Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Nolle »

Jel to onaj što je imao mononukleozu?
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Трапа »

Да, тај је.

Није Дмитровићу висина хендикеп, они има једно 190 (мислим да је ту у питању Цаковић, ал ни он одавно није у клубу). Случај Дмитровић најбоље показује како се наш клуб опходи према својој деци, најпре је проглашен за најперспективнијег играча омладинског погона (у конкуренцији Јанковића, Симића...), а онда је после годину-две на његово место доведен и плаћен Кировски а Марко добио шут карту. Зашто? Зато!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Najdoski dr. Ilija »

Вероватно сам у вези висине помешао Дмитровића и Цаковића.
Што каже Трапа како се односило према нашој талентованој деци колико се сећам у вези болести Дмитровића шушкало се да је та мононуклеоза измишљена да би се он шкартирао!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by musemic »

http://www.mozzartsport.com/vesti/kupuj ... aznom-roku" onclick="window.open(this.href);return false;

Zato je ideja velikog broja članova Upravnog odbora crveno-belih da se prekine s tom praksom, i da se Zvezda okrene srpskom tržištu (i svojoj deci, naravno, a tu su već preduzeti prvi koraci). Nije realno očekivati da će biti usvojen radikalan predlog Ivice Tončeva o svojevrsnom moratorijumu na dovođenje stranaca, ali je izvesno da će Južnoamerikanci i Afrikanci u narednom periodu biti retka pojava u Ljutice Bogdana.

Loodiloo :kolo:
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by tsva »

mafija ce nas dokrajciti
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Najdoski dr. Ilija »

Још Радована Ћурчића на клупу па да циркус буде комплетан.
Теча Толе ће нам сигурно изаћи у сусрет! :magare:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by crazynorth75 »

O sunce ti jebem, ovi nisu normalni, automehaničar se zalaže za moratorijum?! Opet lični interesi i kombinacije sa domaćim menađerima ispred interesa Zvezde... Strašno...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Rajko Janjanin
Новајлија
Posts: 77
Joined: Fri Apr 12, 2013 4:55 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Rajko Janjanin »

Toncev bi moratorijum na strance?! Zaista ne znam sta je gore, da li da je to izjavio zbog menadzerskih kombinacija (sto i jeste) ili da je stvarno toliko retardiran i pao sa Marsa da se u fudbal razume kao Marica u kriv qratz?!! Bednik. Ko nama vodi klub...tuga bozija.
Zvezda ima svoga sina, svoga Rajka Janjanina!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by crazynorth75 »

Samo se nadam da je ovo za Popaja obična novinska patka, ne vidim potrebu za domaćim centaforom od 29 godina pored živog Daude, a sve i da Dauda ode (što je po meni jedan veći ispit ove uprave), pa onda nek se forsiraju Mihajlović, Milunović, Ožegović, pa i Jović postepeno, bar špiceva ima u timu...

Kad smo kod golmana, posljedice cunamija pod vitezom se očituju i u tome da su nam danas ladno prva dva golmana mogli biti Dmitrović i Šuljagić, momci iz našeg pogona, umjesto toga razmišljamo koga za 1. golmana ukoliko Bajko ode. Iz domaće lige ne vidim ni jedno kvalitetno rješenje, pa bih ostao na Vesiću i Kirovskom, osim ako automehaničar nema neku kombinaciju...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by harper lee »

musemic wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/kupuj ... aznom-roku

Zato je ideja velikog broja članova Upravnog odbora crveno-belih da se prekine s tom praksom, i da se Zvezda okrene srpskom tržištu (i svojoj deci, naravno, a tu su već preduzeti prvi koraci). Nije realno očekivati da će biti usvojen radikalan predlog Ivice Tončeva o svojevrsnom moratorijumu na dovođenje stranaca, ali je izvesno da će Južnoamerikanci i Afrikanci u narednom periodu biti retka pojava u Ljutice Bogdana.

Loodiloo :kolo:
Koliko je dugo trebalo Toncevu da izgovori moratorijum? To nije bas uobicajena rec kod auto-limara. :film:

Tako je autolimarijo. Okrenimo se srpkom trzistu na kojem nam Hajduk iz Kule trazi 500 hiljadarki i 30% od prodaje za izvesnog Branka Pauljevica a cika Stojke uvaljuje Milivojevica za 600 hiljadarki i 40% od prodaje. Okrenimo se nasoj deci koja su oduvek sanjala da obuku nas sveti dres ali zato ni u snovima ne umeju da ustopuju loptu, da daju sebi korektan for, da upute iole tacan pas na vise od 30 cm. Okrenimo se nasim buducim velikanima koji bacaju i ostavljaju markere na terenu, odjebavaju trenere, nece da treniraju ako nisu u prvih 18 sa dva meseca seniorskog staza i overavaju splavove posle izgubljenih utakmica dok ludi navijaci piju bensedine da se smire. Sta ce nam tamo neki Kastiljo, Molina, Barkos, Borha, Evandro, ima takvih i boljih da se probere po Zagubici, Dudulajcima i Slanoj Bari koliko hoces.

Ovi nas 'ladno zajebavaju.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Ганац »

harper lee wrote:
musemic wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/kupuj ... aznom-roku

Zato je ideja velikog broja članova Upravnog odbora crveno-belih da se prekine s tom praksom, i da se Zvezda okrene srpskom tržištu (i svojoj deci, naravno, a tu su već preduzeti prvi koraci). Nije realno očekivati da će biti usvojen radikalan predlog Ivice Tončeva o svojevrsnom moratorijumu na dovođenje stranaca, ali je izvesno da će Južnoamerikanci i Afrikanci u narednom periodu biti retka pojava u Ljutice Bogdana.

Loodiloo :kolo:
Koliko je dugo trebalo Toncevu da izgovori moratorijum? To nije bas uobicajena rec kod auto-limara. :film:

Tako je autolimarijo. Okrenimo se srpkom trzistu na kojem nam Hajduk iz Kule trazi 500 hiljadarki i 30% od prodaje za izvesnog Branka Pauljevica a cika Stojke uvaljuje Milivojevica za 600 hiljadarki i 40% od prodaje. Okrenimo se nasoj deci koja su oduvek sanjala da obuku nas sveti dres ali zato ni u snovima ne umeju da ustopuju loptu, da daju sebi korektan for, da upute iole tacan pas na vise od 30 cm. Okrenimo se nasim buducim velikanima koji bacaju i ostavljaju markere na terenu, odjebavaju trenere, nece da treniraju ako nisu u prvih 18 sa dva meseca seniorskog staza i overavaju splavove posle izgubljenih utakmica dok ludi navijaci piju bensedine da se smire. Sta ce nam tamo neki Kastiljo, Molina, Barkos, Borha, Evandro, ima takvih i boljih da se probere po Zagubici, Dudulajcima i Slanoj Bari koliko hoces.

Ovi nas 'ladno zajebavaju.
Pošto nema pluseva,nema ni smajlića sa podignutim palcem ja ću na ovaj način da izrazim potpuno slaganje sa tvojim viđenjem stvari u našem klubu. Gde nađe Dudulajce,da bi natrčali na talenta u Srbiji treba široka mreža skauta koja poznaje fudbal i ne želi da odere Zvezdu - znači ništa.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by harper lee »

Ганац wrote:Pošto nema pluseva,nema ni smajlića sa podignutim palcem ja ću na ovaj način da izrazim potpuno slaganje sa tvojim viđenjem stvari u našem klubu. Gde nađe Dudulajce,da bi natrčali na talenta u Srbiji treba široka mreža skauta koja poznaje fudbal i ne želi da odere Zvezdu - znači ništa.
Ma, kakvi crni skauti? Pricao je Stojadinovic da je pitao jednog skauta koji je zaposlen u klubu kako je igrao neki nas igrac na pozajmici u nekom od srpskih klubova a ovaj ga zabezeknuto pogledao i pitao - a otkud bih ja to znao. Oni ne prate nase igrace koji igraju na pozajmicama u drugim klubovima, a kamoli ce da prate neke potencijalne kandidate za nas tim. To treba sve pootpustati i dovesti mlade ljude koji znaju kako se radi skauting na zapadu. A ima ih. Ili jednostavno sklopiti ugovor sa nekom skautskom organizacijom koja radi globalno, kao sto radi vecina klubova.

I sta to uopste znaci - nasa deca? Dovedi svake godine 3-5 talentovanih klinaca iz Afrike od 14-15 godina, obezbedi im stan, hranu, redovnu stipendiju, skolovanje, taman dok stasaju za prvi tim znace jezik perfektno, imace pravo da uzmu nas pasos pa se nece voditi kao stranci, a doveo si ih maltene dzabe. Jel' to ne bi bila nasa deca? Jedan da ti upali kao igrac godisnje od tih 3-5 i napravio si pare za deset godina dovodjenja. Ne, mi cemo da dovodimo igrace od po 20 i kusur iz nasih klubova koje, ako iole vrede, ne mozemo ni pod tackom razno da uzmemo a da ne pljunemo neki procenat od prodaje zbog kojeg nam se prodaja na kraju nece ni isplatiti. Ali cemo zato dobrano nagojiti razne kriminalne klanove, stojice, majamije i druge krvopije. I to cemo zvati nasom decom. Nasa deca su oni igraci koji su stasali u nasem klubu i tacka. Svi drugi su kupljeni igraci.
User avatar
Поповић
Новајлија
Posts: 34
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:48 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Поповић »

Ко нам је на челу ове новоосноване комисије мене ништа не чуди да су нам пикови за прелазни рок играчи од 30 година из Јагодине,Куле,и осталих фудбалских прћија.
Страшно ме ово подсјећа на прву годину мандата господина Витеза,када се кукало да нема пара а ростер попуњаван разним Цветковићима,Васиљевићима,и осталом братијом полуфудбалера.Са нашим војником Славољубом као предводником и капитеном.Само се будала не учи на сопственим грешкама а они који воде наш клуб задњих 7-8 година су управо то.Напријед господине Тончев у нове побједе,са полуфудбалерима и Микијем капитеном докрајчи нас да се више не мучимо.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by crazynorth75 »

Na toj krilatici ''naša deca'' je i vitez došao na vlast u Zvezdi. Pa sun am ''naša deca'' bili Guma, Brigel, Psiholjub, Obrić, Tutora, Trifunović i slični... Rezultate toga vidimo danas, totalno devastiran klub na svim nivoima. Obična novinarsko-menađersko-lopovska poštapalica koju čim čujem, znam da je neki lopovluk u pitanju. I izvinjavam se na grešci, ipak je autolimar u pitanju, ne automehaničar... Inače, jedan od tih vajnih skauta je i Blaža Raosavljević, koji je sada u ovoj SOFK-i, tj. sportskoj komisiji.

edit: preteče me Popović, isto mislimo :srbinosm:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Doći će, neće doći...potencijalne bombe prelaznog roka

Post by Ганац »

harper lee wrote:
Ганац wrote:Pošto nema pluseva,nema ni smajlića sa podignutim palcem ja ću na ovaj način da izrazim potpuno slaganje sa tvojim viđenjem stvari u našem klubu. Gde nađe Dudulajce,da bi natrčali na talenta u Srbiji treba široka mreža skauta koja poznaje fudbal i ne želi da odere Zvezdu - znači ništa.
Ma, kakvi crni skauti? Pricao je Stojadinovic da je pitao jednog skauta koji je zaposlen u klubu kako je igrao neki nas igrac na pozajmici u nekom od srpskih klubova a ovaj ga zabezeknuto pogledao i pitao - a otkud bih ja to znao. Oni ne prate nase igrace koji igraju na pozajmicama u drugim klubovima, a kamoli ce da prate neke potencijalne kandidate za nas tim. To treba sve pootpustati i dovesti mlade ljude koji znaju kako se radi skauting na zapadu. A ima ih. Ili jednostavno sklopiti ugovor sa nekom skautskom organizacijom koja radi globalno, kao sto radi vecina klubova.

I sta to uopste znaci - nasa deca? Dovedi svake godine 3-5 talentovanih klinaca iz Afrike od 14-15 godina, obezbedi im stan, hranu, redovnu stipendiju, skolovanje, taman dok stasaju za prvi tim znace jezik perfektno, imace pravo da uzmu nas pasos pa se nece voditi kao stranci, a doveo si ih maltene dzabe. Jel' to ne bi bila nasa deca? Jedan da ti upali kao igrac godisnje od tih 3-5 i napravio si pare za deset godina dovodjenja. Ne, mi cemo da dovodimo igrace od po 20 i kusur iz nasih klubova koje, ako iole vrede, ne mozemo ni pod tackom razno da uzmemo a da ne pljunemo neki procenat od prodaje zbog kojeg nam se prodaja na kraju nece ni isplatiti. Ali cemo zato dobrano nagojiti razne kriminalne klanove, stojice, majamije i druge krvopije. I to cemo zvati nasom decom. Nasa deca su oni igraci koji su stasali u nasem klubu i tacka. Svi drugi su kupljeni igraci.
Što se tiče Afrike bojim se da debelo kasnimo (kao i u svemu ostalom),ona je pokrivena i sve što valja uzimaju bogati klubovi baš po tom principu koji si naveo,ako je istina da je u Brazilu veliko ima Zvezda možda tu po favelama nahvatamo nekog talentovanog i izvučemo iz okruženja bandi,odškolujemo što je manja investicija nego plaćati gotovog igrača a ako i iz Afrike dođemo do par talenata pa mi ćemo za 10 godina biti kao neki klubovi iz premijer lige,to sve može i od naše dece da se napravi ali pod uslovom da se odstrane menadžeri iz Zvezde(što je nemoguća misija)i da roditelji ne zahtevaju odmah kintu i mesto u prvom timu.Da bi se od toga nešto ostvarilo prvo je potrebno reorganizovati fudbalsku školu u okviru kluba (novi ljudi,nove ideje,novi pristup),ne uzimati pare od dece i njihovih roditelja,u najranijem njihovom periodu na uštrb "rezultata" naučiti decu tehničkim stvarima (prijem,predaja,šut,vic u igri i dozvoliti deci da se igraju), kasnije ih učiti taktici i takmičarskom značaju i da od juniora do prvog tima ista filozofija igre.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked