Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Najdoski dr. Ilija »

Да нема епилепсију ко "Варкос" или краћу ногу ко Салас!?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Kile »

Nama u ovakvom stilu igre, gde nemamo krila i netreba klasican centarfor! Sta ce nam, kad nema centarsuteve sa krila?!
Zato sam i rekao, da je bilo pameti, kao sto nije, da smo odma potpisali Fofanu! Ovaj sklop igraca vapi za takvim igracem, ovako prepustili smo ga grobarima, gde ce narednih godina opet kao i Diara da nas urnise!
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by musemic »

Kile wrote:Nama u ovakvom stilu igre, gde nemamo krila i netreba klasican centarfor! Sta ce nam, kad nema centarsuteve sa krila?!
Zato sam i rekao, da je bilo pameti, kao sto nije, da smo odma potpisali Fofanu! Ovaj sklop igraca vapi za takvim igracem, ovako prepustili smo ga grobarima, gde ce narednih godina opet kao i Diara da nas urnise!
Kako smo dali gol?
Kako je došla lopta do Kasalice, kod 0:0?
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by naka »

Koga danas "dovodimo"? gekas? Milevski?

Kakvi debili. Za našu ligu je dovoljno da se reše škarta tj kapitena, da daju Ninetu traku, da iščupaju uši Vešoviću, Kasalici i Mladenoviću i da postepeno uvode klince kojima preventivno čupati uši i zabraniti da daju izjave. Eto Goxi ukratko bez para šta je dovoljno da se uzme titula. Za Evropu su zakasnili a i zabole ih...

Vešović i Mladenović ne mogu igrati drugorazrednu evropu, što se i videlo, ali za ovu ligu mogu da posluže. martinović, aruho i omega su sasvim dovoljni za ovu ligu. Kovačević sam može da drži zadnjeg veznog. Može da uskoči poneki klinac i peruanac. U vezi Nine, pečnik Savićević, a napred dauda, mihajlović i Đorđević koji mi se posebno svideo protiv Bežanije.

Da se ne bi mučili, možda su mogli nekog bočnog levo ili desno da ne gledam kasalicu na krilu. Bio je prioritetniji desno do laze (i tu je mogla pozajmica) ali sad je bitnija levo jer ne znamo stepen povrede Mijailovića (ili znamo?).

Dakle, dovoljan je jedan govor od 15 minuta koji bi izgledao ovako. "od danas kapiten nije više sa nama. želimo mu mnogo sreće u nastavku karijere. Ninković je kapiten. Njegova i trenberova se poštuju. Izjave može da se daju samo na konferencijama za štampu. Vidim li neke "afirmativne" tekstove o nekima ako ne igraju smatraću lično odgovornim, i takav će status imati u budućnosti. nemate pritisak osim na zalaganje.Sa sudijama komunicira kapiten i dvojiva najstarijih. Za dobijanje kartona zbog bezobrazluka prema protivniku ili prema sudiji bićete oštro sankcionisani. Ko ima problem nek izađe odmah" Naravno pre toga im isplatiti dve plate (od transfera Milivojevića). Posle par dana reći Ninkoviću, Martinoviću i Mijailoviću da ih odvedu na ručak negde bez uprave i trenera.

Zatim odvesti trenera na stranu i reći. " zadovoljni smo kako radiš, sklonili smo ti kapitena, sad nastavi. Martinović, Kovačević, Nine, Dauda su stvar oko koje nećemo pregovarati. Hoćemo gol više. Poguraj ih napred, igraj sa jednim zadnjim veznim i ulij im samopouzdanje. Ako jedan savićević može da posle davanja gola otrči po loptu i pojuri na centar da izjednačimo, onda nam malo treba da ih uveriš. Plus imaš kapitena.Novog. Pravog. Ajd na posao.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Константин »

naka wrote:Koga danas "dovodimo"? gekas? Milevski?

Kakvi debili. Za našu ligu je dovoljno da se reše škarta tj kapitena, da daju Ninetu traku, da iščupaju uši Vešoviću, Kasalici i Mladenoviću i da postepeno uvode klince kojima preventivno čupati uši i zabraniti da daju izjave. Eto Goxi ukratko bez para šta je dovoljno da se uzme titula. Za Evropu su zakasnili a i zabole ih...

Vešović i Mladenović ne mogu igrati drugorazrednu evropu, što se i videlo, ali za ovu ligu mogu da posluže. martinović, aruho i omega su sasvim dovoljni za ovu ligu. Kovačević sam može da drži zadnjeg veznog. Može da uskoči poneki klinac i peruanac. U vezi Nine, pečnik Savićević, a napred dauda, mihajlović i Đorđević koji mi se posebno svideo protiv Bežanije.

Da se ne bi mučili, možda su mogli nekog bočnog levo ili desno da ne gledam kasalicu na krilu. Bio je prioritetniji desno do laze (i tu je mogla pozajmica) ali sad je bitnija levo jer ne znamo stepen povrede Mijailovića (ili znamo?).

Dakle, dovoljan je jedan govor od 15 minuta koji bi izgledao ovako. "od danas kapiten nije više sa nama. želimo mu mnogo sreće u nastavku karijere. Ninković je kapiten. Njegova i trenberova se poštuju. Izjave može da se daju samo na konferencijama za štampu. Vidim li neke "afirmativne" tekstove o nekima ako ne igraju smatraću lično odgovornim, i takav će status imati u budućnosti. nemate pritisak osim na zalaganje.Sa sudijama komunicira kapiten i dvojiva najstarijih. Za dobijanje kartona zbog bezobrazluka prema protivniku ili prema sudiji bićete oštro sankcionisani. Ko ima problem nek izađe odmah" Naravno pre toga im isplatiti dve plate (od transfera Milivojevića). Posle par dana reći Ninkoviću, Martinoviću i Mijailoviću da ih odvedu na ručak negde bez uprave i trenera.

Zatim odvesti trenera na stranu i reći. " zadovoljni smo kako radiš, sklonili smo ti kapitena, sad nastavi. Martinović, Kovačević, Nine, Dauda su stvar oko koje nećemo pregovarati. Hoćemo gol više. Poguraj ih napred, igraj sa jednim zadnjim veznim i ulij im samopouzdanje. Ako jedan savićević može da posle davanja gola otrči po loptu i pojuri na centar da izjednačimo, onda nam malo treba da ih uveriš. Plus imaš kapitena.Novog. Pravog. Ajd na posao.
Ал' га нацрта свака част. Наравно без помињања ријечи држава, све у нашој кући.
Остаје још да се произведе притисак на одговорне да овај мали/велики помак и направе.
А опет бојим се да је већини још увијек лакше отпјевати "године пролазе моје"...
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Ганац »

Константин wrote:
naka wrote:Koga danas "dovodimo"? gekas? Milevski?

Kakvi debili. Za našu ligu je dovoljno da se reše škarta tj kapitena, da daju Ninetu traku, da iščupaju uši Vešoviću, Kasalici i Mladenoviću i da postepeno uvode klince kojima preventivno čupati uši i zabraniti da daju izjave. Eto Goxi ukratko bez para šta je dovoljno da se uzme titula. Za Evropu su zakasnili a i zabole ih...

Vešović i Mladenović ne mogu igrati drugorazrednu evropu, što se i videlo, ali za ovu ligu mogu da posluže. martinović, aruho i omega su sasvim dovoljni za ovu ligu. Kovačević sam može da drži zadnjeg veznog. Može da uskoči poneki klinac i peruanac. U vezi Nine, pečnik Savićević, a napred dauda, mihajlović i Đorđević koji mi se posebno svideo protiv Bežanije.

Da se ne bi mučili, možda su mogli nekog bočnog levo ili desno da ne gledam kasalicu na krilu. Bio je prioritetniji desno do laze (i tu je mogla pozajmica) ali sad je bitnija levo jer ne znamo stepen povrede Mijailovića (ili znamo?).

Dakle, dovoljan je jedan govor od 15 minuta koji bi izgledao ovako. "od danas kapiten nije više sa nama. želimo mu mnogo sreće u nastavku karijere. Ninković je kapiten. Njegova i trenberova se poštuju. Izjave može da se daju samo na konferencijama za štampu. Vidim li neke "afirmativne" tekstove o nekima ako ne igraju smatraću lično odgovornim, i takav će status imati u budućnosti. nemate pritisak osim na zalaganje.Sa sudijama komunicira kapiten i dvojiva najstarijih. Za dobijanje kartona zbog bezobrazluka prema protivniku ili prema sudiji bićete oštro sankcionisani. Ko ima problem nek izađe odmah" Naravno pre toga im isplatiti dve plate (od transfera Milivojevića). Posle par dana reći Ninkoviću, Martinoviću i Mijailoviću da ih odvedu na ručak negde bez uprave i trenera.

Zatim odvesti trenera na stranu i reći. " zadovoljni smo kako radiš, sklonili smo ti kapitena, sad nastavi. Martinović, Kovačević, Nine, Dauda su stvar oko koje nećemo pregovarati. Hoćemo gol više. Poguraj ih napred, igraj sa jednim zadnjim veznim i ulij im samopouzdanje. Ako jedan savićević može da posle davanja gola otrči po loptu i pojuri na centar da izjednačimo, onda nam malo treba da ih uveriš. Plus imaš kapitena.Novog. Pravog. Ajd na posao.
Ал' га нацрта свака част. Наравно без помињања ријечи држава, све у нашој кући.
Остаје још да се произведе притисак на одговорне да овај мали/велики помак и направе.
А опет бојим се да је већини још увијек лакше отпјевати "године пролазе моје"...
Ovo bi bio sjajan scenario ali je ipak u domenu SF, steta da mi navijaci vidimo pravi problem i resenje tog problema a ovi koji su odgovorni i "sposobni" nezele da vide a nema naznaka ni da mogu da vide i rese.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

Нако, потпуно тачно.

И мени се свидео Ђорђевић. У њега треба уложити, вратиће се сигурно.
-Бивши форумаш-
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Valter »

naka wrote:...
Levo krilo mogu ja da dovedem džabe. Ne treba mi menadžerska prozivija. Poslaću jedan SMS jednom momku u OLY i eto. Stići će odmah, ako naši žele. I ovaj tim može da uzme titulu bez problema, samo uz pošten odnos prema njima. Mislim da je ovaj Jokić što je potpisao nedavno zadnji vezni, nisam siguran.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by lucky#13 »

Naka moraju da dovedu nekog stranca da bi uzeli jos neki procenat! Zajebao ih stojadinovic kod Daude nisu uzeli nista!
salexxx
Новајлија
Posts: 38
Joined: Fri May 31, 2013 11:50 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by salexxx »

lucky#13 wrote:Naka moraju da dovedu nekog stranca da bi uzeli jos neki procenat! Zajebao ih stojadinovic kod Daude nisu uzeli nista!
Jel se zbog toga on ne zalaze i hoce da ide
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Goxy »

Пре бих рекао да их је зајебао кад је хтео да уцени Вукана да буде његов играч, а када је овај одбио, рекао је Са Пинту да га не стави у првих 11.

Да, ту их је зајебао, нису то очекивали од њега, нису мислили да је способан да се баш толико спусти, а све под маском некога коме је Звезда битна.
-Бивши форумаш-
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by lucky#13 »

Goxy wrote:Пре бих рекао да их је зајебао кад је хтео да уцени Вукана да буде његов играч, а када је овај одбио, рекао је Са Пинту да га не стави у првих 11.

Да, ту их је зајебао, нису то очекивали од њега, нису мислили да је способан да се баш толико спусти, а све под маском некога коме је Звезда битна.
Ja ne podrzavam nikoga iz uprave,mozda malo Covica zbog sposobnosti,ali ako vec stalno kritikujes nekoga iznesi prljav ves i za ove druge! Isti taj Stojadinovic nam je obezbedio 2 stopera jos u junu Junior i Vukovica ,A Kokeza,Antic i kompanija su krivci zasto tada nismo dobili obojicu,falio je samo potpis!
Svi se prave ludi,a do sad za svakog igraca su placali proviziju menadzerima 6x vecu nego sto je trebala da bude. Menadzeru njegovih 10-15%,a ostalo njima u dzep!

Nece nama nikad biti bolje! Pare donosi samo EVROPA,a to kod nas ne stanuje!
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Ariljac »

Srpskom vicešampionu sada nude špica Vardara Jovana Kostovskog (26 godina, 188 cm), koji je daleko jeftinija i realnija opcija od Teofanisa Gekasa i Artema Milevskog.

Za Makedonca je zainteresovan i Rapid iz Bukurešta, a već neko vreme ga traže drugi domaći klubovi. Centarfor skopskog tima ima još šest meseci ugovora, ali obeštećenje nije veliko i neće predstavljati problem.

Prošle sezone bio je prvi strelac Makedonije sa 22 gola i veoma zaslužan za odbranu titule. Snažan je, dobro se gradi, jak je u skoku i odličan realizator.

Jos jedno ime."Saga o napadacima" se nastavlja..
Vele Novosti..
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Константин »

Нема одмора ни за викенд. Након јужноамериканаца, Нигеријаца, Италијана, Украјинаца, Грка и не знам ког дијела свијета дође на ред и Македонац. :jelenko:
Роби за хр портал Спорт макс wrote: "Pratim šta se dešava u mojoj Zvezdi, ali samo informativno. Ne želim previše da se bavim time kako se ne bih nervirao", kratko je poručio Prosinečki
Паметно Роби, паметно... :idea:
Врста која изумире
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Ivan Vasev »

Novi nedeljni ciklus- Zvezdas nedelje!!!


http://www.crvenazvezdabeograd.tv/forum ... 6&start=30
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
Locked