Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Kile »

Onaj Spanac ( stoper, Galves se valjda zove..) sto je trebao da stize danas, obavestio nas da ipak ne dolazi!
Al pogledaj te sta sve buregdjije nece da se sete....
https://www.beogradskiportal.rs/2019/05 ... e-bogdana/" onclick="window.open(this.href);return false;
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Ma, dragi moj Kile, sada će da krene licitiranje sa svim i svačim...nije za čudo od koga je, mada i mnogi zvezdaški fb i instagram nalozi, kao i portali kumuju tome.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Kile »

Bas tako Daco! Video si sigurno, da nas ponovo povezuju i sa Krsticicem, ne bi me cudilo da nas spoje i sa Ivanovicem... :isuse:
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Ганац »

On se nećka (ne mora ni da dođe) a Kolarov se "preporučuje" po nekima (ne dao bog da dođe sjebao bi atmosferu na keca).
Zatim kao Krstičića bi da vrate i tako...igranka Terzinih burekdžija.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Мики »

Ма, какав бре Коларов. Знам да нама треба искусних играча, али не можемо да зовемо тј. да размишљамо о онима који могу да наруше атмосферу у екипи, а Коларов јесте такав.
Мене живо интересује какве ћемо бекове имати и ко ће да нам игра 10-ку, кад већ неће Ебисилио.
User avatar
Kile
Новајлија
Posts: 56
Joined: Tue Apr 16, 2013 4:04 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Kile »

Pao prvi potpis! Pankov je potpisao na tri godine, 300.000€ i 20% Radnickom kad se bude prodao dalje!
Milojko Pantic: " U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Goran Djorovic..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Punimo magacin, nema šta. Ne priznajem prelazni rok ako na kraju istog ne budemo imali 60+ igrača na platnom spisku.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by dacha od bosne »

Ček, Pankov igra beka ili štoFera? Sve u svemu, pošto čitam da ide dvojac Savić-Žule, Pankov će nam trebati. Mada, ako hoćemo u LŠ ili LE, pitanje je kako ćemo skockati odbranu, ko će sve doći, ko otići.
Navodno se spominje povratak Degeneka.

edit: sad vidim da igra štoFera...eto koliko pratim ostale klubove i njihove igrače :mrgreen: Sad da pjevamo: "Hej Pankov skoči, daj ga glavom :mrgreen: "
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Pozicija centarhalfa je možda i najosetljivija za uigravanje. Ti halfove za Evropu moraš da imaš u januaru najkasnije da bi ih uigrao do sezone kupanja, kad mi počinjemo takmičenje u Evropi.
I mi smo i imali jednog halfa za Evropu - Miloša Degeneka, kog je Terzić brže bolje prodao, da bi na njegovo mesto doveo Milunovića, koji nije ni bleda senka igrača od pre dve godine. Povrede su kod njega uzele svoj danak. I šta smo dobili? Dva šifonjera, Vujadina šipkaša i Milunovića, od kojih je moja baba od 82 godine brža i okretnija.

Shodno tome, šta god uradimo i koga god dovedemo biće jako teško uigrati par centarhalfova do početka takmičenja u Evropi.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Dennis Rodman »

S ogradom da posljednjih godina baš slabije pratim prvenstvo, pa ovo što ću napisati treba uzeti sa rezervom, rekao bih da ne mora značiti taj Pankov da je doveden radi kombinacije ili slično. Eto recimo Jovančića, za primjer. Stvarno nisam znao ko je momak do ga nismo doveli, kad ono burazer protiv Liverpula uzme loptu i naniže par igrača... a koliko se sjećam, mi smo prilično tukli recimo Vojvodinu dok je jedan Dušan Tadić još igrao kod njih, a gdje je on sad... Tako da, ima uvijek u ligi igrača za Zvezdu, naravno ostaje pitanje hoćemo li dovoditi takve ili se taliti u kombinacije...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Nisam ja za Pankova ni rekao da je u pitanju kombinacija. Istini za volju, malo je glupo što ga nismo uzeli prošle godine kada je bio slobodan igrač, a sada plaćamo, za naše uslove, solidno obeštećenje Radničkom, plus dajemo procente od naredne prodaje.

Ja sam komentarisao da je malo kasno sada krpiti i popravljati odbranu koju smo, zahvaljujući Terziću i Milojeviću, razjebali prodajom Degeneka.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Beara_Vladimir wrote:Pozicija centarhalfa je možda i najosetljivija za uigravanje. Ti halfove za Evropu moraš da imaš u januaru najkasnije da bi ih uigrao do sezone kupanja, kad mi počinjemo takmičenje u Evropi.
I mi smo i imali jednog halfa za Evropu - Miloša Degeneka, kog je Terzić brže bolje prodao, da bi na njegovo mesto doveo Milunovića, koji nije ni bleda senka igrača od pre dve godine. Povrede su kod njega uzele svoj danak. I šta smo dobili? Dva šifonjera, Vujadina šipkaša i Milunovića, od kojih je moja baba od 82 godine brža i okretnija.

Shodno tome, šta god uradimo i koga god dovedemo biće jako teško uigrati par centarhalfova do početka takmičenja u Evropi.

Pozz drustvo :srbinosm:

Terzic je prodao Degeneka brze-bolje ali Boze, moj (Falji) Terza dao, (Falji) Terza uzeo. Fakat nam treba jedan brzi stoper, jaci na lopti, dobar u postavljanju. Sa Le Talekom (Grofu hvala) kao i sa Degenekom nam se posrecilo da imamo takvoga i odbrana je izgledala kudikamo sigurnije. Ne bih ja potcijenjivao ni Vujadina ni Milunovica. Vujadin je svoj maksimum dao, Miloje ga je apgrejdovao kao ijos dosta igraca a onda, kada je uparen sa igracem s kojim nije kompatibilan, odmah su izasle na vidjelo i sve njegove mane. Kada se na to dodaju klinacke fore sa pjesmicama i gardistima, zakljucak je da je vrijeme da mu se zahvalimo (pored ostaloga i zbog navodnog pokazivanja nepostivanja autoriteta trenera). Sto se tice Miluna, jbg, sad je vrijeme da podigne ljestvicu ali mnogo ce tu zavisiti i od kompozicije zadnje linije. Vidjecemo sta moze Pankov iako ga ja vise vidim kao rotaciju nego kao nosioca. Sva sreca inace da smo ga kao i Pavkova doveli u klub kada je bio slobodan igrac a ne castili obestecenjem i procentima autolimara iz Surdulice. Vec na prvi pogled je jasno da ce nam biti potrebna oba krila jaka i u defanzivi zbog Gajiceve slabije defanzive a ni Rodic nije bas blistao iako bih ga ja zadrzao ako nema bolje. O Hafezu ne bih jer ne poznam igraca iako ga Miloje zna i navodno je njegova zelja. Ono sto je problematicno jeste sto cemo trositi mjesto stranca na beka a znamo da je na snazi mafijasko praviko o 4 stranca.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Koga to moje okice vide? Đe si Liburnija, nema te ko kvalitetnog fudbala na Marakani? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Либурнија »

Ima me jos i manje. U medjuvremenu sam vec maltene uznapredovao u starca Foca od 100 ljeta. :mrgreen: Dok je u medjuvremenu kvalitetnog fudbala bilo podosta za razliku od mene u mene u foruma. :kreza:

Ah da, Milojevic nema veze sa prodajom Degeneka. Manite se Milojevica. Njemu i Grofu da ima ko, trebalo bi dici spomenik ispred Marakane. Jednom sto nas je vaskrsao iz pepela kada su nam iskljucivali struju i drzale se KZS na zapadnoj tribini i ostavio ipak neku bazu za nadogradnju u igrackom kadru sto svojim akvizicijama sto afirmisanjem klinaca, drugome sto je u ovakvim datim okolnostima uspio da napravi cudo ulaskom u 1/16 LE i grupu LS cime su svaki na svoj nacin unijeli u klub za samo 4 sezone preko 100 miliona €. Od jednog i drugog brate, vise nego dovoljno. To sto su krokodili nezasiti i treba im nahraniti ralje ispumpavanjem krvavo zaradjenih miliona iz kluba, nije vala njihova krivica niti je sta novo. Sjetite se da je cak i Robiju Prosineckom igrao Stevica Reljici i suboticki Ronaldo ciji inicijali su isti kao u Marka Marina ali nije on. Ne moram valjda otkrivati rupu na saksiji konstatacijom da nam je klub taoc menaDjerije i njenih ortaka a da je trenerovo da zonglira i pokusa da stetu svede na minimum?! I zapamtite i ovo - da se kojim cudom hokej pretvori u fudbal, i u hokeju bi bilo tako. Zato, uzivajmo dok traje.


U basketu je malo drugacija situacija jer tamo kotu drzi Cho koji je malo zajebaniji igrac od Terzoa… srecom pa ga prepametni navijaci (u prevodu - politicki botovi i "ne znam dje udaram" tipusi (by bata Ziva) koji su uspijevali nekoc i na ovom forumu nisu napicili iz kluba sve sa Radonjom (lemurom) onomad i zamijenili svojim favoritom - dragim batom (na srpskom - bruderom :travka: ). :dedica: Eno dragog bate u mordoru vedri i oblaci, dovodi se Trinkija Vinkija na ovu "bijedu". ZvJezdastvo na djelu. Ehhh…


P.s. Filipe Covicu IZVINI, u ime svih navijaca KK CZ ko su da su! :kosarkas: :thumbsup:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Доћи ће, неће доћи...потенцијалне бомбе прелазног рока

Post by Beara_Vladimir »

Либурнија wrote:Ima me jos i manje. U medjuvremenu sam vec maltene uznapredovao u starca Foca od 100 ljeta. :mrgreen: Dok je u medjuvremenu kvalitetnog fudbala bilo podosta za razliku od mene u mene u foruma. :kreza:

Ah da, Milojevic nema veze sa prodajom Degeneka. Manite se Milojevica. Njemu i Grofu da ima ko, trebalo bi dici spomenik ispred Marakane. Jednom sto nas je vaskrsao iz pepela kada su nam iskljucivali struju i drzale se KZS na zapadnoj tribini i ostavio ipak neku bazu za nadogradnju u igrackom kadru sto svojim akvizicijama sto afirmisanjem klinaca, drugome sto je u ovakvim datim okolnostima uspio da napravi cudo ulaskom u 1/16 LE i grupu LS cime su svaki na svoj nacin unijeli u klub za samo 4 sezone preko 100 miliona €. Od jednog i drugog brate, vise nego dovoljno. To sto su krokodili nezasiti i treba im nahraniti ralje ispumpavanjem krvavo zaradjenih miliona iz kluba, nije vala njihova krivica niti je sta novo. Sjetite se da je cak i Robiju Prosineckom igrao Stevica Reljici i suboticki Ronaldo ciji inicijali su isti kao u Marka Marina ali nije on. Ne moram valjda otkrivati rupu na saksiji konstatacijom da nam je klub taoc menaDjerije i njenih ortaka a da je trenerovo da zonglira i pokusa da stetu svede na minimum?! I zapamtite i ovo - da se kojim cudom hokej pretvori u fudbal, i u hokeju bi bilo tako. Zato, uzivajmo dok traje.


U basketu je malo drugacija situacija jer tamo kotu drzi Cho koji je malo zajebaniji igrac od Terzoa… srecom pa ga prepametni navijaci (u prevodu - politicki botovi i "ne znam dje udaram" tipusi (by bata Ziva) koji su uspijevali nekoc i na ovom forumu nisu napicili iz kluba sve sa Radonjom (lemurom) onomad i zamijenili svojim favoritom - dragim batom (na srpskom - bruderom :travka: ). :dedica: Eno dragog bate u mordoru vedri i oblaci, dovodi se Trinkija Vinkija na ovu "bijedu". ZvJezdastvo na djelu. Ehhh…

P.s. Filipe Covicu IZVINI, u ime svih navijaca KK CZ ko su da su! :kosarkas: :thumbsup:
Ovo boldovano bolje odma briši, dok naš efendija još nije skontao.
Za ostalo, kad budem imao vremena odgovoriću ti. Nedostajalo mi je naše mačevanje na forumu. :D
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Locked