Бивше управе, председници, спортски директори

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Goxy »

EmptyClip wrote:Гокси
Лукић, његова жеља да помогне није спорна
Знаш како, можда ћемо ући у терминологију и ситничарење, ал за мене то је јако упитно. Нећу да кажем да је намерно радио на штету клуба, не мислим то, али има ту много ствари које се косе са жељом за помоћи. Зашто је трпео Аџића? Зашто је седео са битангама и шљамом по ложама прволигашких стадиона? Зашто је дозвољавао да клуб који је водио а који подједнако припада и свима нама лаже никог другог до нас?

Јел он то ушао са жељом да помогне а када је видео да не уме онда се са помагања пребацио на очување свог угледа? Која је то стратегија била? Јел погубио приоритете?

Види, ја и немам амбиције да заступам став по којем Лукић воли Звезду. То је мој утисак који сам стекао из неких ситуација. Свако има свој утисак, а све су то само утисци, Лукић једини зна истину :]

Твојој "зашто је" листи, могао бих и сам да додам још неколико питања. Само, ја мислим да одговори немају везе са тиме колико он воли Звезду, већ са другим стварима.

Уосталом не дешава се ретко да човек воли некога, али га упркос томе повреди иако не жели :]
-Бивши форумаш-
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Najdoski dr. Ilija »

Мени је његова "добронамерност" пала у воду кад је послао "разбијаче" и претио из ложе људима који су му скандирали да оде!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Лукић је био попут глупог родитеља који се правио доктор и болесном дјетету давао погрешан лијек, не би ни то било страшно да је видио на вријеме да је тај посао преузео неко ко се у медицину разумије, него је лажњак то радио 3 године грчевито се борећи за ту улогу, па је пацијент тренутно на апаратима. Отприлике та врста жеље. Може ли уопште неко од нас да замисли како убија нешто што воли и то траје 3 године?
Успут, прошла управа је добро омастила бркове и то у најгорем тренутку у историји. Чим су дошли растурање врло солидног тима покрили су причом о штедњи и Звездиним војницима, а жеља им је била само једна, да оде већина "туђих" играча гдје нема комбинација, а да дођу други макар били и дрва гдје се ко зна ко уграђивао (погледати финансијске извјештаје ако немате проблеме са желуцем). Таква и слична намјерна и не намјерна (не)знања могла су се покрити само резултатима, из којих се опет требала створити вриједност и за финансијску консолидацију. Резултати су 0 титула а финансије минус 20 милиона евра. Будућност не помињем, а најнеуспјешнији спортски радник у историји српског спорта, Горан Весић, успио је разбуцати послије КК и познатијег члана породице. Да иронија буде већа, за злочин су добили и подршку као у оној причи за штокхолмски синдром. Таоци се зближили са отмичарима, да могућност повријеђивања буде мања...
Врста која изумире
Popaj

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Popaj »

Константин wrote: Успут, прошла управа је добро омастила бркове и то у најгорем тренутку у историји. Чим су дошли растурање врло солидног тима покрили су причом о штедњи и Звездиним војницима, а жеља им је била само једна, да оде већина "туђих" играча гдје нема комбинација, а да дођу други макар били и дрва гдје се ко зна ко уграђивао (погледати финансијске извјештаје ако немате проблеме са желуцем). .
Ово су нагађања на нивоу бурегџија. Одакле теби сазнања да се и колико неко "уграђивао"?! Рекла-казала, радио Милева?! Финансијски извештаји показују провизије менаџерима и ништа више од тога. С тим кафанским причама се увелике претерује и узимају се здраво за готово. Људи су дошли ту, нашли шта су нашли и рекли Пижону - ради. Е ту су погрешили, нису смели да му дозволе да шкартира Оумаруа, Врањеша и Лазовића. Међутим пара није било па се крпио тим преко приватних веза. Зар је већ заборављено да су прве припреме извршене у Ивањици?! Вероватно зато што су се купали у злату.. :?
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Константин »

Морнару, бајке су на другим мјестима. Одмах послије Ивањице су се снашли када су сконтали како је дивна клима за рад, преЦедник је већ на почетку отишао на годишњи.
Сабери из извјештаја цифре (које још дугујемо и које ће нако да плати) на име Цветковића, Срећковића, Мугоше, Обрића, ЂорђевићаА,Николића, Павловића, Радивојевића, Игњатијевића, Васиљевића , Јеремића, Бинића, Михајловића и других којих се не могу ни сјетити, па упореди дуг према њима са учинком (или можда чак боље рећи минутажом). Сјети се повратника и цифри, сјети се да смо умјесто Салате или неког искусног штопера добили малог Ћосића на позајмницу коју смо платили у пуном износу све са Тејгом за кусур. Сјети се повратника и комбинација и цифара, лагања о уговорима и примањима Ј.Американаца итд итд. Распитај се мало како АЂа сада живи је ли му лошије што је незапослен, је ли се Весић сикира можда што је урнисао 2 највећа клуба из наше породице, Буцко, Лукић? Побунише ли се што им је ортак Мајами код Фаљија у тиму, или боље чекати да одраста месо? Е мој морнару, нема ту патње, што навијачи прије схвате да су их натегли ко краве већа је шанса да се крене како треба иако је сада :smrc:
Врста која изумире
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Трапа »

