Бивше управе, председници, спортски директори

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

Константин wrote:
Нека, када није било памети и треба да сви, и мање и више криви да иду до краја. Али од почетка да се крене, од 1992. па да видимо прво да ли је и ако јесте неко лагао да је држава узимала од Звезде, зашто... Па онда даље.
Много ме то занима баш. Поготово се уфам о објективност српског правосуђа у свјетлу најновијих пресуда Цанету и компанији да нијесу шверцали цигарете. :magare: А и Цобра Кертес видим ослобођен у пакету с њим, један од најзначајнијих шрафова у тој тадашњој држави о којој причаш, је ли тако... :koka:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Какве Цане или Кертес имају везе са потребом да неко из Звезде само каже истину о узимању Звездиних пара од трансфера од стране државе!? :shock: Каква опсједнутост политиком...
Ствар је врло једноставна, ако то није истина онда треба да се упре прстом у онога ко је то пласирао у јавност јер је више него јасно да је то алиби прича за пљачку клуба. Ако је истина да је држава пајсала паре од рекордних трансфера икада, онда напокон да се утврди како и колика је цифра. Џаја и Цвеле су хвала Богу још живи. Мислите да би погани Гебелс нпр. да је нешто слично било у Партизану, пропустио прилику да се пронађе ова информација па да искористи прилику код државних спонзорстава и надолазеће приватизације? Све у динар би било објелодањено.
Дакле или нас је неко лагао, или је неко испао 3,14ка према Звезди, нема треће.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

Slazem se ali sam skeptican u pogledu efikasnosti drzave i pravosudja.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by tsva »

nije rekao nista sto nismo vec znali
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Па било је и новина, скаути Дика или Маза преко менаџера препустили намјерно његовог пика Зорана Тошића Партизану који је послије за милионе продат МанЈунајтеду. Надробљено је свега па и лупања у вези политике ко је послао дрон, али било је и добрих подјећања и опсервација везано за Звезду. Неке ствари нас чекају кад тад након што се одбацимо од дна.
Врста која изумире
User avatar
Limun
Члан клуба
Posts: 203
Joined: Thu Apr 18, 2013 7:04 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Limun »

greska
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

Жив жив жив, нико није крив! :ovca:
Nema krivičnih prijava, niko nije kriv za Zvezdin dug od 50 miliona evra

Image
16 decembar 2014 | 10:28(13) Twitter

Završena je višemesečna istraga u vezi s poslovanjem FK Crvena zvezda u periodu od 2006. do 2012. godine, policija je do detalja pročešljala više od 80 transfera i nije pronašla ništa nezakonito u njima, saznaje Kurir. Samim tim, neće biti ni krivičnih prijava, jer je dug, kako se navodi, nastao zbog nedomaćinskog poslovanja, malih prihoda, a velikih troškova. Crvena zvezda ima dug od 50 miliona evra, ali kako Kurir prenose sve je odustaljeno, jer nisu pronađeni dokazi za pokretanje krivičnih prijava. Čini se da je dug sam od sebe nastao. Neže biti optužnica za bivše predsednike kluba: Dragana Stojkovića, Toplicu Spasojevića, Dena Tanu i Vladana Lukića, kao i članove njihovih uprava, pre svih generalne sekretare Nebojšu Lekovića, Zorana Damjanovića, Sašu Kozića i Andriju Kleuta Tužilaštvo je obavilo informativne razgovore sa svim članovima tadašnje uprave kluba. Dug FK Crvena zvezda trenutno iznosi 54 miliona evra. Kako Kurir saznaje, kompletan dug nastao je na osnovu nedomaćinskog poslovanja, velikih troškova i malih prihoda i neracionalnog zaduživanja, što ne može da bude osnov za krivično gonjenje. Klub je daleko manje zarađivao nego što je trošio. Tako zvezde preživljava najgore momete od osnovianja zbog astronomskih plata igračima poput Ailtona, Suzukija, Lukaša, Jestrovića, Tričkovskog, Koromana, Žefersona, Bronovickog, Borhe, Pašeka, Evandra... Među sumnjivim transferima bili su prelazak Vladimira Stojkovića u Nant za miliona evra (2006. godine), Milana Biševca u Lans za 2.6 miliona evra (2007), Nikole Žigića u Rasing za 6,25 (2006), Boška Jankovića, čiji je transfer u Majorku iznosio 3 miliona evra (2006) i Nenada Kovačevića u Lans za 2,6 milioan evra (2006.)

Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=138298" onclick="window.open(this.href);return false;
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Menadžer napadača crno-belih Radojica Božović nije hteo da nastavlja polemiku na ovu temu.
“Nemam nikakav poseban komentar na to, za mene je ovo sve sada završena priča. Ja sam prijatelj Partizana, nisam ni bio inicijator svega ovoga. Ponuda je bila odlična i za crno-bele i za Škuletića. Biće teško Petru ponovo da se skoncentriše na obaveze u Partizanu, bio je glavom već u Lilu”, rekao je Božović za Novosti.
Овог је Лукић иначе промовисао 2009. године и у пријатеља Звезде, резултати су видљиви...
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by crazynorth75 »

Tad se niko nije bunio da ova grobarčina raspala bude u upravi, ali se pregovaralo smije li Bosančić. Ili ovo sa ovim iz NIS-a Bajatović ili kako već, a zabranjuje se Mrdakoviću (za kog ni ja lično nisam, ali mora se neki princip održavati 'bem ga).
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Najdoski dr. Ilija »

Принцип је да нема никаквог принципа! :(
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by dacha od bosne »

Najdoski dr. Ilija wrote:Принцип је да нема никаквог принципа! :(
Nažalost.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by musemic »

http://www.mozzartsport.com/vesti/dejo- ... nera/92108" onclick="window.open(this.href);return false;

Jbt. prvaci Evrope, sveta... ljudi u najboljim godinama...sa svim svojim manama i sujetama, zajedno bi Zvezdu izvukli iz blata za tri godine, garantujem.

Ako si pravio ponocni prevrat, na ove adrese si trebao da kucas, Svemoguci, a ne kod ovih jadnika...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Dennis Rodman »

musemic wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/dejo- ... nera/92108

Jbt. prvaci Evrope, sveta... ljudi u najboljim godinama...sa svim svojim manama i sujetama, zajedno bi Zvezdu izvukli iz blata za tri godine, garantujem.

Ako si pravio ponocni prevrat, na ove adrese si trebao da kucas, Svemoguci, a ne kod ovih jadnika...
Ne bih da budem zlonamjeran prema vlastodršcima, ali nekad mi se u noćnim morama javi daleka, ali opet zabrinjavajuća pomisao da možda ipak na prvom mjestu nije bilo da se spasi Zvezda, već da se neki ljudi uglave u fotelje transfer preduzeća sa Marakane... ma, šalim se, spašavaju Zvezdu i super im ide! :kosarkas:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by crazynorth75 »

A od Viteza to :dita:
И Сопот се спрема да тужи Звезду због дуговања за Спајића?

16 март, 20150
Из Црвене звезде нису нам прослеђена средства солидарности – каже оперативац Космајаца
Image
ФОТО: М. Спасојевић
Наспрам приче о борби на терену, са Бојаном Давидовићем, генералним секретаром српсколигаша под Космајем смо повели и ону о једнако важној теми – финансијама.

Ситуација је тешка, било је питање и да ли ћемо овог пролећа наставити такмичење. Иако од јуна прошле године имамо правоснажну одлуку Арбитражне комисије заједнице Супер лиге, и даље нам из Црвене звезде нису прослеђена средства солидарности, а после трансфера Уроша Спајића у Тулуз, претпрошле године – рекао је Давидовић, који је потом наставио:

О динамици исплате у последњих шест месеци причали смо са Стефаном Пантовићем, вд генералног секретара који нам је предочио да сазнања о разговорима има и директор Звездан Терзић. Како нам је, међутим, Пантовић недавно наговестио да од тога неће бити ништа, приморани смо да се обратимо дисциплинској комисији ФСС. Не сумњамо да ће нас заштитити.

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/1555 ... za-spajica" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked