Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Brian Brendell »

Либурнија wrote: Znaci uigravamo povrijedama sklonog novajliju Brazilca i Lukovica za LS?!
Odakle vama informacija da je Edson Silva sklon povredama? Već sam par puta to natrčao tu netačnu informaciju. Koliko sam ja malo guglao, on nikada nije imao ni jednu ozbiljnu povredu.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Једини где видим Микија јесте српска лига када треба да се одмарају неки битни играчи за Европу. Ово остало, Либурнија лепо појаснио и то без да се неко љути. Микија волим, али Звезду волим више.

ПС - Није Едсон склон повредама, него онај што је требао да дође а отишао у ПАО
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Brian Brendell wrote:
Либурнија wrote: Znaci uigravamo povrijedama sklonog novajliju Brazilca i Lukovica za LS?!
Odakle vama informacija da je Edson Silva sklon povredama? Već sam par puta to natrčao tu netačnu informaciju. Koliko sam ja malo guglao, on nikada nije imao ni jednu ozbiljnu povredu.
Mislim da su pogrješili jer je onaj kojeg smo prvo htjeli dovesti bio sklon povredama.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by tsva »

Dolazak Miijaša ce biti dokas da je FKVZ i dalje mafijaska prcija

Ako ne može ni Jadonj, ne može ni Mrtvijaš. Dacha
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by redneck »

Kapiten Miki je fantazista,
trequartista starog kova,
kad se ovi mladi picopevci useru ,on udje i privede utakmicu kraju.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Glasao sam protiv Milijaševog povratka. Liburnija je sve lepo objasnio, ne bih imao šta da dodam.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote:
Brian Brendell wrote:
Либурнија wrote: Znaci uigravamo povrijedama sklonog novajliju Brazilca i Lukovica za LS?!
Odakle vama informacija da je Edson Silva sklon povredama? Već sam par puta to natrčao tu netačnu informaciju. Koliko sam ja malo guglao, on nikada nije imao ni jednu ozbiljnu povredu.
Mislim da su pogrješili jer je onaj kojeg smo prvo htjeli dovesti bio sklon povredama.
Moj propust onda. Idealno bi bilo da Lune bude opet onaj stari. A to je veliko pitanje. Ako.se to ne desi, to bi znacilo dovoditi u junu i uigravati liniju 1 mjesec. Ne znam kakva je hica sa Jovanovicem i zasto ne bi nasli prijateljski dogovor da.nam ga ostave bar do.augusta.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Ne dolazi Miki, ostaje u Kini.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Ulepšao si mi dan.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by redneck »

Kapetanu Mikiju,
coveku koji je iz svog dzepa davao po 500 eura klincima da ne raskidaju ugovore,
vukao klub napunjen igrackim kurtonima na svojim plecima
sve najbolje u zivotu
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

redneck wrote:Kapetanu Mikiju,
coveku koji je iz svog dzepa davao po 500 eura klincima da ne raskidaju ugovore,
vukao klub napunjen igrackim kurtonima na svojim plecima
sve najbolje u zivotu
Хвала му ђе год забраздио. Велики је то човек и Звездаш.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by tsva »

Ako naleti Markos da ga priupitam da li su uslovi i dalje isti izmedju ponude Bordoa i Zenita?

Mafijasi nas opet zakinuli jer je lakse muljati prebijanjem novca sa Gaspromom nego dobiti cist novac od francuza.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Markoss »

Obe ponude su bile 2.5 miliona, s tim da je dinamika isplate Zenita ta koja nama mnogo vise odgovara. Bordo je nudio mnogo manje da nam isplati u nacelu i postavljao besmislene bonuse koji nama nisu odgovarali.

Naravno i uloga Gazproma je tu, sto je sasvim logicno.

Vukasin je zadovoljan, klub je zadovoljan. Srecno mu bilo.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Nolle »

1. Damir Kahriman
2.
3. Luis Ibanjez
4.
5.
6. Mičel Donald
7. Slavoljub Srnić
8. Damjan Le Talek
9. Hugo Vieira
10.
11.

12. Filip Manojlović
13. Aleksandar Luković
14. Marko Petković
15. Mihajlo Ristić
16. David Babunski
17. Srđan Plavšić
18.

19. Dejan Joveljić
20. Miloš Stojanović
21.
22. Aleksandar Stanković
23. Danijel Avramovski
24. Nikola Jovanović

----------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Desni bek (Stojković?), 4. Štoper (Vitor?), 5. Štoper (Tošić?), 10. Polutka (Marin?), 11. Krilo, 18. Špic (Pavlović?), 21. Levi bek

To su neka imena koja se spominju na tim pozicijama. Naravno da mislim da je Marin nerealan. Čak i ovaj špic iz Čuke. Levi bek će verovatno biti Anđelković. Veliko je pitanje šta će biti i sa brojem stranaca (nadam se da će se igrači exYu pasošem brojiti kao domaći). Igrači van 18? Omladincima šansa? Joveljić, Stojanović, Jovanović, Stanković... Valjda u omladindima ima pristojan levi bek. Gori od Anđelkovića ne može da bude.

Sa ovih 5 igrača za 11 ne sme da se omane! O tih 5 igrača verovatno Grof govori već mesec dana, kao i Terzić (5 igrača po 800,000)
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Sve i da pogodimo sa svom petoricom, u šta čisto sumnjam, neće nam biti lako da se domognemo Evrope. Najveći problem je pozicija štopera, odnosno levog i desnog halfa. To je jedna od ključnih pozicija u ekipi i to smo morali imati spremno već u januaru. To je bio krajnji rok. Sada će to ići vrlo teško. Što se tiče Stojkovića, on je defanzivnija varijanta beka, ali mislim da bi nama odgovarao. Za naše prilike, on je više nego solidan desni bek. Njemu bi rezerva mogao da bude Mijailović. Isto tako, mislim da se u OŠ može pronaći adekvatna rezerva na poziciji levog beka. Što ti kažeš, teško bilo ko može biti gori od Anđelkovića. Pavlović me nije dojmio uopšte. Doduše, nisam ga mnogo ni gledao. Marin je u domenu naučne fantastike za nas.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked