Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Zvezdas sa Istoka
Новајлија
Posts: 38
Joined: Sun May 26, 2013 11:00 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Zvezdas sa Istoka »

Ne, mislim da traje do 12.2. kad je i rok za registraciju i licenciranje igraca. Eventualno 7.2. posto je to petak.
Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme.

Ljuba Tadic
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Stenly »

U novostima, izmedju ostalog o Lukovicu ako niste videli, pise:

Luković je na pragu i ostaje još (samo) da mu izlazna vrata iz Zenita i put ka "Marakani" otvori signal od glavnokomandujućih iz ruskog kluba. Za svaki slučaj, u Zvezdi kao spremnu alternativu čuvaju Slovenca Dejana Kelhara (29) koji je slobodan igrač posle raskida ugovora sa azerbejdžanskom Gabalom. Reč je o reprezentativcu Slovenije kojeg trener Stojanović vrlo dobro poznaje.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... agu-Zvezde" onclick="window.open(this.href);return false;
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Чини ми се да прелазни рок за играче из Русије траје до дубоко у фебруар ако не и до краја и то не само ове сезоне већ увијек.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Najdoski dr. Ilija »

Тони wrote:Па што ова наша мафија нешто корисно не уради? ;)
Мислим да Дејан Здравковић (газда Вождовца) није никакав мафијаш.
Исто важи и за Чуку!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by redneck »

Cuka je privatna ,otkupljena na stecaju.
Normalno kao svuda u svetu da se vlasnik sa odgovornoscu odnosi prema svojoj imovini.
Tu nema da roditelji placaju os trenere da guraju svoje duduke,
igrace najbolji omladinci,
nema da menadjeri kroje tim-igrace najbolji
nema da se guraju menadjerski polufudbaleri naustrb dobrih.
Na kraju krajeva nema potkradanja sopstvenog kluba,
nema mijovica fantoma i oca blagajnika.
i jos milion drugih stvari koje su sine qua non za srpsko javno preduzece,
gde je glavna maksima
dje sam ja tu dobar.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Константин »

Што је најгоре добар прелазни рок се може направити и у клубу у којем нису дефинисани до краја власнички односи. До људи је.
А и навијачи су у давнашња времена :dedica: за час посла препознавали дрвну грађу која није за Звезду, тако да је било још једно решето.
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Негде 80% сам сигуран да је Јован Крнета за овог Павићевића Тито.

Поновиће се иста прича као и са Мартиновићем.

Највише ми се чини да је ово замазивање за звездашку јавност, нешто у фазону, ево и ми потписали некога.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by lucky#13 »

Najdoski dr. Ilija wrote:
Тони wrote:Па што ова наша мафија нешто корисно не уради? ;)
Мислим да Дејан Здравковић (газда Вождовца) није никакав мафијаш.
Meni drugar koji igra za Vozdovac, vec par godina, kaze da su glavni u tom klubu neka braca mafijasi/menadzeri.
Sad dal se tu nesto promenilo na pocetku sezone ili je taj Dejan samo u funkciji predsednika ko zna.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Dennis Rodman »

МоСа ВерСе wrote:Негде 80% сам сигуран да је Јован Крнета за овог Павићевића Тито.

Поновиће се иста прича као и са Мартиновићем.

Највише ми се чини да је ово замазивање за звездашку јавност, нешто у фазону, ево и ми потписали некога.
Teško, jer Krneta je teško i za koga Tito :) Ako je lik odigrao za CG koliko je odigrao, on za JSL kvalitet mora imati. Ja sam se krstio kad sam vidio Mrvu aka štoFera kako razbija protiv Omonije, i on je imao kvalitet, a njega uzimam kao reper iz razloga što je i on igrao za CG. Mora ovaj Pavićević biti solidan, još dolazi spreman!
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:Негде 80% сам сигуран да је Јован Крнета за овог Павићевића Тито.
.
Чисто сумњам.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Dennis Rodman wrote:
МоСа ВерСе wrote:Негде 80% сам сигуран да је Јован Крнета за овог Павићевића Тито.

Поновиће се иста прича као и са Мартиновићем.

Највише ми се чини да је ово замазивање за звездашку јавност, нешто у фазону, ево и ми потписали некога.
Teško, jer Krneta je teško i za koga Tito :) Ako je lik odigrao za CG koliko je odigrao, on za JSL kvalitet mora imati. Ja sam se krstio kad sam vidio Mrvu aka štoFera kako razbija protiv Omonije, i on je imao kvalitet, a njega uzimam kao reper iz razloga što je i on igrao za CG. Mora ovaj Pavićević biti solidan, još dolazi spreman!
Спор је до зла бога. А да ли има памети да надохнади спорост, е то ћемо видети.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

Sad kada preotmemo Mutomba jugoslovenima.. :D
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by lucky#13 »

Rekoh Vam juce da je Lukovic udaljen od nas isto koliko je bio i na pocetku. Nemoj da se palite toliko na natpise u novinama.

Sto se tice Tonceva, mi da smo normalni navijaci, skupili bi se sutra i trazili njegovu hitnu ostavku! Nasao lopov da vredja igraca pritom igraca koji je hteo na leto da dodje kod nas!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by carapan »

I sam Lukovic je menjao izjave.. Od toga, da mu novac nije problem, do toga da jeste..

Trebali smo ovo da sredimo ranije, dovedemo igraca i cao.. Svaki dan, neka cimanja oko njega, zvanja telefonom, nalazenje resenja, pa se odustane...

Dosta vise je bilo, dodji na leto Lukovicu ako hoces i svima fino...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Il genio »

Kucamo na vrata zaboravljenih asova...

B92: Cilinšek na probi u Zvezdi
Locked