Popaj wrote: Ово су нагађања на нивоу бурегџија. Одакле теби сазнања да се и колико неко "уграђивао"?! Рекла-казала, радио Милева?!
Није потребна велика логика нити "сазнања" да се схвати дал се неко уграђивао ако знамо да је тај исти набио дуг од 20 милиона за три године.
Last edited by Трапа on Sun Mar 24, 2013 2:23 pm, edited 1 time in total.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by carapan »

Najjsramniji period naseg fudbalskog kluba u celokupnoj istoriji je pod Lukicem i kompanijom !!

Dal se neko ugradjivao, a jeste, dal je neko krao, a jeste, dal je nekome zena imala platu od 5000 eura, dok igraci nisu imali dinara, a jeste, kao i mali milion drugih razloga daju mi za pravo da ovako kazem, za najvece stetocine koje smo ikada imali.. Pa samo ono da su sebi delili premije za KUP, za kojekakva cudesa sve govori pre svega o moralu tih ljudi i bezobzirnosti istih..

Dovoljan je pogled "krvolocnog" Maze, i sve je sasvim jasno.. Bilo ne ponovilo se vise nikada...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Najdoski dr. Ilija »

Доста дуго су "бурегџије" указивале на стање и тренд у нашем клубу и за то су анатемисани од стране појединих људи који су имали тапију на ексклузиву и једину истину.
И када се на крају испоставило да је тачно све оно што су "злонамерни" писали, шта сад?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by crazynorth75 »

Pa ništa, sad se relativizuje odgovornost Zvezdinih uništivača, eto htjeli su, ali nije im se dalo. ''Rajo je morao biti tu da nas štiti od grobarske mafije'' (al' nas je zaštitio do moga e), Vesić je cool dečko i odani zvezdaš, Luka poštenjačina koja mrava ne bi zgazila, bivši predsjednik VKP je najbolji gensek od Cveleta još :povraca2: ... Još Popaj napisa da su se kola slomila na Lukiću i ekipi, pa mene interesuje, kako su se to slomila? Upropastili ljudi klub, omastili se dobro, opelješili omladinsku školu, pilićarili sa Gaspromom i otišli bez ikakve odgovornosti. Nikakva se kola na njima nisu slomila, kamo sreće da jesu...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Goxy »

Сад прича почиње да губи на вредности и аргументима, и све више подсећа на оне насумичне анкете када на улицама питају људе како живе, а они одговарају "све су покрали политичари, они уживају док ми гладујемо, не памтим да нам је било горе" и слично.

Надао сам се да смо мало већи од тога. :]
-Бивши форумаш-
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by EmptyClip »

Изнети су брате аргументи.

Прошла управа је свој мандат кренула тотално другачије од других - отерали су све живо а довукли јефтине али катастрофалне играче. То нико раније није урадио, људи су успели да направе убедљиво најгори играчки кадар у Звездиној историји.
Е онда кад је дошао Роби кренули су трендом претходних управа - правили су скупе екипе од пара које нису имали.

А посебно су на удари Звездаша јер су отерали Робија.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Najdoski dr. Ilija »

Да је стварно заступан став, штедња, играју наша деца ОК, али они су довукли X половњака који на гомили коштају дупло него један просечан странац а учинак им је био раван нули.
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
uskee1512
Новајлија
Posts: 54
Joined: Tue Mar 19, 2013 11:04 pm
Location: ТРСТЕНИК БРАТЕ

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by uskee1512 »

Константин wrote:Морнару, бајке су на другим мјестима. Одмах послије Ивањице су се снашли када су сконтали како је дивна клима за рад, преЦедник је већ на почетку отишао на годишњи.
Сабери из извјештаја цифре (које још дугујемо и које ће нако да плати) на име Цветковића, Срећковића, Мугоше, Обрића, ЂорђевићаА,Николића, Павловића, Радивојевића, Игњатијевића, Васиљевића , Јеремића, Бинића, Михајловића и других којих се не могу ни сјетити, па упореди дуг према њима са учинком (или можда чак боље рећи минутажом). Сјети се повратника и цифри, сјети се да смо умјесто Салате или неког искусног штопера добили малог Ћосића на позајмницу коју смо платили у пуном износу све са Тејгом за кусур. Сјети се повратника и комбинација и цифара, лагања о уговорима и примањима Ј.Американаца итд итд. Распитај се мало како АЂа сада живи је ли му лошије што је незапослен, је ли се Весић сикира можда што је урнисао 2 највећа клуба из наше породице, Буцко, Лукић? Побунише ли се што им је ортак Мајами код Фаљија у тиму, или боље чекати да одраста месо? Е мој морнару, нема ту патње, што навијачи прије схвате да су их натегли ко краве већа је шанса да се крене како треба иако је сада :smrc:
Ко га су могли другог да доведу кад су дошли осим ових које си набројао!?Довели смо играче који не вреде пуно али којима је велика жеља била да одиграју за Црвену Звезду и који су знали шта је Црвена Звезда!бригел,Гума...и остали су давали 100% својих могућности на свакој утакмици и на конту жеље смо их и довели-јер пара није било!Пази,тај Михајловић је могао да буде одличан играч што је доказао и у оно мало минута које је играо за нас а и у ранијим утакмицама играјући за Јагодину!ко је могао да сања шта ће да му се деси на ,чини ми се,већ првој утакмици у нашем дресу!?не можеш то да кажеш да је грешка.Од свих којих си набројао једини је Обрић плаћен мало више и то јесте била грешка ал гледајући колико смо таквих грешака имали раније он је био ништа.И сад...види да смо имали само мало среће и само мало регуларније првенство те прве Лукићеве сезоне-узели би титулу гарант!Е сад...где је тај Салата?што мислиш да је он био боље решење од Ћосића?При том имај у виду да Ћосића нисмо платили ни динар а да за Салату то не би могао да буде случај!Довели су Адија...ко је могао да после онаквих уводних минута и његове почетне игре и сања да ће нам лик окренути главу и да је онакав кретен какав је био!?Ади је био одличан играч али је тешко поднео одвајање од породице и то нико није могао да предвиди!Роби је погрешио са Мезенгом и са Вилотићем-два солидна играча на којима смо могли да узмемо паре али због Робија нисмо и то је то!
опет-и кад поменеш менаџере и све то...како би смо довели све оне играче у пролеће 2012.кад имаш сазнања да немамо паре?једино решење је било или позајмице или проценат!
Опет,због тога није крив Лукић ни Аџић нити било ко други...једноставно то је тако морало!Више ме брину проценти Џајићевих момака типа Жигић и остали...тад смо бар имали паре и тад смо могли да их доведемо без тог удела док Лукић и није имао неки избор велики!
Опет-да је Лукић имао 2009.поноћни састанак са Вучићем и да је она екипа почела са таквом подршком државне структуре и да је тој екипи додељен тад један Човић-другачије би смо сад причали о њима.Остаје ми жал што народ није препознао и није веровао у акцију чланства јер да је та акција у потпуности успели кад је почела били би смо јачи и од тадашње владајуће структуре и данас би о Лукићу и његовој идеји причали са поштовањем!Овако,цигани моји...Лукић је крив само што је преценио Звезду и само зато што је веровао у причу о милионима звездаша а није он ништа украо и није он ништа зајебао...јер он и није хтео да буде он тај који ће да подигне на ноге посрнулог гиганта већ је хтео да га подигнемо сви заједно а ми то нисмо хтели!Зато...не чудите се што је Звезда пропала и што је ту где јесте јер смо сви подједнако криви!продали смо је због 1000 динара и то треба да прихватите јер то тако и јесте!
Срам нас било Цигани!
И КРВ ТЕЧЕ МОЈА ЦРВЕНО-БЕЛИХ БОЈА
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by Valter »

carapan wrote:Najjsramniji period naseg fudbalskog kluba u celokupnoj istoriji je pod Lukicem i kompanijom !!
Apsolutno. Gomila smeća koja je tad izlazila iz kluba učinila je da se osećam postiđeno. Definitivno najveći ološ koji je ikada ušao u prostorije Zvezde. Ajde što su krali, kradu svi, ali što su klubu hebali kevu u svim sferama. Ponižavali su nas na svakom koraku.

Stvari kada izjebu Zvezdino dete za operaciju su da se zapitaš da li su to ljudi, a ne Zvezdaši?

Više je zaista izlišno pričati o njima. Jedino se nadam da će neko normalan nekim klupskim aktom zabraniti kompletnoj tadašnjoj ekipi da priđe stadionu na bliže od 5 kilometara. Ako već država neće da ih pohapsi.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Бивше управе, председници, спортски директори

Post by tsva »

Gazda Vesic i poltroni tipa Lukica, Adjica, Gigija Govedine itd... slazu kad zinu i njima se ne sme poverovati ni datum bez provere. Duplirali su dug ali ih to nije sprecilo da sebi isplate premije za prvo mesto na kojem smo proveli 3 milisekunde. 2Mozete da obrcete i okrecete i relativizirate koliko god hocete tesko ce te promeniti te "cinjenice." Ko je njih poznavao ni pakao mu nece tesko pasti a na rubu smo, nije da nismo tj na ivici smo ruba.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked