Играчи на позајмици

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by Markoss »

Marinković i Žile treniraju s prvim timom sad (teško da će i na proleće ostati u Spartaku), kao i Manojlović, Vićić i Stojanović.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Играчи на позајмици

Post by Stenly »

Šta je sa Avramovskim, nema ga u Ofk-i? Treba ga vratiti, verujem da Grof može da napravi igrača od njega!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

Danijel Avramovski je po dolasku Profe Radanovića vraćen u startnu postavu OFK-e, tako da je odigrao 5-6 utakmica u nizu, a nije to ni izgledalo loše, imao je finih asistencija i proigravanja, ali jebiga OFK je baš loš ove sezone. Ukoliko Profa ostane mislim da je na proljeće njegova velika šansa da se nametne , te na ljeto vrati.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Играчи на позајмици

Post by Stenly »

crazynorth75 wrote:...te na ljeto vrati.
Hvala, Crazynirth, dečko je potencijal veliki, ne smemo ga ispustiti!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by Markoss »

Ja sam jako skeptican po pitanju Avramovskog. Ne mislim da je veliki potencijal uopste, ali kada smo ga vec doveli i platili sasvim ozbiljno, pomalo je glupo da ide na pozajmice. Ima mesta da proba da se izbori sad na pripremama, ako ne, onda jbg.

Decko je hodajuca bolnica, uz to je i spor i trom za svoju poziciju. Tehnika za 10 doduse, al jebiga, moderan fudbal.

Manojlovic i Stojance su dobri, pa i Zile manje-vise, od njih ocekujem da jednog dana imaju neku ulogu u prvom timu. Ovo ostalo po pozajmicama, dzabe placamo bukvalno.
srbin sk
Звездаш
Posts: 127
Joined: Sun Apr 21, 2013 10:38 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by srbin sk »

U vezi Avramovskog generalno u Srbiji postoi mnogi bolje misljenje nego u Mk. Ja nisam pratio i ne pratim Mk ligu, ali ljudi koji su ga gledali rekli su mi da previse ocekujemo od njega i da nije bas tako veliki talent kao sto mislimo.
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by Markoss »

Trkulja u Zemunu, Vićić u Loznici, Matos i Ahčin u Pazaru, Mijailović, Živković i Tufegdžić u Bežaniji.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Играчи на позајмици

Post by dacha od bosne »

Mali Manojlović odličan na golu Bačke. Jedan-dva kiksa, ali zaista se pokazao da možemo s pravom da računamo na njega.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Играчи на позајмици

Post by Dennis Rodman »

Njega bi trebalo ispratiti, koliko god malo da sam ga vidio, nekako mi je legao na prvu. Nisam ni znao da je u Bačkoj, doduše koliko sam stigao pratiti FK uopšte tek sam protiv Napretka zaključio da imamo igrača koji se zove Ruiz :valjanje:
Zvezdaš. Robista.
Locked