Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Трапа »

trotter wrote:Pogledajte npr. utakmicu protiv hrvata u gostima. pogledajte tu dominaciju po levoj aut liniji. (stao mi mozak, kako se zovu majke im ga... :smeh: )
Интер?
Spoiler: show
Запрешић :mrgreen:
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by trotter »

Jeste. :lol:
Spoiler: show
Lak odgovor ali sam žešće zablokirao :twak:
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Kako ima da Vam vidim izraz lica ovih dana kada dolete neke druge laste.. :D
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by keyser_soze »

carapan wrote:Kako ima da Vam vidim izraz lica ovih dana kada dolete neke druge laste.. :D
Ma da Dragan je Florentino Perez licno..On bre ne moze da istera dve cistacice i domara iz kluba a kamoli da dovede ozbiljno pojacanje ..Ovako ide on ceka Lukovica koji se sam javio ,znaci nisu ga pregovarackim sposobnostima doveli ...E sad Lukovic ceka Ruse ,a Rusi bi mozda neke pare , e sad a i Lukovic bi opet neke pare i tako dok se oni cekaju i gledaju Zvezda ceka ishod
@carapan
obzirom da imas tako optimisticke izjave da ti nis mozda onaj sa 50.000 dresova "tamo na nekom mestu" ?
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

lucky#13 wrote:
NikolaCzv wrote:Koliko strucnjaka ovde ima, neverovatno,puni forumi strucnjaka i poznavalaca Uzbekistanske lige. Pustite coveka da igra bre, pa pricajte o njemu. To sto neki hoce Pikea bez prebijene pare, to je druga stvar. Sto kaze Carapan, Miladinovic ce da igra srcem svaku utakmicu, siguran sam, nece da tuzi klub siguran sam a nama je to u ovom trenutku najvaznije. Sad neki jos pisu o afirmaciji Krnete i Lazica pa stvarno ne mogu da verujem.
Ne treba biti strucnjak sama rec ti sve kaze Liga Uzbekistana!
Ma ajmo da afirmisemo Miladinovica s 31 godinom, jebes Krnetu na kome mozemo da uzmemo bar neku kintu.
Muka mi je od tih igraca koji igraju srcem, evo igracu i ja srcem za DZ al nece da mi daju ugovor.
Mozemo da pricamo bajke i da zivimo u zabludi, a mozemo i da kazemo surovu istinu, a to je da ce ovaj rok propasti ako ne dodje Lukovic! Mozemo da se oprostimo do titule!

Nije se naigrao ni u uzbekistanu!
http://www.transfermarkt.com/en/bojan-m ... esamt.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Какав црни Крнета...Миладиновић је био Матераци за њега у тим годинама! :dedica: Е сад, ја, за разлику од тебе који супер познајеш лигу Узбекистана, нећу ништа да тврдим у погледу квалитете те лиге. Иначе, пошто видим да сте сви већ поели да наричете како прелазни рок није успио...па не чуди ме то када видим какве све штопере смо доводили у прошлим прелазним роковима - Салату, Драгутиновића, Досу Жуниора, Луковића, Елана... Море, сви црне мараме да обучемо и да нарикачимо када видимо на шта смо сада спали! :roll:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Ја сам причао о Миладиновићу а то је играч који је доведен. Нисам причао о дјетету кадра СНС које је дошло овдје на пробу а о којему Кокеза "појма нема". Познато је да је Џаја један од јачих и познатијих кадрова СНС-а.. :roll: То су говна која морамо појести због помоћи "Елиота Неса" (читај: медијске кампање за коју му служимо).. Виша сила, не?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

keyser_soze wrote:
carapan wrote:Kako ima da Vam vidim izraz lica ovih dana kada dolete neke druge laste.. :D
Ma da Dragan je Florentino Perez licno..On bre ne moze da istera dve cistacice i domara iz kluba a kamoli da dovede ozbiljno pojacanje ..Ovako ide on ceka Lukovica koji se sam javio ,znaci nisu ga pregovarackim sposobnostima doveli ...E sad Lukovic ceka Ruse ,a Rusi bi mozda neke pare , e sad a i Lukovic bi opet neke pare i tako dok se oni cekaju i gledaju Zvezda ceka ishod
@carapan
obzirom da imas tako optimisticke izjave da ti nis mozda onaj sa 50.000 dresova "tamo na nekom mestu" ?
Ne vredjaj toliko jbga.. :D

Izadjem malo da prosetam, da odmorim mozak od Dzaje koji unistava Shilba, i cujem svasta sta se prica po gradu oko malog Gasica.. :D Odoh ljudi da odmaram, sutra je novi dan, kako se situacija razvija, mozda i mene prime na probu.. Kakva sam ja desna polutka bio, eh.. :mrgreen:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Il genio »

И Огњен Врањеш стиже у Црвену звезду

Стопама Бојана Миладиновића кренуће и Огњен Врањеш! Црвена звезда је на прагу потписа уговора и са повременим репрезентативцем Босне и Херцеговине, некадашњим првотимцем на Маракани.

Image

Преговори су у завршној фази, очекује се да пре сутрашње седнице Управног одбора буду дефинисани и најситнији детаљи, па са Маракане стигне и званична потврда да је Врањеш повратник у клуб.
Врањеш је слободан ове зиме у избору нове средине, раскинуо је уговор са Аланијом. Клуб из Владикавказа платио га је децембра 2012. чак милион и по евра Краснодару. У пролеће 2013. одиграо је седам утакмица и постигао два гола, а од лета се ниједном није нашао у тиму…
Зато је и добио дозволу за одлазак без обештећења, али је у међувремену изгубио место у репрезентацији БиХ. Евентуалним добрим играма за Црвену звезду могао би поново да скрене пажњу селектора Сафета Сушића и нађе се на списку за Мондијал у Бразилу. Претходни пут је рачунао на њега у марту 2013.
Nadam se da ovo ne znaci odustajanje od Lukovica iako bismo nagomilali stopere, sto nam nije strano.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Први човек Ужичана Драган Суботић разговарао је са председником Црвене звезде Драганом Џајићем и предочио му идеју да Тијаго и Василић наставе каријеру на Маракани. У црвено–белом табору затражили су време да размисле о таквом предлогу.
Onjila prodati, pokloniti, raskinuti ugovor, sta god... Vasilic dobar za rezervnog beka, mada imamo nasu decu jbga.. Ovaj Tijago nije los, bio bi nam mnogo vise korisniji no Onjilo i njemu slicni..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Tijago niti ima kvalitet za Zvezdu, niti nam je potreban. Što se tiče Vasilića, mislim da je potpuno nepotrebno trošiti novac na zamenu Petkoviću.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Pa ako Petkovic zaradi kartone ili povredu ko da ga menja?
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Pa neka ga menja neko iz našeg omladinskog pogona, recimo Jakšić. U situaciji u kakvoj smo, suludo je trošiti novac na rezervnog beka.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ivan Vasev »

Vranjes i Miladinovic bi bili sasvim solidan tandem za ovu nasu ligu, Lukovicevim dolaskom bismo dobili granitnu odbranu.
Vasilic je bolji igrac od Petkovica, mada ga, u slucaju, dolaska Vranjesa ne treba dovoditi, posto ni Ogiju ta pozicija nije strana. Tijago mi se svidja kao igrac, ali tesko da bi se izborio za mesto u timu, mozda kao zamena Daudi, ako on ipak napusti klub.

Sastav: Bajkovic - Vranjes - Mijailovic - Kovacevic - Miladinovic - Lukovic - Lazovic - Pecnik - Mrdja - Ninkovic - Dauda, uz rezerve: Rajkovic, Petkovic, Gogic, Milijas, Savicevic, Kasalica, Rakic...je (bio bi)najbolji koji je Zvezda imala od 2006. godine i stvarno ne razumem ovoliko nezadovoljstvo pojedinaca.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by keyser_soze »

Dovodjenje Vranjesa znaci nedolozak Lukovica ...Odbrana sa Miladinovicem i Vranjesom bi bila nesto malo bolja od sadasnje ali to i dalje ne bi bilo dovoljno za titulu obzirom da ne razumem razmisljanje pojedinaca da je samo to u odbrani malo sto nam nedostaje da postanemo dobar tim...To cu pripisati nadanjima pojedinaca ....Ja nisam video neku tako dobru igru koju su kvarili kiksevi odbrane ...ODbrana jeste ocajna , ali sto onda izgubismo od Vozdovca 1-0 a ne 3-2 ili od Cukarickog 2-0 a ne 4-3 i to bez ijedne napravljene sanse..Zasto onda ne napunismo one indijance iz Srema sa 4-2 ,igrali smo na svom stadionu ..Ja inace primecujem da ne dajemo tako lako golove ..Sve je OK kad s postigne rani gol ,a kako utakmica odmice igraci se tesko nose sa pritiskom i teze dolaze do gola ..Jesenja sezona nece mozda imati izgubljene utakmice ali ce imati nereseih 0-0, 1-1 pa ce se onda pokazati da li nam je samo ta odbarana bas falila ...Na JNA uzimamo max 1 bod i pitanje je da li ce to tada biti dovoljno za titulu
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
Locked