Играчи на позајмици

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Holden »

Kakvo crno Saraj'vo :jelenko: Aj da si Želju spomenuo :lol:
Borac po mom mišljenju nije opcija, pogotovu zbog dilova sa Vošom, kako na poslovnoj, tako i na navijačkoj bazi. Moj pik bi bio Mostar, Trebinje možda čak i Tuzla, jer je bliže.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Igrači na pozajmici

Post by tsva »

Tuzla je u drugoj ligi :nindza: Nemaju ni jedan profesionalni sport u najvisem takmicenju.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Holden wrote:Kakvo crno Saraj'vo :jelenko: Aj da si Želju spomenuo :lol:
Borac po mom mišljenju nije opcija, pogotovu zbog dilova sa Vošom, kako na poslovnoj, tako i na navijačkoj bazi. Moj pik bi bio Mostar, Trebinje možda čak i Tuzla, jer je bliže.
Bjež' ba, Holden...kakav crni Željo :mrgreen: Kad sam prič'o sa Husrefom, čuo sam bukvalno istu priču kao što kod nas ide o Partizanu. Ne bi ja s njima tikve sadio.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:
Holden wrote:Kakvo crno Saraj'vo :jelenko: Aj da si Želju spomenuo :lol:
Borac po mom mišljenju nije opcija, pogotovu zbog dilova sa Vošom, kako na poslovnoj, tako i na navijačkoj bazi. Moj pik bi bio Mostar, Trebinje možda čak i Tuzla, jer je bliže.
Bjež' ba, Holden...kakav crni Željo :mrgreen: Kad sam prič'o sa Husrefom, čuo sam bukvalno istu priču kao što kod nas ide o Partizanu. Ne bi ja s njima tikve sadio.
Normalno, ni u onoj Jugi oni nisu s' nama saradjivali vec Sarajevo,BBL i po malo Sloboda Tuzla.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

бишоп wrote:Дачо мислим да са Сарјевом не може да се успостави никаква сарадња из разлога који немају никакве везе са спортом.
Mislim da griješiš, brate. Kada sam pričao sa njihovim predsjednikom, želja mu je bila da se saradnja obnovi i kaže da vjeruje da je došlo vrijeme za takve stvari.

I da, zaboravih i na Čelik. To bi bilo dobro poslati nekoga. Mogao bih da ga pretim :D
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

бишоп wrote:Не мислим брате уопште да је проблем у руководтсву, напротив верујем да постоје добре намере али у великој мери се питају ХЗ и наш играч би тамо био дочекан да се тако изразим на нож, биле би ту свакакве врсте малтретирања док сам не донесе одлуку да оде.
јбг снови су једно, а реалност је много другачија.
Pa nisam siguran za ovo za Horde, kažem ti oni u timu imaju već godinama igrače iz Srbije, etničke Srbe, ponavljam, prošlu sezonu su i dvojica bivših Zvezdinih juniora igrali standardno tamo, Tatomirović i Zlatković (ovaj je otišao sad u Grčku, Tatomirović je i dalje tamo). Do sada nisu imali nekih većih problema.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Igrači na pozajmici

Post by Либурнија »

Чуј Хорде Зла?! Зар су и они на том "ултрамуслиманском" трипу као и "Манијаци"?

Мусемић:

Гдје се води та хајка? :zbunjen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Holden »

Apropo priče o Manijacima/Hordašima, vidim da stariji više gotive FKS nego Želju. Međutim, imam i ja iskustva sa njima, pa da podelim :mrgreen: Kraj odakle sam u Sloveniji je ono, maltene 30 odsto muslimanski. Sad, oni su meni vazda bili smehotres, prvo zato što su došli iz gorih zabiti nego moj ćale (a to je teško) i nisu menjali, prilagođavali, kakogod, mentalitet nikako (mada ima i to svoj šmek, moram priznati. Digresija: Amira Karića se sećate svi? Igrao u onoj zlatnoj slovenačkoj generaciji 99 - 2002. Kažu, Slovenac sa najviše žutih i crvenih kartona, igrač od čelika sa ekstra centaršutom, ali retko glup Bosanac. A kako je čovek postao takav? E pa nije bilo dođi tati mami da jedeš sinčino, već zamislite blokove u onom soc-modernističkom fazonu u gradu od 30ak hiljada stanovnika, deca pikaju fuce na betonu, i samo progrmi između zgrada AAAAAAMIIIIIREEEEEEEEEEEEEE, JEBO TE OČIN OTAC, DOLAZ' VAMO!!!!!!)
. E, meni su ti muslimani bili vazda smehotres iz jednog jedinog razloga - svi odreda navijali za Barcelonu. Ko da im je najrođeniji tim, a ćale se klao u ratu u kataloniji. Ali, bilo je tu nekoliko momaka koji su navijali za Želju i Rajvosa i imali male grupice. I sad je interesantno da su Hordaši bili okoreli muslimančine koji nisu hteli da imaju previše kontakta sa mnom (a ni sa drugima for that matter) dok su Manijaci bili ono, bosančine, ali okej momci, umereni, i vazda su se pozivali na multietničnost, i kako je bilo puno Srba među osnivačima kluba. I oni si nazivali Srbe Srbima, a ne bosancima pravoslavcima itd. A i za razliku od onih purista, voleli su popit' ,a bogami i zagalamit' :D Pa eto, otuda moje simpatije Želji.
Možete i u prikladnu temu za to.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Holden wrote:već zamislite blokove u onom soc-modernističkom fazonu u gradu od 30ak hiljada stanovnika, deca pikaju fuce na betonu, i samo progrmi između zgrada AAAAAAMIIIIIREEEEEEEEEEEEEE, JEBO TE OČIN OTAC, DOLAZ' VAMO!!!!!!)
:smeh: :pehar:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Billy Bright
Новајлија
Posts: 77
Joined: Mon May 27, 2013 9:24 pm

Re: Igrači na pozajmici

Post by Billy Bright »

sad citam kako je trener zeljeznicara propustio prvo kolo jer je otiso na odmor...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

Nemanja Jakšić, junior koji igra na poziciji desnog beka, potpisao profi ugovor pa pozajmljen Jedinstvu Užice, mladi štoper Marko Marinković pozajmljen Smederevu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by tsva »

napokon nesto pametno
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by crazynorth75 »

Звезда послала Огњена Ожеговића на Душановац

19 авг, 2013
Гужва је у шпицу Црвене звезде, па су на Маракани одлучили да 19-годишњег Огњена Ожеговића пошаљу на позајмицу. Млади нападач остаје у Супер лиги, провешће сезону у Вождовцу.
Змајеви сада имају на располагању члана омладинске репрезентације Србије, која се попела недавно на кров Европе. Ожеговић би на Душановцу требало да скупи неопходно искуство и наредног лета поново почне поново да се бори за место у најбољем тиму Црвене звезде.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by Константин »

Могли су још којег шпица комотно, можда покушати и трампити их пар за неког бека или крштено крило. Кад већ 101 не продаје...
Врста која изумире
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Играчи на позајмици

Post by Nolle »

Znači sada od napadača imamo:

Dauda, Onjilo, Mrđa, Kasalica, Rakić, Milunović, Mihajlović. Još trojice da se ratosiljamo i imamo optimalan broj napadača. Mihajlović, Rakić, Milunović. Miluna lepo pošaljemo u OFK, Rakić sporazumno, a tatinog sina u Kruševac kod BineTurbine.
Locked