Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

:isuse: :isuse: :isuse:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Otišao Adam Mičel.
Čeka se još Bogdan Planić da cirkus bude kompletan. Kakva će to atomska odbrana biti, ne smem ni da zamislim.
Da nam pozavidi Hererov Inter iz najboljih dana.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Da se razumijemo, Milijaš u formi i u ekipi koja može da mu sakrije mane je odličan, za TSL tata. Međutim prelazni rok odavno nije ovako brutalno divljački odrađen, plana bez. Doduše, ima i nekog plana - %%%. :annoyed:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Znam da nije za ovu temu ovdje, ali...nedavno sam se čuo sa Vladimirom Cvetkovićem...čovjek 10 godina nije ušao u klub. Ne znam ni da li je ikome dao intervju. Ali daće nama. Znam da će Beara uraditi fantastičan posao i nadam se da ćemo iz tog intervjua čuti stvari koje svako Zvezdaš i oni u klubu treba da čuju.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

Lepo (ovo za Cvetkovića).
A za Mikija kapitena, pa nisam uopšte njegov fan. Čak smatram da je veća štetočina po tim nego što donosi korist.
Pošto je njegova sporost već legendarna i vrapci na grani to znaju, ptzn na sje par puta nadigrao na foru flastera na nekretnini, koji nije mogao loptu da primi a da mu nije neko nakačen na grbaču...gubio je lopte, primao faulove (sprečavana brža igra) jer je njemu potrebno dva tri kontakta da bi mogao da produži loptu. Tako da se mi nećemo nagledati fudbala od njega.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

I? Došao nam Bogdan Planić? Mislim, vratio se. Dobrodošao kući, legendo :frust: :faceplam: :isuse: :pop:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Povratak u svoju kuću: Krstić se vratio u Zvezdu!
31.08.2025 00:00 | mozzartsport.com


„Pregovori su bili dugi, ali važno je da smo dobili veliko pojačanje“, rekao je Kostadin Terzić

Image

Veličina slova A A A

Poslastica je stigla u finišu prelaznog roka: pregvori su bili dugi i teški, ali na kraju Momčilo Krstić se obavezao na trogodišnju vernost Crvenoj zvezdi.

On je parafirao ugovor sa matičnim klubom u društvu predsednika Slavoljuba Đorđevića.

"Veoma sam srećan što sam se vratio među crveno-bele, Zvezda je moja druga kuća. Želeo sam da se sve ovo što pre završi, malo se odužilo, ali šta je tu je, na kraju je sve ispalo dobro i srećan sam što ću konačno zaigrati u dresu kluba koji mi je u srcu.", rekao je Krstić novinarima na stadionu "Rajko Mitić".
„Jeste da je bilo teško, ali smo na kraju završili posao na obostrano zadovoljstvo. Imali smo uslove, predsednik Rada Predrag Luka je imao svoje. Važno je da je Crvena zvezda na kraju dobila ogromno pojačanje na kojem je insistirao trener Đorđe Tutorić“, poručio je sportski direktor Crvene zvezde Kostadin Terzić.

Kao što je ranije poznato Crvena zvezda će platiti Radu na ime obeštećenja 900.000 evra uz 57 posto od naredne prodaje, naravno Zvezda se obavezala i da pošalje Radu još 5 omladinaca koje će kasnije moći ponovo da im preproda.
Ovo je post forumaša Pero Cameron sa b92 foruma.
Predsednik Slavoljub Đorđević i trener Đorđe Tutorić. :R
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

:R :valjanje: :R
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Danas dok sam gledao utakmicu sa Arisom, komentator je rekao da je Terzina izjava da ako bude trebalo prodati nekoga od stranaca tj. dvojca Ruiz-Kanga, onda bi on bio za to da se proda Ruiz. Odakle sada to, nije mi jasno.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Odakle? Pa zato što je sviro qcu cijeli januar i nikoga numije da proda. I sad mora Mađija da zavalja jedinog za kog ima ponuda. A Kanga je vjerovatno samo spomenut u kontekstu pripremanja terena za prodaju Ruiza, pa kao bajagi Mađija "sačuvao " Kangu, pravi Samaricanin... E moj Dačo, i ti svašta brte pitaš. :faceplam
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Stvarno slabo pratim fudbal i vijesti o istom...hokej, košarka...tu sam redovniji. Nego vidim da se Terza javno prepucava sa Čovićem oko visine budžeta kk-a. A i Čova je lud što mu odgovara.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by МоСа ВерСе »

Јуче продајемо Руиза јер немамо пара, данас доведемо десног бека из Бразила. О јбм ти жено стрину. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Да ли је тај Бразилац дошао?
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

Negde sam pročitao da će da igra za omladince.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Čekaj, dovodimo pojačanje koje će da igra za omladince?????
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked