Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Мирел, а дошао у Звезду. Какви су ово нови моменти на Северу? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

МоСа ВерСе wrote:Мирел, а дошао у Звезду. Какви су ово нови моменти на Северу? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Malo im problema pravi ono "rođen u Sloveniji"...reprezentativac Slovenije, ali pričaju da ipak nije on u planovima i da neće on biti, ko zna šta je to i ko će na kraju da nam dođe.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Самарџић је добар играч који, ако је ваљао Кеку, ваљо би и нама. Поред тога је играч са мудима и ауторитетом, био је природни вођа екипе. Али небитно сада, поента је у томе да није ноу нејм и да би нам итекако ваљо. Бољи је од Келхара, унапријеђена верзија Сава одо кога је више на ТИ са лоптом. Тактички писмен, одлична игра главом, не толико брз али добар у постављању.

А како да и познејемо играче и уопште тржиште када се у јавности појављују искључиво комбинације и робље домаћих робовласника гдје су уграђивања у изгледу?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

I na kraju menadžerske kombinacije i dolaze, to je jedan od razloga propadanja ovog velikog kluba.
A samo da smanje apetite, ne da prestanu da umaču ruke u bure sa medom, samo da smanje količinu koju ostavlajju za sebe, Zvezda bi brzo ozdravila. Međutim glupost, kratkovidost, pohlepa i slični porivi ne dozvoljavaju da oni koji odlučuju u klubu rade tako.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Рикардињу је иначе менаџер, наше горе лист, да кажемо Црногорац. :mrgreen: Која би будала иначе дала преко милион евра за двије сезоне 27-годишњем Бразилцу сумњивог квалитета коме је врхунац каријере лига Молдавије?!

А пошто је отамо дошао и Вујадин - нека нас се Дачиа поново плаши! :smeh:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

:pop:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

dacha od bosne wrote::pop:
Хоћеш да кажеш да "понекад зажалиш што си посто пастир"? :srbinosm:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote:
dacha od bosne wrote::pop:
Хоћеш да кажеш да "понекад зажалиш што си посто пастир"? :srbinosm:
:valjanje:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Planić i Rodić dolaze za oko 1 mil evra. Izvor sa tvitera.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Planić još nije uopšte sređen, to je proseravanje. A nije ni Rodić. Tj. bio je za platu od 250 kila i sve bilo spremno da se potpiše. A onda Mađija navalio da se zadovolji platom od 200 kila kako bi se raja mogla omastiti o kusur od 50 kila. I sad to sve visi.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

За Родића се чека да уплатимо 250.000 еура. Ако је истина да смо Илиће продали за 5.5 ( и тиме отписали 13 милиона дуга :valjanje: :valjanje: :valjanje: ), неће ваљда бити проблем да се паре дају јер он вреди.
Што се тиче даљих појачања, наши су пробали и још пробавају да доведу Марка Михојевића, штопера ФК Сарајево и њиховог капитена. Као што је и Цимирот, и Марко је требињац, има 21 годину и већ је капитен клуба. Проблем је што Сарајево тражи 700.000 за обештећење а дали би га за 500.000, а наши дају 200.000 а дали би 300.000 :mrgreen: :mrgreen: Ако га сад не ћонемо, следеће године иде из Сарајева за минимум милион еура као и што смо закаснили за Цимирота. Тренутно је најбољи штопер кога БиХ има а да игра тамо. Тачан у скоку, јак на лопти, може и задњег везног да игра што значи да зна да избаци лопту. Чак мислим да је и Циган.
Нисам писао о потенцијалним бомбама до сада, али бих њега волио у Звезди.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Родић је већ био договорен и већ је могао потписати да није доктор улетио накнадно са причом да му је доста и 200 кила али не да би растеретио клуб за оних 50 већ како би их екипа подијелила између себе. Све се зна и прати, не брини.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Po pisanjima ganjamo Ben iz Olimpijakosa. Dao samo dva gola u sezoni i to oba partizanima. Kod Milojevića bio prva opcija u Panionisu. Spominje se 1,7 miliona na 3 godine. Po meni bi se mogli dovesti neki mlađi igrači. Ali, Miloje zna najbolje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Моје неке жеље за престојећи трансфер рок су:

Узети за Боаћија седам осам милиона еура. Довести Бена, али да Пешић буде прва опција
Мазнути Лазовића ако је икако могуће уместо Срнића, па самим тим добијам два опасна и пробојна крила, Радоњића и Лазовића.
Кангу обавезно продати и довести Ђуричића или Катаија. Иванића не бих волео да видим јер није циган.

Толико за сада.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Није Катаи добра опција. Мора неко ко је играо и ко је бржи на ослобађању лопте. Катаи у Алавесу не игра никако.
Locked