Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Apsolutno se slažem sa tobom. Mi smo nekako na sigurnom putu da ništa ne uradimo u evropskim okvirima. Srbija nije velika da bi se samo iz nje mogli dovoditi kvalitetni igrači. Bivša Juga je definitivno bila izvor jer tada se nisu brojala ni krvna zrnaca, niti su navijači odlučivali ko smije, a ko ne da dođe. A mi dovedemo dva veoma perspektivna momka (Avramovski i Babunski) i šta uradimo? Apsolutno ništa. Bitno je da su tu Orlandić, Sikimić, sada Vujaklija...a o štoFerima i bekovima da ne govorim.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

Jasno je da svi igrači ne mogu da postignu uspeh, da prikažu sve ono što znaju jer nekom ne odgovaa koncepcija, nekom trener, nekom mentalitet i onda procvetaju u drugoj sredini, međutim ovo što vi pišete jesu menadžerske kombinacije DPI (drvno prerađivačka industrija) kojoj je cilj samo evro, dolar...upali smo u njihove kandže i iz tog "vrzinog kola" se teško izlazi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Колико је тачна информација да овај Румун долази?
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Svaki dan se licitira novim imenima, a iskustvo nas uči da ništa ne uzimamo za ozbiljno dok klub ne potvrdi zvanično da igrač dolazi.
Dobro došao na forum.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Хвала на добродошлици.
Видим да неки звездашки медији сада преносе да је овај Румун ипак још увек далеко од нас.
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Holden »

Najjače od svega je što je očigledno gospodin 'brateee' sportski direktor pustio informaciju medijima, i od tada idu komplikacije. Sve u svemu, mislim da će i u ovom prelaznom roku biti 'tresla se gora, rodio se miš' i ništa više. Videli ljudi da krenulo nezadovoljstvo zbog Milića i violine, pa odlučili da nas malo zabave, pa da onda bude, jebiga, nema se, izvolite Milića.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Holden wrote:Najjače od svega je što je očigledno gospodin 'brateee' sportski direktor pustio informaciju medijima, i od tada idu komplikacije. Sve u svemu, mislim da će i u ovom prelaznom roku biti 'tresla se gora, rodio se miš' i ništa više. Videli ljudi da krenulo nezadovoljstvo zbog Milića i violine, pa odlučili da nas malo zabave, pa da onda bude, jebiga, nema se, izvolite Milića.
Нажалост, вероватно нам се спрема такав сценарио.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Holden wrote:Najjače od svega je što je očigledno gospodin 'brateee' sportski direktor pustio informaciju medijima, i od tada idu komplikacije. Sve u svemu, mislim da će i u ovom prelaznom roku biti 'tresla se gora, rodio se miš' i ništa više. Videli ljudi da krenulo nezadovoljstvo zbog Milića i violine, pa odlučili da nas malo zabave, pa da onda bude, jebiga, nema se, izvolite Milića.
To se ponavlja bukvalno svaki prelazni rok godinama unazad. Zato mi nikako nije jasno kako dobar deo navijača i dalje naseda na takve spinove.
Prošle godine smo doveli par kvalitetnih igrača, to stoji. Ali smo ih doveli samo i isključivo na Božovićeve veze na ruskom fudbalskom tržištu, nikakve to veze nema sa sposbnošću rukovodstva da dovede kvalitetne igrače.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Informacije iz kluba ne cure od Blaže, pogotovo ne novinarima a pogotovo ne lastišu. Njega brifuje Terzić. Toliko o tome. Nego zgodno je optužiti Blažu po sistemu ”držte lopova”. A taj Rumun je ionako bio na dugom štapu i zapravo više bomba za klikove. Ne nadajte se ni Melegu, to je više reklama Terzićeva bajagi ”zna šta valja i zapeo kao, Terza mađija bla bla”...Možda ga i uglave ali za neke bruka procente i odštetu. Ako Grof nešto ne izbunari u Rusiji, njihov domet je Planić, Milić, Vujaklija i neki strejndžer koji je ili invalid kao Mučeni ili neka prsotina/qcbolnik tipa ovog Rumuna.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Одкуд ти знаш да не цуре од Блаже? Први ко је објавио би је Хотспорт, и прича се да је баш Блажо рекао њима, ако већ и они нису објавили да им је Блажо дао ту информацију.
Наравно, слажем се да Блажо не може сам од себе нешто да ради ако нема упуте са врха.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Ma govna prepisala sa rumunskih sajtova ovaj put izgleda čak i prije nego što se Blažo eventualno izlaprdao. Ovo oko 600 kila plate garant. No generalno, nije Blažo glavni izvor informacija iz kluba već sam "vrh".
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Ок, ако је то око преписивања вести тачно. Знамо сви да Блажо није главни извор информација. Али, ако ме сећање не вара, он је рекао да Вијеира сигурно остаје (Спортски журнал), па је испало другачије. Не би ме чудило да се и сада излетео.
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Holden »

Valjda mu je taj iz hotsporta neki ortak, ko će ga znati.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Holden wrote:Valjda mu je taj iz hotsporta neki ortak, ko će ga znati.
To sam i ja negdje pročitao.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Vjerovatno da je tako ali je isključeno da lastiš dobija informacije preko Blaža. Informacije dobija sa vrha, mimo Blaža i dakako Grofa. E sad zbrojimo 2 i 2 kako to da lastiš koji prosipa otrov po Grofu ipak dobija informacije s vrha a Terzic u vezi tog sukoba se ne izjašnjava. Terzic je u dilu sa lastišom a Grofa boli tuki za njihovim dilovima. Zato se lastiš i usudio da se ostrvi na Grofa, zato što zna da će "vrh" to da mu toleriše zbog "višeg interesa" (klikovi, veličanje Terze, naručeni tekstovi, zajednička ovisnost i vIrenje iz dupeta autoriteta na vlasti tj. SNS i Vesica itd.).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked