Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

I žurnal piše da dovodimo ovoga. Pa sad čekaj...imamo Vujakliju, Pavkova, Sikimića, Orlandinja, ovoga...ima li još neko u ergeli napadačkoj?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Može i Milić tu, pa Romanic, Vucicevic. .. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Sunce ti žarko, igraćemo napadački fudbal...s jednim špicOm :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Имамо ли ми крштене играће за одбрану или ће нам бековски пар опет бити Петковић и Анђелковић? Овај други је још нешто и урадио у јесењем делу сезоне, али Патковић се не може саставити са фудбалом. Шта је са оним штопером Фрипонгом (ваљда се тако зове)? Хоће ли он да игра у стартној постави или нам опет следи да кидамо живце са Луковићем?
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Фрипонг би требао да игра јер је брз, а шта ћемо са оволиким нападачима, то само драги Бог зна. Колико сам видео, играћемо 4-4-2 па контам да ће упарити Вујаклију и Боакјеа, али доле, што написа Мики, дува промаја. Ако ћемо да нападамо Европу са Петковићем и Анђелковићем, боље да је не нападамо...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Управо тако. Стварно не могу да схватим да нико од њих не размишља о одбрани. Анђелковић може само да буде резервни бек. Ако се на Ристића не рачуна у смислу да се 100% прекомандује на левог бека, онда је то равно самоубиству, као и остављање Петковића на месту главног десног бека. Колико год да размишљам о томе ништа ми не иде у главу.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Vidim da su naše vrle vođe krenule pravim evropskim putem dovođenjem dotrajalih igrača.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Na proleće esencija fudbalske magije - vezni red Mrtvijaš-Baletanović.
Dodajmo tome bekovski par Anđelković-Petković, odsustvo ozbiljnog halfa i krila kojima je dribling misaoca imenica, a proći 1 na 1 nekoga u domenu naučne fantastike.
Ne zaboravimo i sedmoricu veličanstvenih u napadu.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Mene jeza hvata.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

Počnem da pišem, pa obrišem, baš sam razočaran delovanjem oko kluba.
Više mi ništa nije jasno, Milijaš se opet vraća, a njegov radijus kretanja (jer ono ne mogu nazvati trčanjem) je bio baš onako upitan. Imaćemo najsporiju odbranu i vezu, i doo sada su nas pretrčavali jer smo do zla Boga spori, a sada ćemo delovai baš smešno.
Ne razumem šta dobijamo sa Miljašem? Šta dobijamo što opet imamo na spisku 40 i više igrača (da ih nazovem igračima)...kako ćemo izgledati na proleće, a kako u kvalfikacijama (realno je za očekivati u ovoj šupljoj ligi da ostvarimo mesto koje nam garantuje kvalifikacije).
Čini mi se da su mi "ubili" i poslednji trag volje za praćenjem fudbala.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Što bi rekao Adža, ne može to tako da se gleda. Ne razumeš ti to, druže Ganac.
Potreban je toliki roster, inače ne bi bilo toliko slobodnih dana. Mora malo i od nerada da se odmori.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Beara_Vladimir wrote:Što bi rekao Adža, ne može to tako da se gleda. Ne razumeš ti to, druže Ganac.
Potreban je toliki roster, inače ne bi bilo toliko slobodnih dana. Mora malo i od nerada da se odmori.
:R
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Све је ово веома тужно. Нигде ни назнаке да у клубу имамо људе који имају визију за неку бољу будућност.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Визија је давно напустила Љутице Богдана 1а. Најефикаснији смо у спској лиги, ми доведемо пет или шест нападача (више заиста не знам). Вујаклија ми се свиђа једино јер и поред висине, зна баратати ногом и изузетно је брз. Бокје је доведен тера инкогнито. Доведеш га из италијанске серије Б и конташ да ће бити пун погодак. Павкова смо довели вероватно да га заливадимо јер како каже Терза, вредеће много више од обештећења које смо дали Радничком.
Идемо даље. Довели смо Микија кога као човека неизмерно волим и који је прави капитен Звезде. Значи, као човек је класа па самим тим ће се побољшати и односи у свлачионици јер се видело да ту нешто шкрипи. Али, шта добијамо са њим. Има изузетну лопту у простор (има и Канга), не може да трчи, тако да једино може да игра полушпица. А да би играо полушпица, Канга, Доналд и Руиз ће вероватно морати да трче за још трећину више. Е да, ово је добар потез и што се надам ада Полетановића гледати нећемо више на терену.
За тактику 4 4 2, требају нам баш баш продорни бекови јер доласком Микија, средњаци неће пуно пробијати по боку, већ ће шрити за бекове да шпартају амо вамо. Да ли Анђелковић то може, не знам. Петко би могао, али он у глави има проблем. Да ли ће Ристић онда узети леви бок или ће га продати, не знам. Али како нико са ВИЗИЈОМ не доведе још по једног бека јер смо најебали ако се ови повреде. Милошевића по левом видели нисмо.
И за сам крај ( не рачунајући Манојловића који је сасвим ок голман) долазе халфови. Јуримо Планића а то вам је Циганијо у кладионичарском жаргону ГГ3+ свака утакмица коју играмо. Фрипонг је брз, Ле талек исто, тако да нам не трабају стамени момци јер су сви штопери наши спори (зато је Вуле био идеала, ем је висок, ем брз). Самим тим, ова двојица горе поменути би требало да одговарају филозофији Грофа, али је овај тим претанак за Европу, а и у Србији ће имати озбиљног конкурента у Партизану.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked