Играчи на позајмици

Део форума посвећен ФК Црвена звезда
Locked
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Играчи на позајмици

Post by Goxy »

Ниједан прволигашки клуб неће више да разиграва туђе играче. Могуће је, али тешко, знатно теже него у ранијим временима.

У другу лигу би и могао некоме да се уступи, али ту на сцену ступају менаџери и родитељи, који на то гледају са гађењем.
-Бивши форумаш-
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

A sta je sa Montenergrom ili Bosnom i Hercegovinom?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Goxy »

Не знам. Те лиге не пратим, па не знам какво је стање у клубовима, нити какав је квалитет лиге и да ли ту неко може уопште да напредује.
-Бивши форумаш-
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Naravno da moze da se nareduje ako se igra. Te lige su malo losije od prelose TSL ali su bolje od druge lige u Srbiji, uvek su im potrrebni talentovani igraci pogotovo ako ih placa neko drugi. Imali smo nekada odlicnu saradnju sa Trebinjem sve dok nam nisu vratili Psiholjuba. Tu su potonuli za mene.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Монтенегро лига је заиста слаба. За БиХ, не знам, али би свакако били опција ако су јачи од 2.Телетове лиге.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Jaci su sigurno. Ja sam ubedjenj da bi Zeljeznicar isterao prvaka Srbije da su se sreli. U BiH nema sirine ali se igra tvrd fudbal sa malo golova a na strani tesko uzimas bodove i ostajes ziv. Ima tu svega al moze da se napreduje ako se igra. Za klince je vazno da igraju.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Evo ja pratim bosansku ligu, liga jeste slaba, ali i jeste bolja od srpske 2. lige, ali ne vjerujem da bi Željo izbacio prvaka Srbije, mislim možda malo i precjenjujem prvaka Srbije kad se vidi nastup protiv Jermena ili Šamroka, ali svakako bi bila dobra stvar razigravati ovdje igrače.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Zeljo ima fantasticnog trenera i lepo su se pokazali protiv dosta jakog ceskog prvaka. Ubedjen sam da bi prosli ovakve grobare. Listica, Zrinjski, Sarajevo itd, nista nisu losiji od IBV-a. malo realnosti nije na odmet.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Igrači na pozajmici

Post by crazynorth75 »

Realan jesam, sve ekipe sam odgledao uživo zadnjih nekoliko sezona. Tačno je da Željo ima odličnog trenera, dominiraju ligom već godinama, više zbog neke tradicije sumnjam da bi izbacili groblje ili nas. Sarajevo je prošle sezone imalo odličan tim u prvom dijelu, izbacili su i Levski, doduše imali su jednog genijalca Huseinovića (sada kod Mamića u Dinamu), tamo igraju i dva naša bivša klinca Ivan Tatomirović i Nemanja Zlatković (doduše mislim da je ovaj otišao), ima i jedam interesantan igrač možda za nas - Suljić. Zrinjski je zadnjih nekoliko sezona daleko od ozbiljne ekipe, A težak protivnik bi sigurno bio i Široki Brijeg. Ponavljam, mislim da bi koristilo našim klincima kaljenje u ovoj ligi.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Либурнија »

Реално, колико је рално да нам Лиштица и Зрињски разигравају играче? :jelenko: :kreza:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by crazynorth75 »

Pa pazi ne znam koliko je realno za njih (mada dovode igrače iz Srbije), ali ima ekipa u kojima bi se mogli razigravati, npr. ove iz RS - Leotar, Rudar, Borac, Radnik... A mislim da ne bilo problema uz dobar dogovor ni u Želji, Sarajevu, Čeliku, Zvijezdi Gradačac (u svim tim ekipama igraju igrači iz Srbije).
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by tsva »

Realno je da se razigravaju u Borcu, Radnickom iz Bijeljine, Rudaru iz Prijedora, Leotaru iz Trebinja, Slaviji sa Sokolca itd... Ne lupam bez veze, znam o cemu govorim. Treba se malo potruditi ali to je teze nego dovesti 3 stofera za noc da se svakom napire sujete i provizije.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Il genio »

Koliko se secam, mi smo imali saradnju sa Leotarom iz Trebinja pre desetak godina, secam se da su Slavoljub Djordjevic i Purke Stojanovic igrali tamo godinu dana... Ja se stalno pitam sto ne napravimo slican dil sa njima ili recimo Vardarom, klinci bi imali utakmice u nogama, a jos bi igrali "takmicarski" jer bi se ti klubovi verovatno borili za najvisi plasman u svojoj zemlji.
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by Тони »

Кад је Вардар био луд да узме Рељића за стартног десног бека, клинци ће им бити премија.

Узгред, требали смо им и Мирића поклонити.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Ти доле на терену Звездин грб што носиш" - тема о играч

Post by dacha od bosne »

Uspostaviti ponovo dobre veze sa Sarajevom, Borcem i možda oš jednim klubom i tamo slati igrače. Ovo ostalo je buranija. Želju ne računam. S njima ne bih da sarađujemo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked