Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

Da ga ne pljujemo po defaultu bar je izrazito mlađi od Luneta...ali nam još uvek treba jedan pouzdan štoper.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Терзић за интервју опет најавио неке странце. јебо га отац луди, па је л' нам није двољна поука прошла година. Ок, ако је дошао Рикардињо, нека остане и Боаћи, али хоћу Звездину децу да гледам.
ПС - Иако ме већим делом нервира, успео је да прода Плавшу за добре паре у Спарту из Прага. Како, не знам, али ето, није све тако црно.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Prodao ga je za 1 i po milion u Spartu a za više bi ga uz malo cimanja prodali totalni amateri poput nas dvojice. Pa od toga 300 kila pajtosu Gajbi. To je ono što se zna a na defakto ugrađivanja ne smijem ni da mislim. Terza Mađija, pobjednik takoreći. :frust: :magare:

Kakav tezgaros Jbt i muzač para Zvezdinih. Ali neka, tako nam i treba. Jebi Terzo glupe cigane...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Не зезај, продали би га ћуну моју за толике паре. Не можеш му оспорити да зна и понешто добро да уради. Није овај свет црно бели па да су људи 100% добри или 100% лоши. Продао је и Луча за 1.4 милиона, ово му је друга добра продаја. Јер реално, Плавша не вреди више од 700.000 - 800.000.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Ne slažem se da vrijedi toliko, msm da je moglo više da se izvuče ali i da nismo izvukli sve iz Plavse, još je on materijal za doradu koji ce to u nekom klubu, koji je ozbiljan a ne amaterski kao nas, to i pokazati i dokazati. Sreća pa nije i Gruju onomad utopio na prvu za te pare. Tezgaros. OFK Beograd mod rada i kalibar. Notorni lažov uz to.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Догађаји нас престижу...

http://maxsport.rs/2017/06/26/necete-ve ... -iz-praga/" onclick="window.open(this.href);return false;

Па кад се поред Гајбиног дјела одбије провизија менаџеру, па УЕФА, па обештећење за малога па плате, зарадили смо 200 иљада евра на малом.

Јеби Терзо, не вади! :isuse:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Dennis Rodman »

Ufff, samo da Rileta još ne puste, pare nebitne (mislim da čak i u slučaju basnoslovnih 500 000 evra, više nam znači da ostane i igra, jer em treba igrački, em cijena može vrtoglavo porasti do 650 000 evra u trenutku prodaje - mislim na zaradu kluba).
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Kakv je ovj Pešić što dolazi?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Mrak. Mitska zvijer. Vrijedna svakog od 75 meleona centi obeštećenja. :srbinosm: Terza pobijedio i doveo ga. Doduše nijedna budala nije bila spremna da da toliko ali nema veze. :mrgreen:

Pošto vjerovatno odlazi Kanga a on nije neko ko sam sebi kreira šanse, kreiraće mu ih Srnić i Milić. :kreza:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by skeva »

Babic je dobro pojacanje definitivno, samo jebe sto je pozajmica
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Да ли ми то опет доводимо појачања шаком и капом? Никако да се опаметимо.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Pešić potpisao. Može li neko (osim Liburnije :mrgreen: ) reći malo više o njemu?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Došli Babić i Ze Markos...gdje ovaj Ze Markos igrao prije nas?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

dacha od bosne wrote:Došli Babić i Ze Markos...gdje ovaj Ze Markos igrao prije nas?
Бразил, мени не треба Бразил... :)
Него, ху д фак из Мирел Самарџић? :mrgreen: :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:
dacha od bosne wrote:Došli Babić i Ze Markos...gdje ovaj Ze Markos igrao prije nas?
Бразил, мени не треба Бразил... :)
Него, ху д фак из Мирел Самарџић? :mrgreen: :mrgreen:
reprezentativac Sovenije bio na radu u Šerifu... 30 godina, radio sa Kekom u rijeci...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked