Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by keyser_soze »

dacha od bosne wrote:Meni se Micko sviđa i mislim da je dobar igrač. Vujadin ne može da bude gori od Luneta. Ali o njima bih komentarisao i uspoređivao ih sa onima koji igraju na istim pozicijama. Orlandinjo i Sikima su napadači i to jako loši.
Ne moze da bude gori od Luneta ali valjda nam treba neko ko je dobar a ne neko ko je manje los....A Micko sa loptom uopste nije u ljubavi ali uopste ....A mi kao Zvezda bar nikada na toj poziciji nismo gajiili takve....Sto se tice pozicije zadnjeg veznog takviih ima na kilo u Srbiji jer se u Srbiji cini mi se samo zadnji vezni i prave ...ko malo prati mladje kategorije bilo gde u Srbiji shvati ce....Nekada samo bili izvor pravih 10 ili napadaca a sad zadnjih veznih...Tako da smatram da smo to mesto mogli da pokrijemo nekim drugim ...A i tuziio nas je :) koliko znam
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

Mićko se čini mi se nije rastao sa Zvezdom lepo, valjda je tužio klub...tako da ga ja ne bih zadržavao a što se tiče Mirkinog, ko nam je sve defilovao po klubu ovih godina, ne vidim što bi Duletov mali bio problem. Ekstra što od Luneta ne može da bude lošiji.
PS. Raduje me odlazak Sikime, Orlando je pružao svoj maksimum i želim mu sreću u daljoj karijeri.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
keyser_soze
Звездаш
Posts: 183
Joined: Thu Mar 21, 2013 6:19 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by keyser_soze »

Ганац wrote:Mićko se čini mi se nije rastao sa Zvezdom lepo, valjda je tužio klub...tako da ga ja ne bih zadržavao a što se tiče Mirkinog, ko nam je sve defilovao po klubu ovih godina, ne vidim što bi Duletov mali bio problem. Ekstra što od Luneta ne može da bude lošiji.
PS. Raduje me odlazak Sikime, Orlando je pružao svoj maksimum i želim mu sreću u daljoj karijeri.
Samo sto meni smrdi na sledeci rasplet...Kao ok Vujadin imali i gore ( mnogi ) i imamo ( Lune ) i kao dovodi se za rotaciju pa i ako se izbori za status Milojevic ce biti posten ubaciti ga ...Ali kako odmice prelazni rok postacemo sve tanji i tanji i onda ce Vujadin biti prva opcija sa kosmickom nadom da ce nesto uraditi ..naravno nece i opravdanje ce biti da u to vreme na trzistu nije bilo para za kvalitetnog stopera ...Pa ok na kraju i ako je tako onda sada recite da nemate para za boljeg i da nece biti rotacija naprotiv ...nego da se zaludjujemo
Dok srce kuca u nama ti Zvezdo ni sama, krv tece moja crveno - belih boja
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Sad, po Mocartu, ganjamo Vujadinovića iz Osasune na poziciji štoFera.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Takođe, po Mocartu, ganjamo nekog brazilca koga po Moldaviji nisu ni lasom mogli da uhvate :valjanje:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

To pretpostavljam da je u pitanju rikardinjo...ali on će negde na drugo mesto, u klub oji se bori za ulazak u LŠ (nije ptzn).
Gobeljića izgleda predstavljaju sutra u 13.00
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

На 365 спорту јављају да Милојевић не рачуна на Лунта, али остају Милијаш и Анђелковић.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

Мики wrote:На 365 спорту јављају да Милојевић не рачуна на Лунта, али остају Милијаш и Анђелковић.
Ni na Luna a izgleda ni na Maksu...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

То са Максом би била сензација пошто се човек укоренио у фк да га ни атомска вероватно не би могла истерати.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Stenly »

Nemam problem da ostanu i Miki i kumovi. Ako će biti u 25 igrača, neka budu, čak i treba. Treba mlađi da imaju neke starije zbog iskustva ulaska u utakmice i td...Najvažnije je, da Vladan može da selektita dobru ekipu i plus ova trojica. Nikakav problem. Mislim da zna šta radi i da će to biti ok.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Stenly »

Bilo bi OK da Boaći ostane, ali da ostane a bude zadovoljan, a ne prinuda a pare ostale negde tamo - to nam nikako ne treba. Nadam se najboljem.
Verujem da bi Donald i LeTalek dosta bolje izlgedali kod Vladana. Talek je pokazao u Derbiju da nije uopšte loš igrač, a još je imao Grofove pripreme :thumbsup:

Došao Rikardinjo, neka odu Kanga i Ruiz i to je to. Ostali stranci ako nema LE :thumbsup:
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

I ja sam siguran da bi Donald i Le Talek izgledali mnogo bolje kod Miloja nego kod Grofa. Tog Rikardinja nisam upratio sem da su pisali o brzom igraču iz Moldavske lige. Sad, to je opet mačka u džaku, ali hajde...vjerovaću da znaju šta rade.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Zna li neko nešto o ovom Švedu koji je na probi?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Došao Rikardinjo...kakve su vaše impresije?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Vujadin nam ipak stigao na štopera.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked