Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Kako ces da se kajes, kada MIladinovic odigra fenomenalno, za sve ove reci.. :D
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Il genio »

Kasalica ide u Mordoviju, Vranješ pre Miladinovića, Sloboda nudi Galvaa i Vasilića

Cekajuci Lakija... :D

-Kasalici zeleno svetlo za odlazak
-Vranjes prvi pik
-sutra u 16h odgovor Zenita
-tandem Slobode ponudjen pod nepoznatim uslovima
-revizije ugovora
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Nolle »

Izgleda da Vranješ potpisuje u utorak, ali da sačekamo Lakija.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Kasalica oprostio 170.000 eura Zvezdi !!! Nemam reci.. Bravo !! Srecan put, zelim ti od srca da uspes..

Sve ostalo, je veza debele mafije, politike i sporta.. Najjbolje da se covek odjavi neko vreme i nista ne komentarise..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
reakcija
Новајлија
Posts: 27
Joined: Wed Jun 19, 2013 2:08 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by reakcija »

A koja je vrednost transfera? :) Mislim, teško da će se neko oprostiti od tih para, pre da je to cena čistih papira ili je za toliko umanjen transfer.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by lucky#13 »

Ovo je 100%,provereno.
Jos pre par dana sam Vam napisao da Kasalica ide uskoro. Usput ce Kasalica oprostiti pare zvezdi, ali pod uslovom da ne zapinjemo za obestecenje. Sjajan gest Kasalice i on se pokazao kao covek za razliku od nekih drugih.
Jedan igrac je trebao da vec dodje,ali ocigledno da je sva ova galama odlozila na kratko desavanja. Ne smem da kazem ime,ali pretpostavljam da svi znate.
Veoma ruzno smo se poneli prema Miladinovicu, ja za njega nisma bio, ali nisam ni za to da sad kad imas bolje opcije kazes decku u fazonu "e pusi ga ,sad nam nisi bitan".
Kako stoje stvari dovescemo ove slepce iz slobode, naravno preplaticemo ih i ko zna ko ce sve da se ugradi. Njima isticu ugovori za 6 meseci,a sloboda je odbila strane ponude od 300k. Ne smem ni da pomislim koliko cemo mi dati, ako damo uospte na kraju. To je sve jos na dogovoru,ako razumete :D

Ovo sledece je sto sam procitao i nacuo od ne nekog bitnog coveka :)

Inace Covic i kompanija je resila da se oprosti od Arauha, Krneta i LAzic cu bolji,a i s vecim platama. Jos jedan od nizu strasnih poteza :povraca2: :twak:
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Dennis Rodman »

carapan wrote:Kasalica oprostio 170.000 eura Zvezdi !!! Nemam reci.. Bravo !! Srecan put, zelim ti od srca da uspes..

Sve ostalo, je veza debele mafije, politike i sporta.. Najjbolje da se covek odjavi neko vreme i nista ne komentarise..
Pridružujem se željama. Jedan od rijetkih igrača koji su se isticali u derbijima, u ovim sušnim godinama. Bio je nekad iritantan sa glumom a la Barselona, i tehničkim nedostacima, ali sve u svemu, pozitivna slika. Jedan od najspremnijih igrača u posljednje vrijeme. Njegovo trčanje protiv Naftana i Omonije je za analize.
Inace Covic i kompanija je resila da se oprosti od Arauha, Krneta i Lazic cu bolji,a i s vecim platama. Jos jedan od nizu strasnih poteza
Ko gura Lazića? Momak se najbrže od svih kiksara vratio u tim, a bio je najgori. Da Omegu gura taj koji gura njega, bio bi ovaj "liberijski Ferdinand" i dalje.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

lucky#13 wrote: Јedan igrac je trebao da vec dodje,ali ocigledno da je sva ova galama odlozila na kratko desavanja. Ne smem da kazem ime,ali pretpostavljam da svi znate.
Veoma ruzno smo se poneli prema Miladinovicu, ja za njega nisma bio, ali nisam ni za to da sad kad imas bolje opcije kazes decku u fazonu "e pusi ga ,sad nam nisi bitan".
Kako stoje stvari dovescemo ove slepce iz slobode, naravno preplaticemo ih i ko zna ko ce sve da se ugradi. Njima isticu ugovori za 6 meseci,a sloboda je odbila strane ponude od 300k. Ne smem ni da pomislim koliko cemo mi dati, ako damo uospte na kraju. To je sve jos na dogovoru,ako razumete :D

Ovo sledece je sto sam procitao i nacuo od ne nekog bitnog coveka :)

Inace Covic i kompanija je resila da se oprosti od Arauha, Krneta i LAzic cu bolji,a i s vecim platama. Jos jedan od nizu strasnih poteza :povraca2: :twak:

Немам разлога да ти не вјерујем али да бих ово коментарисао сачекаћу да видим прво. Зашто сам одлучио ово? Нећу да учествујем у шпекулацијама поред оволиких бурегџиница и да се ватамо на разне удице и трошимо енергију улудо. Друго, онај текст у Моцарту је показао да се тренутно води кампања против Човића и Џајића а у томе не желим да учествујем. У реди је критика, рекао сам што сам имао поводом Гашића (и Шилба) али не желим да долијевам воду на воденицу одређеним "добронамјерним и забринутим" интересним круговима којима до добра клуба није стало, дапаче.

Филипу Касалици свако добро и хвала на људском и фер потезу! :zastavaGRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by lucky#13 »

U svakom slucaju kljuc svega je Lukovic! On vuce sve naredne poteze.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Najdoski dr. Ilija »

А пошто је он на припремама Зенита у Дубаију до краја јануара нема разлога за журбу! :strika:
А ни ово око Миладиновића ме уопште не изненађује, јајарски манири које смо уосталом видели и у једном другом спорту!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
gledalac
Новајлија
Posts: 7
Joined: Fri Jan 10, 2014 9:46 pm
Location: Valjevo/Beograd

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by gledalac »

Bravo "Либурнија", u potpunosti se slazem.
reakcija
Новајлија
Posts: 27
Joined: Wed Jun 19, 2013 2:08 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by reakcija »

lucky#13 wrote:
Inace Covic i kompanija je resila da se oprosti od Arauha, Krneta i LAzic cu bolji,a i s vecim platama. Jos jedan od nizu strasnih poteza :povraca2: :twak:
Krneta ima najmanju platu u klubu, jedino ako Arauho igra samo za kiriju, pa ima manju od njega. Možda mu je sad ponuđen bolji ugovor, ali još ga nije potpisao.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Stenly »

Mi nemamo sportskog direktora, nego imamo soprtske direktore. Jedni dovode Miladinovica, i sve bude OK, e onda dodju Mirko i Slavko i kazu, NE, jer mi dovodimo Vranjesa, a hocemo da on igra a ne da ima konkurenciju u Miladinovicu.

Ja to tako shvatam i tako rezonujem, jer ne verujem da su se eto pobunili da ne dodje Miladinovic, da ne i gomilali igrace i placali jos jednog vise igraca i tako vodili domacinsko poslovanje.

Ako ne dodje Lukovic, doci ce Miladinovic i to ti je to.

Mada sikreno vise mi se svidja tandem Vranjes Lukovic, a ovi ostali neka greju klupu i uce...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Branio sam Miladinovica, zato sto licno smatram da ima potencijala da nam donese neophodnu mir i stabilnost u zadnjem redu pre svega.. Ima jako duge noge, sa kojim uklizava, zna da izbije loptu glavom, i sa godinama je dosta sazreo kao igrac

Ovo sto su mu uradili, ovako ga oladivsi, neka im sluzi na cast, jer to Vam je samo jos jedan dokaz, kako mi polsujemo i kako se ponasamo kao klub.. Jajarenje !! Jbs ti klub, gde Toncev jedan dovodi pojacanja...

Obestecenje za Kasalicu 250.000 eura..

Vranjes? E ajmo sada ali iskreno,.. Koliko je taj decko igrao fudbala ove sezone, ako smo Miladinovicu brojali minute i krvna zrnca.. Maj mesec povreda, i do danas nije odigrana utakmica.. Svi pricamo o imenima, pa dodje do razocarenja, jer imena ne igraju fudbal, vec se to pokazuje na terenu...No, takav smo narod..Ja Vranjesa znam iz Zvezde i Napretka, dosta dobar igrac je bio, ali povreda koju je imao, nije bezazlena ni malo, i pitanje je kako ce se snaci na terenu posle toga..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Kada danas potpisuje Vranjes?
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked