Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by crazynorth75 »

carapan wrote:
lucky#13 wrote:Cekam jos da se javi cale od Mudrinskog i tatin sin Murinjo.
Mozda cale koristi teske reci, i istina je da je u super odnosima sa laznim Murinjom, ali istina je velika da je Mudrinskog kod nas sikanirao licno Stojadin, i to svi igraci znaju.. Na stranu ponasanje oca, ali i to je razumljivo, ali istina je istina..
Mene samo interesuje kako ga je to šikanirao? Možda i jeste, ja ne znam iskreno. Dečko nije imao kvalitet za Zvezdu, Dauda je enterprajz za njega i to je suština svega. Tačno je i da je Ognjen bio korektan prema nama, ćale jeste kenjao po socijalnim mrežama, štaš'. A volio bih da se i tatin sinčić aka jankosan aka ljigavac javi, taman imam nekih problema sa probavom (ove slave će mi glave doći, a tek je početak :viljuska: ).
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Čarapane, ma koga da dovedu kad u klubu nema ni cvonjka? Vidiš da smo u živom blatu. Ja 101 ne branim, ali neka nas (što reče Krejzi) zaobiću i ovi sa jankosanom.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Нешо
Новајлија
Posts: 17
Joined: Sun Mar 17, 2013 10:25 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Нешо »

carapan wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/parti ... skoj/67454

Nije igrac, za kim bi trebalo plakati, ali zbog sranja i pisanja, da su nam ga eto oni kao ukrali, bili brzi, i ostalih baljezgarija, kao i zbog famoznog spiska koji je "procureo" nas Stojadin treba da popije otkaz.. I to je trebao odavno da dobije, ali cuva ga Aca..

Kako to da kod nikoga nema spisak pojacanja, samo kod nas se eto pojavljuje? Ili to nas SD i dalje sa nekim "forumasima" pregledava video kasete...

Smesno i jadno kako mi funkcionisemo..Bedno..
Види, неки дан сам писао на РСБ информацију о Дринчићу из прве (не може првија :D ) руке: када га је мој друг (партизановац иначе) питао о "интересовању" ЦЗ за њега, децидно и искључиво је изјавио да код њега не постоји та опција и то због тога што ми немамо пара и да је то општепознато.
И не само то, подијелио је са овим мојим пар "пикантерија" о сналажењу наших играча за паре (ужасна прича за коју не вјерујем да је тачна па је не бих ни демистификовао сад - зеленашење итд).

И да, до тада га нисмо ни звали нити контактирали било како (до прије пар дана)..
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

dacha od bosne wrote:Čarapane, ma koga da dovedu kad u klubu nema ni cvonjka? Vidiš da smo u živom blatu. Ja 101 ne branim, ali neka nas (što reče Krejzi) zaobiću i ovi sa jankosanom.
Ovaj fudbaler koga sam ja postavio, kosta cirka maximum 200.000 eura.. Oni ako su nesposobni da dovedu igraca koji kosta toliko, neka se fino pokupe, i odu svojim kucama.. Pa iskreno.. Ovo sto se desava u nasem klubu sada, je nista drugo no borba za vlast dve struje, ili mozda vise njih, a da hoce, i mogu, pare bi se nasle..Kako? Pa fino.. Da su slozni, pa da svi odu jedan dan do PPV-a i kazu mu: Ili daj pare, posto si nas ovde TI doveo, ili mi odosmo !!! Pa da vidis kako bi se pare nasle.. Kako su se pare nasle za govna preko puta u kosarci?

Oko naseg kluba se mutne radnje igraju, jer ocigledno neko ce da nas kupi, i da se sprema teren za tako nesto, a da se hoce i moze, ocas bi se pare nasle veruj mi.. Znas sta je za PPV-a da nadje milion eura za prelazni rok, plate? Nista !!!

Znao sam ja moj Neso, brate, da nema nista od Drincica, jos letos, kada su ga povezivali sa nama, ali eto, nas Stojadin se igra menadzera, SD-a, pusta neke gluposti po medijima, i samo bruka i sebe i klub..Nikoga ta budala nije kontaktirala, veruj mi na rec..Bisevac i LUkovic licna zelja da dodju, i nista vise..Veci je SD Nine nego kreten Stojadin..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Onaj Stojanovic iz Radnickog (Nis), sto ga mediji takodje slali kod nas, najjverovatnije ide kod stoke preko puta..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by garnett »

nachi po imenima koja se pominju, prelazni rok ce nam biti ovaj rad... a taka je i situacija u klubu...
Image
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by lucky#13 »

Djurdjevic iz rada otisao za 130k preko menadzera,a nama za njega trazili 800k i koekza hteo da potpise :) Toliko o domacinskom poslovanju i lopovima!
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Nolle »

Po nekom, Kokeza ima najčistije namere. Isto onoliko koliko je imao i Đole Stefanović. Nemoj tako. :)
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... sa-Anterom" onclick="window.open(this.href);return false;

Ma nemoj !!!

Da li ovako radi ijedan SD u svetu? Umesto da vec sada ima one igrace, koje je trazio, jurio, pregovarao za vreme jesenje sezone, on ide da ladi jajca po svetu..Kao Porto, Espanjol, Barsa sve trce da nam daju igraca... Strasno kakav demagog i neradnik !!! MI smo vec sada trebali da potpisemo dva stopera, jer to mesto kriticno, ali ne, on ide na "radni odmor" ?!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by crazynorth75 »

Nolle wrote:Po nekom, Kokeza ima najčistije namere. Isto onoliko koliko je imao i Đole Stefanović. Nemoj tako. :)
Misliš ''harizmatićni bucko''? :mrgreen: E tog vepra da je uloviti, zreo za tvorza.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Nolle wrote:Po nekom, Kokeza ima najčistije namere. Isto onoliko koliko je imao i Đole Stefanović. Nemoj tako. :)
А и Стојадин је био змај док су се с њим гледале касете с појачањима... :roll: Још један од индикатора колико је срозан овај клуб, не само у финансијском и спортском смислу, већ и у организацијском и етичком. Није то ништа чудно пошто је ФК Црвена звезда огледало друштва. Почело је чувеним "нећемо се држати закона као пијан плота". Да би се наставило волонтаризмом, спрдањем са законима, "крадуцкањем" и крадуцкањем. Гажење по законима и кодексима називало се "прагматизмом". У шта је све и могло да се претвори него у ваљање у блату и "Фарму"?! Менталитет фарме запатио се по канцеларијама и ходницима Маракане, доживио своје право грађанства под "харизматичном" управом да би сада доживио кулминацију. Од тога ћемо се тешко икада излијечити све и да неким чудом поравнамо дуг и направимо озбиљну екипу. Суноврат је, наиме, сувише темељан и свеобухватан.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

E pa sada kada ih Dzaja odjebao, presli pod skute Kokezine i Coviceve.. Samo di je lova... Srozani smo na najjgoru mogucu meru kao klub na svim nivoima, jer od pucanja bombi po Topcideru, jos odzvanja eksplozija u klubu..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by lucky#13 »

Ne bih da stvaram euforiju ali ...
BIŠEVAC STIŽE SUTRA

Milan Biševac u ponedeljak bi trebalo da potpiše za Crvenu zvezdu. Iskusni štoper raskinuće ugovor sa Olimpikom iz Liona i kao slobodan agent vrati se na Marakanu. Biševac je prošle nedelje samoinicijativno došao na Marakanu i razgovarao s predsednikom Draganom Džajićem o povratku. U slučaju pozitivnog epiloga sa Aleksandrom Lukovićem, činjenica je da će Zvezdina odbrana s dva reprezentativca na proleće biti granitna.

Inace ovako se kupuju bodovi u nasoj ligi. Prvo Radnickom iz Nisa das 10k evra za igraca od 30godina,a sad uzmes i od jagodine jednog fudbalera,da se obezbedis. Pametnom coveku dosta ocigledno.

http://novosti.rs/vesti/sport.294.html: ... -od-Rijeke
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Rajko »

Где ли си нашао то за Бишевца? Немој ми рећи да је Курир или Телеграф.

Опет мислим да је то чисто замазивање очију, и да ће на крају доћи неки Омега. Какав Луковић, какав Бишевац.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Bisevac danas igra verovatno startera za svoj tim, a sutra potpisuje za nas ?!!!! I onda dodje mrmot i zavije cokoladu...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked