Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Ko je iz našeg podmlatka mogao da dođe na mjesto Poletanovića, a ko na mjesto Vučićevića? Koje bi bile bolje opcije umjesto njih iz jsl?
Poletanović je izgleda prošle sezone sastavio samo 8 utakmica. Mislim, kome pada na pamet da dovede igrača koji skoro pa nije ni igrao?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by skeva »

Takvi igraci su uvijek bili u klubu i dovode se da bi se pojedinci ugradjivali. U svakom slucaju nista novo.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Na drugim mjestima se pominje kako Grof ne želi Đurđevića tj. ovaj ne želi da se sa Sikimom bori za mjesto drugog napadača. Takođe, piše se o onom Mučeu.
Vidjećemo šta će da bude.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Od Ruiza izgleda ništa...otišao u Kajzeri. Da vidimo ove insajdere oko Kange u Muča.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Kile »

dacha od bosne wrote:Od Ruiza izgleda ništa...otišao u Kajzeri. Da vidimo ove insajdere oko Kange u Muča.
Dacho, nije jos otisao, to sto se danas pojavilo na Mozzart sportu je tekt od 16 juna, a odma zatim izasao tekst i da Kanga isto tako ne dolazi.... Ja se iskreno nadam, da ce oni doci u Ponedeljak!
Jedan insajder forumas na jednom drugom forumu, je samouveren da su oni nasi i da cak smo na dobrom putu, da dovedemo i Mucha ili kako se vec pise i izgovara....
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Kile wrote:
dacha od bosne wrote:Od Ruiza izgleda ništa...otišao u Kajzeri. Da vidimo ove insajdere oko Kange u Muča.
Dacho, nije jos otisao, to sto se danas pojavilo na Mozzart sportu je tekt od 16 juna, a odma zatim izasao tekst i da Kanga isto tako ne dolazi.... Ja se iskreno nadam, da ce oni doci u Ponedeljak!
Jedan insajder forumas na jednom drugom forumu, je samouveren da su oni nasi i da cak smo na dobrom putu, da dovedemo i Mucha ili kako se vec pise i izgovara....
Moguće brate, ali tih insajdera na sve strane...mislim, ne kažem da lažu, ali znam iz iskustva koliko se nekada plasiraju netačne informacije. Daj Bože da dođu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Da li je tačno da Ibanjez ide poslje kvalifikacija?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by ajkula »

jeste.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

Crveno-beli će od Trabzona zaraditi 1,5 miliona evra na levom beku, koji je prošle sezone bio jedan od najboljih u klubu s Marakane
Fudbaler Crvene zvezde Luis Ibanjez (28) potpisao je predugovor s turskim Trabzonom, a transfer je realizovao bivši košarkaš Mirsad Jahović, brat poznate pevačice Emine Jahović.

Prema dogovoru uprave dva kluba, Luis Ibanjez napustiće Marakanu 31. avgusta, kada budu okončane kvalifikacije za Ligu šampiona ili Ligu Evrope. Turski mediji navode da je Argentinac pristao na transfer jer će u Trabzonu zarađivati tri puta više nego u Crvenoj zvezdi, dok su crveno-beli na račun obeštećenja zaradili 1,5 miliona evra. Ibanjez u prvi mah nije bio raspoložen da ide u Tursku jer je dobio dojavu da čelnici tog kluba varaju igrače. Naime, njegovom tastu Darku Alagiću su javili iz Nemačke da Marko Marin, bivši igrač Trabzona, još potražuje dugovanja od kluba.

Ipak, posle razgovora s menadžerom Mirsadom Jahovićem i dugog ubeđivanja, Alagić i Ibanjez su pristali na ponuđene uslove. Argentinac je stavio paraf na trogodišnji ugovor, po kojem će prve godine zaraditi 900.000 evra, u drugoj milion, a u trećoj 1,1 milion evra. Mirsad Jahović je rođen u Novom Pazaru, a dugi niz godina igrao je za turske klubove i reprezentaciju te zemlje. Poslednjih godina radi kao menadžer, a inače je brat poznate pevačice Emine Jahović.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Šteta...i dalje teško zadržavamo strane igrače duže od godinu dana.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Kile »

Баш штета. По мени је Лучо покретач ове екипе, и невероватан борац. Одма сам га заволео и постао најомиљенији играч, морате признати и није тешко заволети човека који поред фудбалског знања је и људина! Одавно нисмо имали таквог играча који вуче целу екипу напред!
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

I meni je pravo krivo za Luča.

Elem, naš MoSa javlja da je Ruiz bukirao kartu za Beograd.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

I meni je Lučo prirastao za srce, a kako i ne bi, svojim stavom i igrama je kupio sve navijače...Što se tiče Ruiza, on dolazi da gleda kvalifikacije za Rio u basketu, reče mi jedan čo'ek da je veliki fan Štimca :R




















Dobro nam došao Ruiz!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

:R
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked