је брате,продали смо је!Ако не схваташ шта би нам донело 200 000 чланова(зајеби паре од чланства)онда немам шта ни да причам с'тобом.
Али не...жао нам је било 1000 динара и због тога смо налазили алибије да их не дамо!То је једина истина и све друго је изговор!
За децу право да ти кажем не сећам се, отишло из меморије. А било је, није да није. Срнићи примера ради, Aца Ковачевић, Деспотовић. Јебига, кренеш са обдаништем па полако. Ако можеш да даш 200к за Обрића можеш и неке клинце да довучеш, бар једног за паре које си дао Васиљевићу Цветковићу Ђорђевићу и тако тим несрећницима.
Друго, како се могла решити ства са Вилотићем? Да игра док се не прода иако је направио срање?
И треће, не ради се о хиљаду динара. Ради се о вери у способност људи. Просто некад знаш да 200.000 пута 1000 неће ништа донети.
User avatar
evoimene
Новајлија
Posts: 38
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:48 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by evoimene »

бишоп wrote:
evoimene wrote:
Taj uspeh je platio minimalnim povećanjem duga iako je zatekao raspalo ekipu gde nije postojala potražnja niti za jednim igračem.
Надам се да ниси био озбиљан када си ово написао
Da bih predupredio pominjanje Žigića, Jankovića, Baste i sl. malo podsećanje da su dobili na ceni tek kod Piskija kad smo uzeli titulu i igrali Evropu. Igrače koji ne mogu u raspaloj našoj ligi da uzmi ni titulu n i kup, niko neće (kao sada). Da je bilo drugačije, misliš da bi Vujin propustio da se omrsi nekom prodajom ? Nismo imali apsolutno ni jednu ponudu ni za jednog igrača. Kao sada.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by tsva »

Ako je verovati Covicevom izvestaju onda rast duga nije bio toliko veliki prema rezultatima. Ako cemo da baratamo s brojevima da stavimo na papir koliko su kostale dve duple krune i solidno predstavljanje u evropi i da uporedimo sa 1 kupom i dupliranjem duga od strane Vesica i njegovih poltrona. Piksi je imao svojih gresaka a nije imao ni obrazovanja ni kvalifikacije da vodi klub kakva je FKCZ u situaciji u kojoj drzava ne postoji. Dobro je ziv ostao s kim je "morao" da saradjuje. Uz sve svoje greske i mane za one malo pre njega i sve posle njega je majka Tereza. Barem se malo razumeo u fudbal za razliku od ostalih. Realno ne bi on bio ovoliko pljuvan da je vise mislio na veliku subotu i pravdu za urosa al nije. Da se uvlacio u bulju kome je trebalo ne bi ga ni izbacivali iz prostorija kluba. Mislio je da je FKCZ sport primarna stvar i zestoko se zajebao. Na kraju jedva izbegao gepek. Dobro je da se vratio onome sto najbolje zna - fudbalu. Veliki majstor, poslednji pravi fudbaler iz Srbije.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by keyser_soze »

Koliko ja znam Zigic je doveden ....nije prosao bas Zvezdinu skolu ..Doveden je kao drvo i eto koliko je znacio ..ne secam se takvog poteza kod Lukica ...Lukic nije mogao da nadje jednog centarfora koji moze da postigne gol ...kad se setim AK :koka:
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
evoimene
Новајлија
Posts: 38
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:48 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by evoimene »

Lukićev Ziga je Lekić. Otprilike smo isto i para uzeli.
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Valter »

Ja se samo nadam da nam je ostalo nešto štoperica od onih koje su kupljene za 300.000 evra. Trebaće Sa Pintu na leto. Čovek je predan radu.

Nadam se da je i ona mesara u Sopotu kojoj je Lukić prebacio 100.000 evra sa Zvezdinog računa, donela bar dve šnicle u klub.

Nadam se...

Ne, ne nadam se ničemu kada je u pitanju to ljudsko zlo više.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by carapan »

Ali najjaca im fora bila ona, kao smenis Vesica iz UO, ali ga ostavis za savetnika :lol:

Kuku samo kada se setim..Ljudi, dobro smo mi i zivi kao klub, dobro uopste imamo ista, kakav nas olos vodio.. Olos prvog reda !!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Beara_Vladimir »

Popaj wrote: Слаткиш из Ниша је такођер незнањем урушио клуб па га скоро нико овде не спомиње. При томе је још и упустио Мишковића у клуб. А он изгледа испаде легенда а Лукић скот.
Слаткиш из Ниша је легенда и остаће легенда за све, осим за оне који га отераше са Маракане. Зар ти стварно мислиш да је Мишковићу требало да га било ко пусти у клуб? Кад већ причамо о томе ко је и како урушио клуб, треба рећи и да је наша пропаст почела за време првог председниковања Џајића, који је пустио мешетаре и менаЂере у клуб, који је оставио Пиксију играче са ко зна каквим уговорима. Пикси је знао како треба радити. Имао је визију како да од Звезде направи респектабилан клуб. Као и свако други, имао је својих грешака. Ја му највише замерам Алкосана. Са друге стране, Џајића је Џумхурбашкан аболирао, па се о његовој кривици не прича. Поредити Пиксија са Лукићем, Весићем и екипом је смешно.
Last edited by Beara_Vladimir on Sun Mar 24, 2013 8:42 pm, edited 2 times in total.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
uskee1512
Новајлија
Posts: 54
Joined: Tue Mar 19, 2013 11:04 pm
Location: ТРСТЕНИК БРАТЕ

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by uskee1512 »

EmptyClip wrote:
uskee1512 wrote: Прво:
Наведи ми клинце који су могли у први тим кад је дошао Лукић?
Друго:
Крив је Роби зато што се неке ствари не износе ван куће!Ми живимо од продаје играча!Вилотић је био добар играч и могло се то утишати на други начин а не онако!Није управа изашла пред новинаре са том причом већ Роби и због тога је крив!Акроз непрофесионалан потез нашег екс тренера.
Треће:
Продали смо је брате,продали смо је!Ако не схваташ шта би нам донело 200 000 чланова(зајеби паре од чланства)онда немам шта ни да причам с'тобом.
Али не...жао нам је било 1000 динара и због тога смо налазили алибије да их не дамо!То је једина истина и све друго је изговор!
За децу право да ти кажем не сећам се, отишло из меморије. А било је, није да није. Срнићи примера ради, Aца Ковачевић, Деспотовић. Јебига, кренеш са обдаништем па полако. Ако можеш да даш 200к за Обрића можеш и неке клинце да довучеш, бар једног за паре које си дао Васиљевићу Цветковићу Ђорђевићу и тако тим несрећницима.
Друго, како се могла решити ства са Вилотићем? Да игра док се не прода иако је направио срање?
И треће, не ради се о хиљаду динара. Ради се о вери у способност људи. Просто некад знаш да 200.000 пута 1000 неће ништа донети.
Па види...не можеш да их се сетиш јер их нисмо ни имали а и оно мало што смо имали је већ било на стартној позицији за бежање из нашег клуба.Клинце друге...па смешно је причати о другим клинцима кад ни своје нисмо могли да намолимо да остану!Остао мали Савић само а његов тата почео да уцењује од старта!
Вилотић је могао да буде и склоњен,упозорен,кажњен...мноого начина је имало ал да то остане у нашој кући!И да га није хтео у тиму Роби је могао да га не стави у тим и тачка-без препирања у медијима!Нанео је велику бламажу и себи и Црвеној Звезди онаквом изјавом!Већ ако је хтео могао је да га олаје и медијски да каже да се не труди,да се не залаже и да ће у будуће морати да да 100% више па да се нађе у тиму...и завршена би била прича а не онако како је он то урадио!
А за ово треће ниси у праву.Довели су Газпром без тога,замисли каква би спонзорства донела маса од 200 000 људи!Поента приче и јесте била у томе.Паре ко паре...не би донеле много!
Зато се касније пробало са бесплатним улазницама да би се показала бројност навијача и фазон пун стадион па да се тим привуку спонзори ал то је већ био очајнички потез.
Знаш-најлакше је рећи попут Чарапана или ТСВЕ-то је најгора управа и ја сам вам причао а да при том нико није ни мрднуо дупе да проба да схвати неке потезе.
Кренуло е да ће све бити како треба и онда се десило нешто што ни ја нисам очекивао-акција чланство је пропала и ако је била кључан фактор за спашавање Црвене Звезде!Овима сада је много лакше јер имају добру залеђину и неће нико са власти пустити да сад Звезда пропадне и то је 100%тако.Ја за Звезду више не бринем!
И КРВ ТЕЧЕ МОЈА ЦРВЕНО-БЕЛИХ БОЈА
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by EmptyClip »

Не може чланство да буде кључ за спашавање клуба кад клуб воде људи који не знају посао. Могу ја да им дам 48 милиона евра да пребију дуг а они би направили нових 48. то су ортодоксне незналице под један, а под два су и лажови и преваранти. Такорећи ђубрад.

И немој да ми Бишоп каже да није цивилизовано те наше какви су такви су називати ђубретом јер неко ко води клуб који волим а мене намерно лаже и обмањује је ништа више до ђубре.


Око играча више нећу јер стварно не могу да се сетим кога смо све имали. Ето Савића се нисам сетио. А знам да је било играча, сећам се писао сам о њима, ал ми изашлоиз главе. Пробао сам да изгуглам ал сам нашао само састав првог тима.
Око Вилотића те стварно не разумем.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by dacha od bosne »

бишоп wrote:
Spoiler: show
Ја сам мислио да ћемо бар овде нормално дискутовати без било каквих лепљења етикета типа Слаткиш из Ниша, Султан са Уба ... ало људи какви су да су, наши су, пишемо о људима који су писали нашу историју на овај или онај начин. Чему оволики изливи мржње према одређеним људима. О некима и ја немам лепо мишљење па никада себи нећу дозволити да их осим по презимену или надимку ословљавам. Хвала!
Slažem se sa tobom, mada razumijem i drugu stranu.

Odrđene rasprave teku u dobrom smjeru, ali hajde da budu još kvalitetnije, i da probamo sa što manje etiketiranja (posebni prema legendama, kao što su Džaja, Piksi).
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Goxy »

Када је садашња управа дошла на чело (а и пре, док су били Радна група), помињали су у неколико наврата претходнике, пре свега Пиксија, као одговорне за тренутно стање.

У међувремену се нешто догодило.

Резултат тога што се догодило - када сте задњи пут прочитали да је Човић окривио Пиксија за било шта? Или неко из управе? :]

Није, и више неће. Ево, запамтите моје речи. А запитајте се зашто је то тако. Наравно, за мене, и остале који никада нису потпали под кампању против Пиксија, ствари су увек биле јасне. А временом ће постати и осталима.
-Бивши форумаш-
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by EmptyClip »

Не мислим да си био злонамеран.
Сам ценим.
Поштујем и кад неко мисли да је неко кога ја ценим и поштујем ђубре.
Не мислим да се пљувачином мери Звездаштво.

Пљувачина је израз револта. Врло ретко прибегавам томе, само кад ме неко баш изведе из такта. Као рецимо Лукићева управа и пар људи у њој. И спреман сам да свакоме објасним ту количину срџбе.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by tsva »

EmptyClip wrote:

Око играча више нећу јер стварно не могу да се сетим кога смо све имали. Ето Савића се нисам сетио. А знам да је било играча, сећам се писао сам о њима, ал ми изашлоиз главе. Пробао сам да изгуглам ал сам нашао само састав првог тима.
Око Вилотића те стварно не разумем.

Ogi Vranjes, "netalentovan" klinac ce da zavrsi na svetskom prvenstvu i u ligi petice kad tad

sve je to suplja prica koja je odmah pala u vodu dovodjenjem brigela, obre kobre i ostalih.

ko produzi ugovor Mijovicu?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
uskee1512
Новајлија
Posts: 54
Joined: Tue Mar 19, 2013 11:04 pm
Location: ТРСТЕНИК БРАТЕ

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by uskee1512 »

tsva wrote:
EmptyClip wrote:

Око играча више нећу јер стварно не могу да се сетим кога смо све имали. Ето Савића се нисам сетио. А знам да је било играча, сећам се писао сам о њима, ал ми изашлоиз главе. Пробао сам да изгуглам ал сам нашао само састав првог тима.
Око Вилотића те стварно не разумем.

Ogi Vranjes, "netalentovan" klinac ce da zavrsi na svetskom prvenstvu i u ligi petice kad tad

sve je to suplja prica koja je odmah pala u vodu dovodjenjem brigela, obre kobre i ostalih.

ko produzi ugovor Mijovicu?
Врањеш је дошао из Бања Луке у Звезду...чини ми се?Јбг...где је он сад?Био у Шерифу и од тад ништа нисам чуо о њему.Отишао у Напредак и можда је грешка што није добио шансу у Звезди-ал добро...није ни први ни задњи.
Ти кажеш шупља прича и то је то.Сад...шта је ту шупље,не разумем!?Ја се сећам да нисмо имали паре и да су нам се играчи разбежали па да смо неке јурили и по аеодрому и молили их да се врате.Јел било тако?Омладинска школа-ма каква год да је сад и ма колико год да су грешили ипак су направили неку школу и ипак су направили неке играче за разлику од оног шта су нашли а то је једно велико ништа!
Нисмо имали школу,нисмо имали паре,имали смо страшан период иза нас и сад,зар мислиш да је сваки играч из ЈСлиге једва чекао да дође у клуб којем навијачи певају "буђав лебац"!?Једини излаз је био онај што су Лукић и његови сарадници одрадили.нађи неке звездине екс клинце који воле свој клуб-напржи их на причу да су они "звездини војници"и звездини спаситељи,дај им парче хлеба и пусти их да играју!
ајд сад,јел то није деловало добро у почетку?Сети се како су играли ти "неспособњаковићи".Побеђивали на муку али јурили,трчали...борили се као лавови!Стварно нису знали али су кидали и трудили се!
И онда на то напржавање Лукић и екипа смисле још једну добру ствар која је била у склопу акције Делија"МОБИЛИЗАЦИЈА"где смо сви звездаши требали да постанемо породица и где смо сви требали да станемо,не уз Лукића,већ уз Звезду и да бар четри посто од оних 5 милиона звездаша да тих хиљаду динара и постане део Црвене Звезде!
велика срамота је што то није успело!
Јесте...нису били способни,јесте...нису знали другачије и нису имали резервни план јер су били убеђени да ће чланство бити масовно и ....сјебали смо их!Након пропадања чланства и они су се погубили.Крали...!?А шта су то крали!?Од кога су крали!?
И КРВ ТЕЧЕ МОЈА ЦРВЕНО-БЕЛИХ БОЈА
Locked