Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Kile »

dacha od bosne wrote:Potpisao?
У Понедељак!
http://i.imgur.com/xs6MZ6k.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Изузетно сам задовољан са прелазним роком јер су доведена 2 од 3 играча који праве разлику на терену и, ако Бог да, Бабунског који може да мења грују (но нећу унапред ништа причати). Дефанзивно смо сада много јачи, требаће два задња везна за Европу. Ако се Бабунски покаже да ваља, остаје нам још један офанзивни везни и шпиц за ЛШ.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Babunski je alternativa Kataiu, ne toliko Grujicu.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Kile »

Либурнија wrote:Babunski je alternativa Kataiu, ne toliko Grujicu.
Tako je! Babunski je "cista 10-ka"!
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Kile »

A Evo nam ga i Le Talek.....
Image
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by tsva »

Za sada prelazni rokima dve strane medalje. Doveli smo 3 igraca medju kojima nema najtalentovanijeg iz CG ili nekog povratnika kojem je vazda bio san da se vrati i sa Zvezdom uzme titulu. Ako na tome ostane moze biti i cista desetka ako se ova trojica pokazu kako ih mi ocekujemo.

Druga strana medalje - odlasci ne moze dobiti prelaznu ocenu. Sramotno je sta se radi i ko se sve vodi na pripreme itd... Razumem prodaju grujica ali za Jovica i eventualno Jovanovica je prava sramota sta se desava. Cvetkovic, Andjelkovic, Sikimic, Stojanovic, Gavric, Orlandic i njima slicni i dalje jasu i muzu novac.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

Jović je još ranije prodat (prava) tako da se tu baš i nije pitala Zvezda (bar ja to vidim tako), Jovanović je perspektivan kao centarhalf i mogao je još sezonu dve da bude, ali da li mi imamo uvida šta čeka Zvezdu ovog proleća (finansijski)?
Možda je klub primoran i njega da proda radi "solventnosti"...
Nadam se da za sve postupke postoje objektivne okolnosti i da niko neće zavući ruku u Zvezdin džep.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

За мене је једини знак питања бабунски и може ли бити играч који доноси разлику? Ле Талек и нарочито Бразилац су класа за српски фудбал и квалитет за Европу.
Продаја Грујића, Луке и Јовановића за мене ок. Исплатили смо крвнике (метафора), играчи добили новац. Сад иде пролеће, па довођење још двојице играча који ваљају и напад на евро сцену. Без обзира да ли се пласирамо у Лигу Шампиону или у групну фазу Лиге Европе, биће то огроман успех.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Prodaja Jovanovića je dozlaboga loš potez. 2 i po miliona se može dobiti uvijek bez problema za takvog igrača. Prodajemo najboljeg fudbalera na deficitarnoj poziciji za siću. Istovremeno ne stiže iz kluba suvislo objašnjenje zašto se vadi zdrav i bitan zub što se može protumačiti i kao muljanje.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Napokon se složismo Liburnija. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Što je još gore, Edson je mačka u vreći pošto je dugo kuburio s povrijedama. Pa ćemo u Evropu možda opet sa Savom, Lunetom i Rendulićem?! Ako oni misle da će da dovedu štopera do početka ljetnih priprema i za mjesec dana ga uigraju onda su oni obični diletanti ili, a to je još gore, šibicari.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Kile »

Изгледа да доводимо и ТОП нападача......

"Uskoro očekujte i vesti iz Crvene zvezde od našeg Darjana Nedeljkovića. I to što se tiče novog napadača Crvene zvezde! "
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
Billy Bright
Новајлија
Posts: 77
Joined: Mon May 27, 2013 9:24 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Billy Bright »

i onda puste pricu o planovima za letnji prelazni rok

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezd ... deo/126748

online novinarstvo je dno...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Nama je još jedan špic nasušna potreba. E sad, novinari kao novinari. Od njih me ništa ne čudi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked