Бивше управе, председници, спортски директори

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Управа је вредна..." - председник, спортски директор и

Post by Dennis Rodman »

lucky#13 wrote:Dzaja je ostavio na -5, a Pixi -15

S tim da je Dzaja sve igrace 84/85 prodao menadzerima, 50%

S Pixijem smo imali poslednji put ozbiljan tim, koji je mogao da igra evropu i prezimi. Ovi ostali su s -15 do -50 dosli bez titule!. A sad je vec -60
Brate, nemoj da zezaš da je već ovoliko? Onda je šarena laža bilo ono "smanjivanje" na 40... Šta je ovo, ljudi, kakvi su ovo crni dani za narod, sve gola laž i obmana.... ne može biti druge, nego da mi kao narod ne valjamo. Gdje ćemo i valjati, uzmi pročitaj ispod bilo kog sportalovog članka komentare, sve vrvi od teške nepismenosti... onda nije čudo što nas tako vuku za nos, raznorazni "doktori nauka"... Na koji način promijeniti ovo stanje i kako i u čemu naći nadu?
Zvezdaš. Robista.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by tsva »

Ne pominje se naravno gazda Vesic koji je shipku u dzep stavio za sitne pare pa dve godine nije bilo vreme za smenivanje jer nije bilo boljih. Za ovu propast su krivi i oni sto su otimali i ovi sto su cutali i ovi sto se se prodali za sitnu paru. Posle jebanja nema kajanja.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

Одговорити истинитим аргументима

- навијачка група није жељела Лукића (и Весића) као управнике већ прелазну управу од конобаревих (Мишковићевих!) и Лукићевих (Весићевих) кадрова.

- на инсистирање навијачке групе маршнути су из клуба Аџа и Стева Мајами а Весић из УО, између осталог и због жене му и родбине коју је запослио по клубу. Остао је савјетник успркос вољи навијачке групе

- на инсистирање чланова скупштине из навијачке групе извршена је измјена статута клуба којом је довољна натполовична већина за смјену предсједника а тиме и управе клуба и то успркос изричитом противљењу "харизматичних" управника

- вољом и интервенцијом "шипке" спријечен је први удар на Робија и његова смјена од стране "харизматичних"

- успркос различитим погледима на ситуацију у клубу, навијачка група је изричито затражила да Весић оде из клуба а то што је он остао у сјенци опет је била виша политичка сила (о томе сам писао на теми управа)

Врло конкретна дјела и поступци. Ситуација на утакмици против Бордоа која се радо узима као аргумент, то је врло јасно објаснио МоСа, па нек понови ако га не мрзи.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија wrote:Одговорити истинитим аргументима

- навијачка група није жељела Лукића (и Весића) као управнике већ прелазну управу од конобаревих (Мишковићевих!) и Лукићевих (Весићевих) кадрова.

- на инсистирање навијачке групе маршнути су из клуба Аџа и Стева Мајами а Весић из УО, између осталог и због жене му и родбине коју је запослио по клубу. Остао је савјетник успркос вољи навијачке групе

- на инсистирање чланова скупштине из навијачке групе извршена је измјена статута клуба којом је довољна натполовична већина за смјену предсједника а тиме и управе клуба и то успркос изричитом противљењу "харизматичних" управника

- вољом и интервенцијом "шипке" спријечен је први удар на Робија и његова смјена од стране "харизматичних"

- успркос различитим погледима на ситуацију у клубу, навијачка група је изричито затражила да Весић оде из клуба а то што је он остао у сјенци опет је била виша политичка сила (о томе сам писао на теми управа)

Врло конкретна дјела и поступци. Ситуација на утакмици против Бордоа која се радо узима као аргумент, то је врло јасно објаснио МоСа, па нек понови ако га не мрзи.
Још једанпут да поновим. Против Бордоа нисмо линчовали Лукића јер је нервоза била огромна. Била је велика фрка, добар део Севера је кренуо да га пита за здравље, али тиме тада не би добили ништа, сем сукоба унутар Севера. Није било ни време ни место да се на тај начин обрачунавамо са Лукићем. Зшто се чекало после на реакцију? Јанкосан имао резултате са тимом.

ТСВА, нико паре није добио са врха од Весића. Али нико.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

бишоп wrote:
Spoiler: show
Либурнија wrote:Одговорити истинитим аргументима

- навијачка група није жељела Лукића (и Весића) као управнике већ прелазну управу од конобаревих (Мишковићевих!) и Лукићевих (Весићевих) кадрова.

- на инсистирање навијачке групе маршнути су из клуба Аџа и Стева Мајами а Весић из УО, између осталог и због жене му и родбине коју је запослио по клубу. Остао је савјетник успркос вољи навијачке групе

- на инсистирање чланова скупштине из навијачке групе извршена је измјена статута клуба којом је довољна натполовична већина за смјену предсједника а тиме и управе клуба и то успркос изричитом противљењу "харизматичних" управника

- вољом и интервенцијом "шипке" спријечен је први удар на Робија и његова смјена од стране "харизматичних"

- успркос различитим погледима на ситуацију у клубу, навијачка група је изричито затражила да Весић оде из клуба а то што је он остао у сјенци опет је била виша политичка сила (о томе сам писао на теми управа)

Врло конкретна дјела и поступци. Ситуација на утакмици против Бордоа која се радо узима као аргумент, то је врло јасно објаснио МоСа, па нек понови ако га не мрзи.
Млади лаве :smeh: :travka: дивим се твојој толеранцији и стрпљењу само се питам до када ће трајати, када ће иста особа исту ствар написати већ на следећој страни или некој другој теми потпуно игноришући твој упис, и тако из дана у дан из недељу у недељу
Spoiler: show
:jelenko: :kreza:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by lucky#13 »

Либурнија wrote:- вољом и интервенцијом "шипке" спријечен је први удар на Робија и његова смјена од стране "харизматичних"
Voleo bih da neko sretne Robija, da ga pita za desavanja u avionu sa navijacima i da li su oni jedni od glavnih razloga odlaska... Al dobro,ovo sada nije ni bitno
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

Робија је неко већ и срео и, колико сам схватио, искуства са навијачима су била углавном позитивна. А срели су га људи који су све само не наклоњени навијачкој групи, поготово не врху. Међутим не могу и нећу о детаљима пошто је ријеч ријеч, то би ти као дежурни инсајдер :mrgreen: морао да прихватиш са разумијевањем. ;)
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Najdoski dr. Ilija »

lucky#13 wrote:
Либурнија wrote:- вољом и интервенцијом "шипке" спријечен је први удар на Робија и његова смјена од стране "харизматичних"
Voleo bih da neko sretne Robija, da ga pita za desavanja u avionu sa navijacima i da li su oni jedni od glavnih razloga odlaska... Al dobro,ovo sada nije ni bitno
Ovako, da se razumemo ja sam jedan od velikih kriticara Grupe i smatram da nose veliki deo krivice za stanje kluba ali ovo sto je Liburnija naveo i meni je potvrdio jedan nas clan koji po pitanju navijaca ide u istu "fioku" samnom!
Eto cisto realnosti radi!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by МоСа ВерСе »

lucky#13 wrote:
Либурнија wrote:- вољом и интервенцијом "шипке" спријечен је први удар на Робија и његова смјена од стране "харизматичних"
Voleo bih da neko sretne Robija, da ga pita za desavanja u avionu sa navijacima i da li su oni jedni od glavnih razloga odlaska... Al dobro,ovo sada nije ni bitno
Ма исто као и Џенкинса кад су срели покојни Веља и Ица у кафани. пуцали шамари, терали га да диже три прста...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Либурнија wrote:Робија је неко већ и срео и, колико сам схватио, искуства са навијачима су била углавном позитивна. А срели су га људи који су све само не наклоњени навијачкој групи, поготово не врху. Међутим не могу и нећу о детаљима пошто је ријеч ријеч, то би ти као дежурни инсајдер :mrgreen: морао да прихватиш са разумијевањем. ;)
Слободно кажи, цар је го.
Врста која изумире
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Либурнија wrote:Одговорити истинитим аргументима

- навијачка група није жељела Лукића (и Весића) као управнике већ прелазну управу од конобаревих (Мишковићевих!) и Лукићевих (Весићевих) кадрова.

- на инсистирање навијачке групе маршнути су из клуба Аџа и Стева Мајами а Весић из УО, између осталог и због жене му и родбине коју је запослио по клубу. Остао је савјетник успркос вољи навијачке групе

- на инсистирање чланова скупштине из навијачке групе извршена је измјена статута клуба којом је довољна натполовична већина за смјену предсједника а тиме и управе клуба и то успркос изричитом противљењу "харизматичних" управника

- вољом и интервенцијом "шипке" спријечен је први удар на Робија и његова смјена од стране "харизматичних"

- успркос различитим погледима на ситуацију у клубу, навијачка група је изричито затражила да Весић оде из клуба а то што је он остао у сјенци опет је била виша политичка сила (о томе сам писао на теми управа)

Врло конкретна дјела и поступци. Ситуација на утакмици против Бордоа која се радо узима као аргумент, то је врло јасно објаснио МоСа, па нек понови ако га не мрзи.
Прије неколико година мазохистички сам покушао на форуму групе, чији сам и сам дио трибине некада био, да укажем на пропаст и шта се крије све иза ликова "који су за разлику од злог конобара и Пиксија велики Звездаши". Нормални и културни уписи. Не бих помињао увреде на пп најгоре врсте, али све се завршило отприлике "ми навијамо и наше је да дамо подршку овима на терену, управа нека ради свој посао сада свакако нема ко други".
Када човјек све ово горе ишчита, не би рекао да је само навијање посао али ајд добро...
Све је ово ок када не бисмо гледали даље од носа, односно сагледали шта су резултати свега овога.
- навијачка група није жељела Лукића (и Весића) као управнике већ прелазну управу од конобаревих (Мишковићевих!) и Лукићевих (Весићевих) кадрова.
На конобара се стално вршио притисак са трибина, било је и спрдње са "буђав лебац". Ови су за скоро 4 године имали подршку за пожељети. Као да сваку сезону жањемо титуле а дуг санирамо. А уствари десили су се историјски рекорди, негативни нажалост.
- на инсистирање навијачке групе маршнути су из клуба Аџа и Стева Мајами а Весић из УО, између осталог и због жене му и родбине коју је запослио по клубу. Остао је савјетник успркос вољи навијачке групе
Не може жена бити мало трудна, или јесте или није. Остао је и даље први човјек клуба само са друге позиције, мазање очију, 0 бодова. Што се тиче АЂе и Стеве они су посао одрадили. Велики капитал у играчима који смо имали од играча 2009. су растјерали због провизија које на њима нису имали и довели Обре кобре за 200К и сличне, угурали комшијама милионе спаса а нас још више гурнули ка амбису са оном дрвном грађом. Мајами покупио сву клинчадију, ојачао и дан данас капље.
- на инсистирање чланова скупштине из навијачке групе извршена је измјена статута клуба којом је довољна натполовична већина за смјену предсједника а тиме и управе клуба и то успркос изричитом противљењу "харизматичних" управника
Колико је битан тај Весићев статут види се и по томе колико се састају и нешто питају. Нажалост.
- вољом и интервенцијом "шипке" спријечен је први удар на Робија и његова смјена од стране "харизматичних"
Још једном, не може жена бити мало трудна. Или га чуваш или не чуваш. Никада нећу заборавити мој покушај (и немоћ) са Запада за васцијелим ужичким против Бордоа док се Роби тискао у ложи гледајући своје момке и шамарчину са Салетом Звездашом и па па Просинечки.
- успркос различитим погледима на ситуацију у клубу, навијачка група је изричито затражила да Весић оде из клуба а то што је он остао у сјенци опет је била виша политичка сила (о томе сам писао на теми управа)
Прош'о воз, прохујало са вихором. Послије толико година "рада" у КК и ФК, морало се онда нешто поручити (када се већ поручује) и вишој сили. Али није.


И на крају, немој случајно да неко помисли да у овом тренутку кривим навијаче као искључиве или највеће кривце. Неки дан смо на КК апсолвирали: управа-тренер-играчи-навијачи је хијерархија одговорности у ланцу једног нормалног клуба. Све управе послије Барија до данас, више или мање су правиле грешке у пословању, са тренерима и избором играча и данас смо ту гдје јесмо. Ову тему вртим и вртио сам и раније што ми је тешко било када те ућуткавају годинама или чак и оптужују само зато што указујеш да пропада нешто што волиш (неке колеге су и дуже ућуткавани и више вријеђани).
Ето, надовезах се кроз неку ретроспективу. Иако је прош'о воз...
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

рије неколико година мазохистички сам покушао на форуму групе, чији сам и сам дио трибине некада био, да укажем на пропаст и шта се крије све иза ликова "који су за разлику од злог конобара и Пиксија велики Звездаши". Нормални и културни уписи. Не бих помињао увреде на пп најгоре врсте, али све се завршило отприлике "ми навијамо и наше је да дамо подршку овима на терену, управа нека ради свој посао сада свакако нема ко други".
Када човјек све ово горе ишчита, не би рекао да је само навијање посао али ајд добро...
Све је ово ок када не бисмо гледали даље од носа, односно сагледали шта су резултати свега овога.
Био си на форуму групе а он није, успркос свему, репрезентативан. Уосталом, постоји и још један форума али није битно. Ако си већ био тамо, могао си код већине чланова примјетити велики бијес и нестрпљење у погледу Весића, чак и тамо.
На конобара се стално вршио притисак са трибина, било је и спрдње са "буђав лебац". Ови су за скоро 4 године имали подршку за пожељети. Као да сваку сезону жањемо титуле а дуг санирамо. А уствари десили су се историјски рекорди, негативни нажалост.
Па шта ако се вршио притисак? Оли није требо?! Заборавио си црно прољеће 2009. када су нам играчи бјежали по кукурузиштима око Сурчина, Шишића који посуђује млађим колегама за храну, распад система под несретним Чедом Јаневским на терену и распад у канцеларијама, медијски линч коме смо били изложени као клуб и немање генералног спонзора иако нам је потпредсједник био син најјачег српског тајкуна?! Како се радо заборављају ти детаљи када се прича о "симпатичном деки из Холивуда".

И успркос томе, тражено је да људи из Добровојове управе формирају прелазну управу са овим "новима" што је био правилан и зрео захтјев. Е, али су скочили ветерани и "звездашка јавност" пошто је сматрано тада да је ситуација таква да се "нема куд" (и у слиједећем периоду ће долазити такви тонови прије свега са врха). Лукић је изнио програм "наша деца" и тако неке ствари које су условно и могле да се прихвате, на трибинама је већ од прољећа кренула мобилизација, звездашка јавност које смо и ти и ја дио, дала му је условну подршку...па је још онда Шкундрић довео и Газпром...
Не може жена бити мало трудна, или јесте или није. Остао је и даље први човјек клуба само са друге позиције, мазање очију, 0 бодова. Што се тиче АЂе и Стеве они су посао одрадили. Велики капитал у играчима који смо имали од играча 2009. су растјерали због провизија које на њима нису имали и довели Обре кобре за 200К и сличне, угурали комшијама милионе спаса а нас још више гурнули ка амбису са оном дрвном грађом. Мајами покупио сву клинчадију, ојачао и дан данас капље.


...а онда је већ за годину и по дана одјекнуло са трибина "Управа напоље", па су онда навијачи тј. вође отишли у канцеларије да их питају за здравље посебно Весића и жениног му стадионског кафића. А то је вријеме у коме ти и ја још увијек мислимо да је маркетинг ОК и да је потребан апгрејд. И онда су шутнути Аџа и Мајами баш захваљујући томе и Весић из УО а сачувала га је "виша сила" као савјетника, свакако не навијачи и сасвим је дегутантно спочитавати им то.
Колико је битан тај Весићев статут види се и по томе колико се састају и нешто питају. Нажалост.
А тако, сад као није више битан?! Па што су онда весићевци поскакали као опарени када је то предложено од навијача а онда и усвојено? Ја мислио они имали "мир 4 године" (иначе биле су 3 и по ал добро).
Још једном, не може жена бити мало трудна. Или га чуваш или не чуваш. Никада нећу заборавити мој покушај (и немоћ) са Запада за васцијелим ужичким против Бордоа док се Роби тискао у ложи гледајући своје момке и шамарчину са Салетом Звездашом и па па Просинечки.
Мало трудна - нема мало. Кад је сачуван први пут, сачуван је директном и недвосмисленом интервенцијом. Други пут је отишао сам и људи су стављени пред свршен чин. Да је отишао код навијача и рекао - људи не могу више са овом стоком - настала би револуција коју нико на трибини и на њеном врху не би могао да спријечи! Али, није хтио пошто је знао да све и да остане све то не би имало више смисла, да ради у таквом окружењу са ђубради која му ради иза леђа гдје навијачи треба да исправљају криве Дрине и малтене воде клуб.
Прош'о воз, прохујало са вихором. Послије толико година "рада" у КК и ФК, морало се онда нешто поручити (када се већ поручује) и вишој сили. Али није.
Колико сам примјетио, виша сила крије весићево присуство у клубу као змија ноге. Вјероватно зато што се боји Праведникове и твоје реакције. :jelenko: :mrgreen:

Значи горе наведено све је утемељено на чињеницама и нема ту сад шта да се много "тумачи".
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

У праву си, нема ту шта много да се тумачи. Зашто? Зато.
поздрав
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by crazynorth75 »

Sve je to rekla - kazala, jedina činjenica je da je Tanasijević kampanjski tjeran, da Lukić & savjetnik nisu. Kao što je i činjenica da je skupština go qurats. Izbacuju nas iz evro kupova, čak nisu isključene i dodatne sankcije, niko nije ni pomislio da sazove skupštinu, koju je trebalo sazvati još prije mjesec dana, kad je prvi put Uefa napravila kontrolu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Sve je to rekla - kazala, jedina činjenica je da je Tanasijević kampanjski tjeran, da Lukić & savjetnik nisu
Једина чињеница је то?! Иако сам ти 2 поста изнад навео само неке од тековина Добривојева земана које нико више и не спомиње а и зашто би када је ионако већ одлучено да "браниоци" морају бити криви. Мора па мора. Танасијевић је отишао и та свита зато што су усрали мотку до балчака а не зато што их је неко тјерао. И уједно утабали пут новим "народним" штеточинама, све својом неспособношћу и опструкцијом. Немамо генералног спонзора а милијардер нам потпредсједник клуба?! Од клуба нам се прави мљевено месо по медијима а потпредсједников тата контролише пола медијског "неба" Србије!?Ееее, о чему ми причамо уопште.. :? Зарје дотле дошло у укопаности у ровове да се чак и Танасијевић, Мишковић, Мићовић, Козић и компаније поново призивају и прижељкују?! :shock:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked