Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Ma ne bojim se ja efendije, znam cojeka. :srbinosm: Ono sto sam mislio reci jeste slijedece - da se Srbija ili Evropa pretvore u Ameriku i Kanadu pa osnuju neku Euro- NHL i krenu da se obrcu velike pare u hokeju, opet bi se i tu nakotili kod nas raznorazni nezasiti krokodili i oko hokeja.
Vec na primjeru kosarke vidis koliko je ipak lakse raditi jer nije narocito profitabilna - tu imas prakticno Monopol zalizanog i jos tu i tamo nekog i situacija je mnogo preglednija. Zalizanom smo mi ipak vise odskocna daska za dio njegovih akvizicija (Koje ne moze direkt u NBA utopiti) ili pak utociste za nekog veterana koji treba jos negdje placicu a dovoljno je dobar za nas. U takvom okruzenju mnogo je lakse raditi jer imas jednog krokodila s kojim ako uspostavis dil dobro je i tebi i njemu. A pare nisu tolike da bi ih neko jos mogao i isisavati od tebe.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Читам данас на Монду да доводимо оног Шпанца и Португалца. Зна ли неко нешто више о њима?
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Zna se da je Kanjas (Spanac) imao vrlo zapazenu karijeru i cini se da je vrijedan para koje ce se dati (500 hiljada plata plus bonusi), tim prije sto dolazi kao slobodan igrac. Sto se tice Tomane, tu se lome koplja. On jeste odigro zapzeno u manjem portugalskom prvoligasu (12 golova plus 8 asista) ali i nema neku karijeru na visem nivou, nije nikada kontaktiran od nekog velikog portugalskog kluba. Mada, ne znaci to nista, i za Huga Vieiru Niko nije znao pa smo vidjeli sta i koliko zna. Za Tomanea se govori da je vise target man nego neko ko ucestvuje u igri, tako da cemo vidjeti. Navodno je za njega zapeo Mrkela a to mi i nije bas nesto jako pozitivno jer je Mrkelin ukus po meni tuc-muc.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Kanjas potpisao http://www.czbgtv.com/2019/06/27/albert ... pojacanje/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

http://www.czbgtv.com/2019/07/03/tomane ... 22-godine/" onclick="window.open(this.href);return false;

Потписао и Томане.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

I Žander.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Dennis Rodman »

https://www.sportske.net/vest/domaci-fu ... 84804.html" onclick="window.open(this.href);return false;

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-6883GWquyw[/youtube]

Djeluje solidno pojačanje, za naše prilike. A da nam treba, treba nam, vidjelo se prilikom onog ubacivanja Jevtovića na prošloj da smo tanki na tim krilnim pozicijama.

Tim prije mi nije jasno zašto nam Jirka ne štima, pa je otišao na pozajmicu? Baš je bio nezgodan protiv nas u onim mečevima.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Наводно је у Бг на преговорима, али и Оли изгледа шаље неке понуде у међувремену, па се сада натежу Оли и Звезда око њега.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Pojavila se informacija da neće potpisati dok ne prođemo YB. Koliko je istinita, stvarno ne znam.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Garsija ipak potpisao http://www.czbgtv.com/2019/08/18/garsij ... pojacanje/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Nadajmo se da smo u njemu dobili bar malo prodornosti na krilu, da više mučeni Vukanović i Ivanić ne moraju da glume krila.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Dennis Rodman »

Jesmo postali razmaženi za kratko vrijeme :valjanje:

Dovedemo krilo koje je igralo u Engleskoj, i ništa :)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uACenskLydk[/youtube]

Radživ van la Para, 28-godišnji Holanđanin. Rođak Rojstona Drentea! :)
Dobrodošao! Mislili smo da će biti Čavrić, ajde valjda će i ovaj poslužiti.

Rodić ostaje, zna li se išta?! Nemam povjerenja u Žanderovu defanzivu na nivou LŠ.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Neko je okačio na drugom forumu link foruma navijača Hadersfilda, pa pročačkah malo šta pišu o našem najnovijem pojačanju.
Mogu reći da postoji konsenzus da je odličan tehničar, dribler, može svašta sa loptom, ali i da je svojeglav, da često igra samo za sebe, a ne za ekipu, te da može biti problem njegov temperament.
Koliko je sve to istina, ne mogu da tvrdim, jer ga nisam gledao. U svakom slučaju, dobro on nama došao i srećno u FKCZ! :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Dennis Rodman »

Beara_Vladimir wrote: Mogu reći da postoji konsenzus da je odličan tehničar, dribler, može svašta sa loptom, ali i da je svojeglav, da često igra samo za sebe, a ne za ekipu, te da može biti problem njegov temperament.
To nam u LŠ neće biti neki problem jer tamo sad samo Marin i možda Garsija mogu da igraju za sebe :srbinosm:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Бољи је у дефанзиви од Гарсије, а и усагласићемо се, довољна су два који знају са лоптом. Остало нека буду војници екипе, мада коначно Марин може да одахне јер ће оваква крила ипак ширити игру па ће имати више простора за његове креације. У неким утакмицама, нарочито у српској лиги бих пробао са Кањасом и Иванићем позади Марина. Или пак, да одмара Марина па да Иванића коначно видимо на правој позицији а то је иза нападача. У сваком случају, добро смо попуњени (и више него за мој укус, али то је сад прича која нам је свима позната а зове се менаџерске игре и слично) и остаје да се боримо. Очекујем да будемо бољи од Олимпијакоса. А у српској лиги да урадимо зацртано.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked