Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by crazynorth75 »

Ja stvarno ne mogu da vjerujem da se Čoviću dozvoljava da ovolike gluposti valja (doduše ni ostatak ekipe nije ništa bolji). I to drsko i bahato. Čuj ako ne dovedmo štopera, izvoli nađi u juniorima istog. O ljeb ti jebem....
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Najdoski dr. Ilija »

Тако је.
За полусезону му дођу још око 700 000, а спремни су да му исплате лапо, значи 350к!
Наши нека му дају 100к и дошао је до 450 000.
Ако му је и то мало, хвала лепо, довиђења!
crazynorth75 wrote:Ja stvarno ne mogu da vjerujem da se Čoviću dozvoljava da ovolike gluposti valja (doduše ni ostatak ekipe nije ništa bolji). I to drsko i bahato. Čuj ako ne dovedmo štopera, izvoli nađi u juniorima istog. O ljeb ti jebem....
Ко што ће он и Радоња из ОШ КК-а да нађу и направе тројку за ЕЛ догодине! :rakija:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by lucky#13 »

Svakog dana sam sve sigurniji da ce grobari postati najtrofejniji srpski klub ove godine.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Stenly »

Ako od ove dvojice nema nista Lukovica i Vranjesa. onda ce se okrenuti Miladinovicu, ali izgeda da i tu ima prepreka jer ih ne dovodi Toncev, jel. Jer oni imaju svoje igrace. Hm, neverovatno je da nam prelazno rok ovde T&Kokeza cccc...

Treba probati sa Gogicem na stoperu, a tenk ispred. A sa Gogicem neka igra Krneta ako niko ne dodje ili Lazic, jer sumnjam da ce doci neko kvalitetan.

Mozda Savic+Gogic, ali i Savic je prosek...ne zanm...pravis pitu od onoga sto imas :shock:
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by redneck »

Kakav crni miladinovic ,taj je bio krs kad je kod nas igrao.U Uzbekistanu gde je trifunovic bio Drogba,odigrao 30 utakmica za 5 godina.
Da li ste vi pratili tole ligu ove godine?
Radnicki nis je primio samo 10 golova,najmanje u ligi,a ne moze se reci da ljudi igraju bunker.
Bolje stoje od vojvodine sa trajkovicem i jagosem
Isli su na pobedu skoro svaku utakmicu.
Zivadinovic je tako zatvorio stokine napadace,jos dok im je igrao onaj satirani.
Svi imaju otvorene ugovore,dovesti oba njihova stopera za kikiriki.
Cak bi pre doveo Zivadinovica nego Vranjesa jer je jeftiniji jedno 5 puta,
ima kontinuitet igranja
a Vranjesu ce trebati 3 meseca da udje u takmicarsku formu.
Kao i Lunetu koji ima brat bratu 5-6-7 kila viska.
Jebala vas imena gledajte utakmice tolelige
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by lucky#13 »

Glupo je gledati igrace tole lige, jer nije isto igrati u zvezdi i nekom drugom klubu. Miric je u spartaku bio ronaldo ,a kod nas amater. Imas takvih primera zilion.
To sto su primili 10 golova moze da znaci i da se timski sjajno brane ,da stoje odlicno u bloku.
Ne mogu jednog igraca iz tole lige da se setim da je uspeo kod nas u poslednji 6 godina. Verovatno ima,ali mi niko ne pada na pamet
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Ja mislim da Lukovic ima GODISNJE 700.000 eura plate ! Kakvi crnih milion i nesto... Gresite verujte mi..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by redneck »

lucky#13 wrote:Glupo je gledati igrace tole lige, jer nije isto igrati u zvezdi i nekom drugom klubu. Miric je u spartaku bio ronaldo ,a kod nas amater. Imas takvih primera zilion.
To sto su primili 10 golova moze da znaci i da se timski sjajno brane ,da stoje odlicno u bloku.
Ne mogu jednog igraca iz tole lige da se setim da je uspeo kod nas u poslednji 6 godina. Verovatno ima,ali mi niko ne pada na pamet
Izvini majstore ali ovo je totalno pogresan nacin razmisljanja.
Svi najbolji klubovi u svojim ligama prvenstveno dovode igrace koji su se pokazali najbolje u svojim ligama.
Tek onda dovode strance i real i bajern i man utd i juventus etc etc
Problem je sto mi nismo dovodili one koji su najvise pokazali na terenu vec igrace u koje se najbolje mogla ugraditi uprava i menadjeri.
Umesto da je na svakoj utakmici tolelige po jedan nas covek sa kamerom.
miric je i u spartaku bio rupa zato ga groblje nije dovelo a gledali su ga milion puta.
Kao sad vasilic npr-igrac sa milion falinki.
Ili dovoditi igrace formirane u crnojgori je van pameti jer je crnogorska liga losija od trece srpske lige.
Inace ovaj dug od pola miliona je nesto najbolje sto je moglo da se desi.
Ako ovim kurtonima koji su nas tuzili nisu podelili menice da blokiraju rad kluba,ne dovoditi nikoga i gurati sa ovim sto se ima.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Koliki debil mozes da budes da znas sta ti treba timu, 6 meseci, a da nemas resenje za tako nesto? Razumem sve, nema se para, disemo na skrge, ali onda kazite, igramo sa klincima, pa sta Bog da..

Mnogo smo se srozali kao klub.. Mnogo.. Spali smo na rang ne seoskog kluba, vec onog seljackog.. I onaj ko hoce da dodje, bezi od nas..A hocemo titulu ?!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

MONDO: Zvezda blizu rešenja!

Prema saznanjima MONDA, Crvena zvezda nalazi se blizu rešenja u pregovorima oko dolaska Lukovića. U klubu i dalje ne žele da javno govore o tome, jer je stvar "pipava", ali prema informacijam do kojih smo stigli, šanse da Luković ove zime dođe u klub nešto su veće nego u prethodnim danima.
Dace Bog... :pop:

http://mondo.rs/a652916/Sport/Fudbal/Lu ... plati.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Cemu nama sluzi Gasprom?! Pa daj jbga, ako ga vec necete, a dugujete mu lovu, nadjite se na pola, dajte te jbne papire ili se nosite u qrac vise i Vi i vase pare i sve !!!!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

http://www.avaz.ba/sport/fudbal/nista-o ... ene-zvezde" onclick="window.open(this.href);return false;

A drugovi Mirko i Slavko, imaju "pristupacnija" resenja od MIladinovica ?!! :povraca2:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Da li je neka nauka, da neko okrene "sponzora" i kaze da plati igraca, a nama da se odbije kroz kasnije uplate?!! Ili cekamo da Lukovic sam iz dzepa plati da bi kod nas igrao dzabe?

Vranjes?! Gde su sada Mirko i Slavko? Kako mi muka od svega... :twisted:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
katamaran
Новајлија
Posts: 42
Joined: Thu Jun 13, 2013 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by katamaran »

carapan wrote:
MONDO: Zvezda blizu rešenja!

Prema saznanjima MONDA, Crvena zvezda nalazi se blizu rešenja u pregovorima oko dolaska Lukovića. U klubu i dalje ne žele da javno govore o tome, jer je stvar "pipava", ali prema informacijam do kojih smo stigli, šanse da Luković ove zime dođe u klub nešto su veće nego u prethodnim danima.
Dace Bog... :pop:

http://mondo.rs/a652916/Sport/Fudbal/Lu ... plati.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Cemu nama sluzi Gasprom?! Pa daj jbga, ako ga vec necete, a dugujete mu lovu, nadjite se na pola, dajte te jbne papire ili se nosite u qrac vise i Vi i vase pare i sve !!!!!!
Da nas vestackim disanjem odrzava u zivotu dok se godinama davimo. Klub u nasoj situaciji treba da se udara nogama u dupe sto ima sponzora kao sto je Gazprom. Sad nam jos to malo pa bi mogli usput da nam plate jos jednog igraca par stotiina hiljada evra.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Objasni mi razliku dal nama dali pare na racun, pa mi placali igrace ili da oni to urade? Oni su sponzori, pobogu, nisu neko sa ulice koga molimo da nam udeli sirotinju..

Ako oni nama daju 4 milina godisnje, kroz razne rate, sta fali da prva rata bude Lukovic recimo.. POmazes klubu kome si sponzor da bude prvak i time igra kvalifikacije za LS.. I nama i njima dobro..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Dennis Rodman »

lucky#13 wrote:Glupo je gledati igrace tole lige, jer nije isto igrati u zvezdi i nekom drugom klubu. Miric je u spartaku bio ronaldo ,a kod nas amater. Imas takvih primera zilion.
To sto su primili 10 golova moze da znaci i da se timski sjajno brane ,da stoje odlicno u bloku.
Ne mogu jednog igraca iz tole lige da se setim da je uspeo kod nas u poslednji 6 godina. Verovatno ima,ali mi niko ne pada na pamet
Pa, naprimjer, bili su na putu da uspiju Lazović, Milivojević, Maksimović, Kasalica... dok Lukić nije doveo Saleta koji je uništio sve dobro što smo tad imali. Iz te generacije možemo uračunati i kapitena Mikića koji je solidno uspio, gdje je tek Paja Ninkov... ima toga, ne suviše ali da se naći :) Danijel Mihajlović je fenomenalno igrao par utakmica u paru sa Adijem, bili su iznad nivoa JSL, maltene neprobojni, i onda se povrijedio, samo što ljudi uglavnom njega nisu primijetili jer su prvih par nastupa Li Adija bili vasionski. Mudrinski je isto bio korektan, da kažemo.
Najbolji primjer da se za malo para mogu dovesti dobri igrači čak i iz TSL je onaj prelazni rok kad je Robi rastjerao škart i za jednu zimu složio finu ekipicu koja je dobila sve derbije i zamalo napravila senzaciju protiv Bordoa, ali nažalost trajala samo 6 mjeseci. Da bi se tako nešto opet desilo trebaju 2 preduslova: 1. stručan odabir 2. poštenje

Ako bi pustili Džajiću ovo prvo, tu bi i moglo nešto korektno da se odradi, ali od ovog drugog mislim da ćemo još biti daleko. Jedini razlog što je taj drugi funkcionisao kad je Robi sastavio tu ekipu, je što je jedini izlaz Lukićevoj upravi bio da prebace svu odgovornost, tim i moguću krivicu za neuspjeh, na Robija, pa su mu dali odriješene ruke i nazvali ga "Tim menadžer". Tako se oni srećom nisu petljali, sa svojim prljavim dilovima i to je velika stavka u tome zašto je uspjelo... opet, u ovom trenutku po tom pitanju svjetlo na kraju tunela mislim da se ni ne nazire. Ili država mora fenomenalno ojačati, što će nažalost počekati još koju deceniju, ili klub da ode u ruke gazde koji ne prašta ni jedan jedini evro.
Zvezdaš. Robista.
Locked