Играчи на позајмици

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

Jel' se zna status Avramovskog, dal' je uopšte pozajmljen OFKi, pošto nije bio u protokolu na utakmici u Nišu?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by Markoss »

Jeste, al OFK jos uvek nije registrovao pojscanja.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

Od pozajmica, ni Žile ni Marinković nisu nastupili za Spartak, poraz u Ivanjici 0:2. Što se mene tiče dajem Mojsiloviću kredit još iduće kolo, ako ih ni tada ne stavi u tim biće :annoyed:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

Od naših u Spartaku, Marinković ušao u igru u 81. minutu, a Dušan Živković u 85. Za to malo na terenu Žile imao dva pokušaja, jedan iz daljine i jedan kad je sam sebi stvorio šansu, zaobišao i golmana, ali šutirao preko gola. Spartak slavio kući protiv Mladosti 2:0. Sve se nadam da će mentol Mojsilović konačno shvatiti kakav mu je talenat poklonjen i davati dečku veću šansu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by Markoss »

Mora i Žile ozbiljnije da shvati ovu priliku. Jebiga, on je odlazak iz Beograda shvatio kao smak sveta, ne može to tako.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

Pa treba i Mojsilović da ga ohrabri malo minutažom. Elem, Iličić izgleda ipak U Sopotu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

Tupadžiji Mojsiloviću bi bilo bolje da da šansu Žiletu i Marinkoviću, nego što se čoban preko ''novina'' kandiduje za trenera Zvezde i laprda o zvezdaštvu. Protiv groblja ni Živković, ni Marinković ni sekunde na terenu, poraz 1:2 uz primljen 2. gol u 93. minutu. Moron crni.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by Markoss »

Iličić ipak u Sopotu na pozajmici, a Cvetković u Radničkom sa Novog Beograda.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

Dušan Živković u prošlom kolu ušao u 74. minutu u igru za Spartak, remi sa Jagodinom kući 0:0. Marinković nije ulazio u igru.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by Markoss »

Bezveze je malo ovako da se postavljaju stvari. Zivkovic se zajebava po Subotici, i uopste to nije shvatio kako treba, i zato i ne dobija sansu i ne treba da dobija sansu samo zato sto je Mojsilovic zvezdas, i zato sto je talentovan.

Avram je registrovan btw, ne znam sto ga nema. A trener je isto zvezdas Pizon.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

Trener treba klinca da uputi na pravi put, a ne da ga izostavljanjem iz tima jebenog Spartaka disciplinuje. Nije mu ni dao šansu, a ja ne znam dal' se on zajebava po Subotici. Daj mu pravu šansu par utakmica u nizu, pa onda ako bude loš klupa i ćao. Što se tiče Avramovskog, zadnja informacija je bila kad nije nastupio u prošlom kolu da nije još licenciran, a ako jeste onda mi nije jasno zašto ga nema.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by Markoss »

Ja da sam trener Spartaka i da mi dodje klinac iz Zvezde sa pricom: "ja sam zvezda, mogu da radim sta ocu", ne bi mi zaigrao minut dok se ne opameti. Ne mozes nekoga ko se tako ponasa nagradjivati minutima, nego treba da sedne i poprica s njim (sto verujem da je i uradio).

Marinkovic je recimo dobio sansu, iako je dosta manji potencijal i jos igra stopera (znaci retka rotacija, i retko kad bi ulazio s klupe), zasto? Zato sto je dosao da radi i da se izbori za mesto u timu. Sve po zasluzi.

Bolje da se kritikuje Pizon sto ne stavlja Avrama u tim, iako ima najgoru ekipu u ligi.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

Pazi, detalje ne znam, cilj teksta i jeste da se na nekom mikro nivou isprovocira odgovor šta se dešava? Krivo mi je da takav talenat propada, volim te majstore pa šta ćeš... Ja stvarno ne znam sa kakvom je on pričom i stavom došao kod Mojsilovića, tebi vjerujem, ali bih volio nekakvu zvaničnu informaciju. Bilo mi je čudno što i Marinković ne igra, a njima prekid problem, bar bi visinom mogao da pomogne, ali evo dočekao je šansu.

Što se tiče Avramovskog, stvarno sam mislio da nije licenciran, ako jeste onda je Žonpi malo prso. Takav majstor da mu ne igra, to je van pameti.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by Markoss »

Registrovan je Avramovski još pred utakmicu sa Čukaričkim, kao i svi ostali igrači OFK Beograda koji do tada nisu bili licencirani.

http://www.supersport.rs/fudbal/Naciona ... video.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mogli bi naći klub i Ahčinu, Stojkoviću i Vićiću koji popunjavaju broj na treninzima prvog tima trenutno. Drugi je trebao u Radnik da ide, ne znam što se to nije i dogodilo, a i za Vićića je bila priča da će u Sopot. Za Ahčina da će tražiti papire ako se na njega ne bude računalo u prvom timu, a ne računa se, pa ćemo videti.

A bezveze mi je i što su Stanković, Mijailović, Jovanović i Tufegdžić ostali u omladincima.
Locked